Fikirlerinize ihtiyacim var arkadaslar!!!

izmirinsani

rabbime şükür... sonsuz şükür...
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
1.099
1.084
42
Arkadaslar izmirde yasiyorum. Yakinda dogumum olacak insaAllah. Dogalgaz geldi yasadigim yere ama oturdugum mahallin tesisati dolayisiyla bu kış dogalgaz bina icine giremeyecek.
Yakinda dogumum da olacak Allahim izin verirse..
Acaba bu kış icin iyi bir klima alsak , soyle sharp, mitsubishi, daikin marka falan, isinabilirmiyiz dersiniz?
Izmir cok soguk olmuyor. En azindan 5 derecenin altina pek dusmez. Cok nadir...
Izmiri bilenler, yasayanlar yada egeli olanlar ne dersiniz arkadaslar? Bebikimi usuturmuyum? Alsak mi?

Bebek olduğu için ben klimayi onermem canim klimayla hastalanan çok insan var özellikle bebeklere yaşlılara zararli onun yerine UFO ısıtıcı olabilir

Düzenli bakımı ve temizliği yapıldığı sürece ben klimanın sağlıksız olduğunu düşünmüyorum.Bence alabilirsiniz.Yazın hiç kapanmıyor bizim klimamız,hasta falan da olmadık hiç.Ama dediğim gibi düzenli bakım ve temizlik yapıldığı sürece.

Ben İskenderun da yaşıyorum daha geçen kış doğalgazla ısındık ondan önce hep klima vardı oğlum da eşim de bende hiç rahatsızlık duymadık. Zaten pek kış uğramıyor buraya bikaç hafta sert geçiyor sonra yine güneş sanırım izmir de de böyle aman aman bi kış soğuk yok

Doğal gaz gelecekse klima gereksiz diyecektim ama izmirde klima özellikle yazın çok işe yarar. Yalnız bebeği hep oturduğunuz odada mi tutacaksiniz? Özellikle ilk zamanlar misafiriniz falan olursa zor olmaz mı?

Klimayı hiç kullanmadım bi fikrim yok ama bence eve en az bir tane elektrikli ısıtıcı da alın.. Klimayı tek odaya kurarsınız çünkü, hadi diyelim 2 tane aldınız da 2 odaya.. Ama bazen insan banyoya girdiğinde üşüyebilir o yüzden her durumda kullanılabilecek bir ısıtıcı boşa alınmış olmaz benim fikrim

Doğal gaz gelecekse klima gereksiz diyecektim ama izmirde klima özellikle yazın çok işe yarar. Yalnız bebeği hep oturduğunuz odada mi tutacaksiniz? Özellikle ilk zamanlar misafiriniz falan olursa zor olmaz mı?
Misafirleri salona alacagiz canim. Orada da klima var. Bosh marka o da guzel isitiyor ama biz ion ozelliigi olan havayi temizleyen bebekli evler icin olanini alalim diyoruz bebeklerle yasayacagimiz odaya.

Klimayı hiç kullanmadım bi fikrim yok ama bence eve en az bir tane elektrikli ısıtıcı da alın.. Klimayı tek odaya kurarsınız çünkü, hadi diyelim 2 tane aldınız da 2 odaya.. Ama bazen insan banyoya girdiğinde üşüyebilir o yüzden her durumda kullanılabilecek bir ısıtıcı boşa alınmış olmaz benim fikrim

Canim ayrica ufomuz da var. Cok sıkısırsak acariz diye dusunduk.
Salonda da klima var.

X