Fikirlerinize ihtiyacım var ..

Merhaba arkadaşlar bende buraya yeni üye oldum
Çoğu zaman girip okuyup bir türlü üye olmaya tedirgindim aslında çok uzun ama kısaca anlatmak
İstiyorum 30yasındayım 6yıllık ve evliyim 1tane dünya tatlısı oğlum var severek evlendim biraz acele oldu ama 8ay gibi bir süre de evlendik eskiden çalışan bir bayandım üniversite 2yıllık kazanmıştım bırakıp maalesef erken iş hayatına atıldım annemle babam ayrılar çok didişen sorumsuz çalışmayan bir babam vardı ve hasta abim 6yıl oldu kaybettik abimi annem fedakar bir kadındır bizler için baya çektiğini bilirim gelelim bana mutlu bit evliliğim vardı şükür ama hep eksikti eşim evlendim evleneli arkadaş bagımlısı her anını onlarla geçirmek ister her akşam yalnızım ne yaptıysam olmadı son 2yılda iyice koptuk boşanma davası açıp davadan döndük tabi bu Arada arkadaşım dediğim kişi evime aldığım şahıs da normal dertleşğimiz şeylerden eşime bahsetmişti onun etkisiyle baya sarsıldık hatta aldatıldığını biliyorum ispat edemiyorum o bayanda eşinde ayrıldı evimden uzaklaştırdım o kadar kavgalar ettik yok ayrılığı da denedik olmadı ayrıca küfür var yeri gelir ben çok konuşursam şiddet bile oldu 4 5 defa saklayamıycam ama artık evimi terketmekden yoruldum her yoku denedim fayda etmedi güzelce konuştum yok yani benim m son ki ayrılığımız da 1.5ay ayrılıktan sonra davadan dönüp barıştık Herzamnki gibi sözler verdi nafile asla evde durmaz telefonu şifrelidir ailesi desen zaten iş yerini eşim yürüttüğü için çok ses etmezler hep kadın suçludur yani aslında eşim iftiracı sonunda beni suçlu ilan ediyor Doğu kültürü annesi babası ayrılmayı denedim maddi imkanım yok suan da eşim baya mal varlıklı ama babasının üstüne hersey annem kendi emekli maaşıyla geçinen bir ama herzaman arkamda olmustur oğlum babasına düşkün ama asla ilgi yok cinsellik 2aydır yok ne yapacağımı bilmiyorum ona dokunmasam böyle yaşasın paramı verir normalde eziyeti yok asla karışmaz altımda arabam belli bi harçlığım vardır cebimde ama bit eş değil ve bu ikinci evliliği ilk eşinden de 6yıl sonra boşanmış ne yapmam lazım cesaretimden dolayı hep geri döndüm aciz gibi ona fırsat verdim neden böyle oldu anlayamıyorum
Okurken yoruldum karmakarışık anlatmışsın eşin seni komşunla mı aldattı anlamadım ki herhalde kocan bi halta benzemiyo orasını anladım.Ayrıl madem yani

Öncelikle siddet asla kabul edilebilir bisey degil lutfen kendinizi ezdirmeyin size vurmasina iizin vermeyin esinizin uzerine bir nal varligi yoksa cok da bisey alamazsiniz .. Size veridgi nafaka eger hayat standartlariniz yuksekse size yetmeyebilir.. Eger yalamayacaginizi dusunuyorsaniz soguk kanli olun tartışma ortamlarından kacinin bu hem sizin icin hem de cocuk icin iyi olur.. Bir sure esinizi kendi haline birakin lek karismayin ama o sürede de bos durmayin para biriktirmeye calisin mumkunse bir okul okuyun meslek edinmeye calisin adam kendisi olmasa bile sizin kendi ayaklariniz ustunde durabilecegini görsun hem de bunu kendiniz icin yapin .. Sonra baktiniz olmuyor zorla güzellik olmaz o zaman ayrilirsiniz ama ekonomik özgürlüğünüzü elinize almaya bakin
Çok teşekkür ederim zaten fiziksel şiddet olarak çok büyük tartışmalarda yaşadık vurup döven kıran değil çok üstüne gitmiştim tabi kabul edilebilir değil ne olursa olsun ama hayat şartım geçinmek sadece şartlarımı kabul ederse imkanlarını zorluycam okumak istedim ama sınavlarda yeterli puan alamadım derslere kendimi veremedim taktım kafama fazlasıyla kendimi heder ettim

Çok teşekkür ederim zaten fiziksel şiddet olarak çok büyük tartışmalarda yaşadık vurup döven kıran değil çok üstüne gitmiştim tabi kabul edilebilir değil ne olursa olsun ama hayat şartım geçinmek sadece şartlarımı kabul ederse imkanlarını zorluycam okumak istedim ama sınavlarda yeterli puan alamadım derslere kendimi veremedim taktım kafama fazlasıyla kendimi heder ettim
Esim genelde evde degil demissiniz buda.ders calismak icin yeterli bir zaman verir size lutfen meslek edinin once kendiniz icin yapin ozguveni kazandiginizda gerisi zaten gelecek

Her şey yolunda aslında ama gelin görünki içinde sevgi ve aile sıcaklığı olmayan bir evlilik
Icinizden su geçiyordur ne güzel hayatımız çocuğumuz var ne vardı biz de eş olabilseydik sanki oluruz gibi geliyor olur belki diye diye bekliyorsunuz ama olmuyo olmuyo olmuyo
Erkek milleti kadınlar gibi değil sevgi olmadan da bazı şeyleri devam ettirebiliyorlar ama biz kadınlar asla .
Boşansanız boşanır çünkü hangi kadın olsa sizinle aynı onun icin bir farki kalmamis hayati anlamis rahatligi bulmus sicak yemegi onunde vs . Kim ister bu rahatlik bozulsun. Senin yerine baskasini getirir hizmetçilik başkası da yapar ama sevmek ilgi göstermek ancak vicdan merhamet inançlı insanların işidir. Bunun gibi yaratıklara göre değildir.
Hakettiğiniz bu mu sizce ?
Cocuk konusuna gelelim babasına düşkün bir çocuk üstelik çok tehlikeli alarm alarm alarm diyorum , eşinizden bir tane daha mi yaratmak istiyorsunuz şikayet ederken .. o evde sırf babasına düşkün diye o şikayet ettiğiniz babasını mi örnek alsın yapmayin allah askina cok sığ kaliyor bakis açınız gerçekçi olun duygularınızı bir kenara birakin degmezzzzzz...

Mutluluğu unuttum herkes dışarda çok mutlu sanıyor içime atmaktan yoruldum bi kaç arkadaşım var onlarla gerektiği kadar konuşuyoruz kimseye derdin anlatılmıyor en güvendiğim dediğim insan kovanı ayarttı resmen ne kadar inkar etse de biliyorum görenler 30yasında değil 20yasında sanıyor bakımlıyım çocuk doğurmuş gibi asla değilim oldukça beğenilen bir bayanım arkadaş çevremde ama cinsellik yaşanmadan bi hayat mı olur düzelcem diyor asla yarım saat önce söz verip yine hoop dışarda eve 11.30 dan asagıya gelmez alışveriş yapmayız birlikte şakalaşmayız elinde telefon ya uyur yada haber izler beton duvar gibi aramız

Bosanmalisiniz

Her şey yolunda aslında ama gelin görünki içinde sevgi ve aile sıcaklığı olmayan bir evlilik
Icinizden su geçiyordur ne güzel hayatımız çocuğumuz var ne vardı biz de eş olabilseydik sanki oluruz gibi geliyor olur belki diye diye bekliyorsunuz ama olmuyo olmuyo olmuyo
Erkek milleti kadınlar gibi değil sevgi olmadan da bazı şeyleri devam ettirebiliyorlar ama biz kadınlar asla .
Boşansanız boşanır çünkü hangi kadın olsa sizinle aynı onun icin bir farki kalmamis hayati anlamis rahatligi bulmus sicak yemegi onunde vs . Kim ister bu rahatlik bozulsun. Senin yerine baskasini getirir hizmetçilik başkası da yapar ama sevmek ilgi göstermek ancak vicdan merhamet inançlı insanların işidir. Bunun gibi yaratıklara göre değildir.
Hakettiğiniz bu mu sizce ?
Cocuk konusuna gelelim babasına düşkün bir çocuk üstelik çok tehlikeli alarm alarm alarm diyorum , eşinizden bir tane daha mi yaratmak istiyorsunuz şikayet ederken .. o evde sırf babasına düşkün diye o şikayet ettiğiniz babasını mi örnek alsın yapmayin allah askina cok sığ kaliyor bakis açınız gerçekçi olun duygularınızı bir kenara birakin degmezzzzzz...
Kimse mutsuzluğu haketmez tabiki eşimin ikinci evliliği diye de ailesi hep bu ev senin boşanma verme fırsat diye baya beni savundular haksızlık etmeyim ama bir yerde ne yapıyorsa onları da kendilerine inandırıyorlar yada artık tamamen tepkisiz kalıyorlar hep dürüst davranan kaybeder bir gün basıma gelir diye düşünmedim güvendim okadar mutsuz umutsuz du ki tanıdığımda aylarca istemedim pes etmedi sonra evlendik herkes imrenirdi ne oldu bu kadar oldu anlayamadım evet bazı olaylar oldu ama bu denli değildi kendini yine affettirdi bi şekilde süründü gitti hizmetçi bulur benim yokluğumda hizmetçi gelip gitti ama Gene beni inandırdı be adam niye getiriyorsun madem özgürlük istiyorsun maden sevmiyceksin ilgi göstermiyceksen

Esim genelde evde degil demissiniz buda.ders calismak icin yeterli bir zaman verir size lutfen meslek edinin once kendiniz icin yapin ozguveni kazandiginizda gerisi zaten gelecek
Evet hep dışarıyı sever yemek yer koşar bir yere gideriz hadi eskiden böyle değildi huyu suyu değişti okuma konusuna gelince bende eğitim konusunda sanki tüm bilgilerimi unutmuş gibiyim yada bahane arıyorum bu yıl tekrar deniycem şansımı pandemi nedeniyle gideceğim kurslar kapandı iş hayatına atılmam benim için hem ekonomik hemde uğraş olur diye düşünüyorum çalışmak gerçekten bir bayan için gerekli zamanında işimi bırakıp geldiğime çok pişmanım

Kimse mutsuzluğu haketmez tabiki eşimin ikinci evliliği diye de ailesi hep bu ev senin boşanma verme fırsat diye baya beni savundular haksızlık etmeyim ama bir yerde ne yapıyorsa onları da kendilerine inandırıyorlar yada artık tamamen tepkisiz kalıyorlar hep dürüst davranan kaybeder bir gün basıma gelir diye düşünmedim güvendim okadar mutsuz umutsuz du ki tanıdığımda aylarca istemedim pes etmedi sonra evlendik herkes imrenirdi ne oldu bu kadar oldu anlayamadım evet bazı olaylar oldu ama bu denli değildi kendini yine affettirdi bi şekilde süründü gitti hizmetçi bulur benim yokluğumda hizmetçi gelip gitti ama Gene beni inandırdı be adam niye getiriyorsun madem özgürlük istiyorsun maden sevmiyceksin ilgi göstermiyceksen
Allah yardımcın olsun eşeklik baki

X