Fırınlı ocakmı yoksa bulaşık mak. üstüne set üstü ocak alıp ayrıca fırınmı alayım

9540 H ya da 9540 Y Arçelik fırınlı ocak kullanan var mı? Nasıl olduğunu biliyor musunuz?

Yerin var ise fırın ve ocağını ayrı al ama yerim dar der isen fırınlı ocak al derim.

fırınlı ocaklar da 800 civarı.... calısıyorum ama fırını sık kullanmak istiyorum elimden geldiğince :)) kek en kötü yemek balık yaparken kullanırım :)) mutfağım cok geniş olmasa da geniş, ama ev kiralık... fırınlı ocak yeri var... ve yıllarca kullanırım sanırım fırınlı ocak... alsam mı diorum. arçelike odaklanmıstım aslında. arcelik 9540 modelini incelemiştim fırının elektroturbo fırın....

arçelik 9540 model fırınlı ocak iyi mi sizce, önerebilir misiniz ??? fırın kısmı iyi ve kısa sürede pişirir mi kurutmadan????

peki hangi marka hangi model aldın fırınlı ocağını??

peki fırınlı ocağın siemensin hangi modeli??? hiç börek pasta blaık fln pişirdin mi fırınında? memnun kaldın mı?

Ocakli firin kullananlar temizlikte zorlanmiyor musunuz, pratik yolu var da ben mi bilmiyorum kendini temizleyen firin dedikleri pahali oluyor sanirim bir de tek duvari oluyormus galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…