Fit Club 🏋🏻‍♀️

Dünkü menüm
Kahvaltım
Lahana yogurtlamasi,karnıbahar yumurtlamasi 4 adet, 2 yk lor kavurması,bir dilim ekmek çemenli, 10 a yakın yeşil zeytin tuzsuz,

Ara sade kahve ,iki incir ve 3 ceviz

Aralarda küçük küçük kaçamaklar oldu ama çok degil cokaz tarhana cipsi, kızlara cips almıştım ondan bir iki çok degil birde sabah bir avuç patlakmisir yedim,
Akşam 7 gibi
But incik kepab 4 adet , bol salata

Hay ben senin la olum simdimi soruyorsun?

Ben kimim acep??
son bir defa yazacam bidahada yazmam ha
Memeli
Yaa ne bilim tanıdım aslinda da yine de emin olamadım sen olduğunu biliyodum ah seni ah
E English_teacherrr le biz bugun yuruyoruz, bize dokanmayin :)

20 bin atacaz, dimi kiz Ayse? kactasin de bakam? ben 5 bin attim geldim, oturdum simdi.
Bende 5000 e yaklaştım ev kosturmasindan daha yürüyüş yapamadım da yapacam fırsat bulunca inşallah

Kaptanım hemen bilgilerimi yazıyorum beni de listeye eklemeni rica ediyorum mümkünse acilen dalıyorum aranıza müsadenizle :)

Yaşınız : 39
Boyunuz: 169
Mesleginiz: Grafiker
Şu anda çalışıyor musunuz: Evet
Evli/bekar: Evli
Yaşadığınız şehir: İstanbul
Kilo alma hikayeniz : Evlendikten sonra 10 yılda 20 kg aldım
Kilo vermeyi neden istiyorsunuz : Kendime kıyafet alamıyorum ne giysem yakışmıyor, kollestrolüm tavan, şekerim sınırın üstünde, çömelip kaltığımda bacaklarım ağrıyor, kısacası bu yük bana fazla geliyor.
Şu anki kilonuz: 75,7 kg
Hedef kilonuz : 65 kg

A Arrietty_

Hosgeldin
Kapisakmi kiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…