Fit Club 🏋🏻‍♀️

hosgeldin yeniden

Gunaydin kizlar.
Saat 5.15
Menü takibi yapacagim bu hafta.
Bu demek oluyor ki menu tablosu aramiza dönüyor

kusum ben de paylasabilirim, ama bu haftaki hedefim kilo vermek degil, azicik normale donmek, o yuzden biraz daha serbest olacak, cok da degil ama.

bugunku planim:

oglen : yumurta, peynir zeytin, 1 dilim ekmek

aksam:
Az fasulyeli bulgur pilavi,
Cok zeytinyagli pirasa yemegi (bu yemegi muhtemelen bizim evde kimse yemez, o yuzden tamamini gomebilirim )

arada da meyve yiyecegim.

Hosgeldin
Kapisakmi kiz
ayyyy harikasın işte aradığım çılgın burada demek. Süpersin valla kapışalım, savaşalım, ezelim birbirimizi ben varım.
hosgeldin yeniden
hoşbulduk canım benim

Sabah Kahvaltım:
1 dilim kızarmış ekmek
1 haşlama yumurta
5 yeşil zeytin
2 bardak çay

Ara:
1 Türk Kahvesi
Sakinleştirici bitki çayım :)
1 maden suyu

Kaybeden cumartesi aksami twerk yapip video atacak tamammi ben cumartesi 91,4 tum

Hosgeldin kizz
Kaybeden cumartesi aksami twerk yapip video atacak tamammi ben cumartesi 91,4 tum
Kiz sen bana yetiştin miiii inanmıyorum resmen 91 diyo seni gececem kızım dur sen hele dürttün beni şimdi

Cidden E English_teacherrr Lori siz fena kapisirsiniz
Yemek isini kapadim simdi.
Bugun is yerinde ki fizioterapist (dogrumu yazdim bilmiyorum ) 30dk vaktim var sabah spora Ama ne yapcam bilemiyorum dedigimi duymus baska bir is arkadasim ile konusuyordum. Cocuk 4.30 da kalkip 5-6.30 a kdr spor yapiyor.
Neyse gel ofisime plan yapalim,verimli 30dk olsun dedi
Soyle 1saat sonra sakin oluyor is. Yanina gideyim ne diyecek

Hosgeldin kizz

Kiz sen bana yetiştin miiii inanmıyorum resmen 91 diyo seni gececem kızım dur sen hele dürttün beni şimdi

Muhahahaha ben 140+ tan geliyorum yavruuuuu 90lardanda dusecem bu hafta. Ahanda buraya yaziyorum. Mola verdim spora simdi. 200 puan cepte
Ara verdigim icinmi yoksa coronadanmi azicik yoruldum ama pes etmicem
Kiz gaddar sende o firsati kacirma sakin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…