Fit ve Mutlu Yaşam

Test verdim demistin sonucunu yazmamistin sanki. Cok gecmis olsun. Ins cok yipratici olmamistir.
Çok sağol canım.. ben ve çocuklar çok hafif atlattık ama eşimde ciğerlere indi maalesef.. 10 gün ateş sürdü:KK43: çok yıprandım, çok yorulduk.. şimdi çok şükür iyi.. hala hafif göğsünde batma var ama böyle böyle geçecekmiş..

Çok geçmiş olsun canım:KK43:
Teşekkürler.. hem eşimin hastalığı hem iki çocuk ev karantina derken delirdim evde.. tam kilo verdim derken halden düşmeyeyim diye karbonhidrata dayandım enerji versin diye.. sonuç aynı kilodayım..
bugün sıkı başladım bakalım yeniden inşallah yarından itibaren menümü de paylaşır size yorum da yaparım elimden geldiğince..

Teşekkürler.. hem eşimin hastalığı hem iki çocuk ev karantina derken delirdim evde.. tam kilo verdim derken halden düşmeyeyim diye karbonhidrata dayandım enerji versin diye.. sonuç aynı kilodayım..
bugün sıkı başladım bakalım yeniden inşallah yarından itibaren menümü de paylaşır size yorum da yaparım elimden geldiğince..
kilo alınır verilir canım yeter ki sağlık olsun iyileşmişsiniz ya çok şükür yine verirsin 🤗🤗

Kahvaltı
IMG_20201212_103948.jpg
Ara öğün
Tarçınlı türk kahvesi
İki kare çikolata.

1mandalina ve iki dilim ayva.

İki kupa yeşil Çay

Akşam
İki servis kaşığı pilav
İki 3catal tavuk
Havuç turp salatası.

Su iki litre,
Spor yok..🤦🏻‍♀️

iyiyiz canım çok sağol.. baya zaman oldu, artık negatife dönmüşüzdür herhalde ki pazartesi tekrar test yaptıracak bakalım..

Canım geçmiş gitmiş olsun. Allahım bidaha yaşatmasın. Çok zor gerçekten. Kilo işi basit hallederiz merak etme 🥰

Menüm
11.00 kahvaltı
13.30 ara öğün
17.00 akşam (karnıyarık fırında közlndi :KK66:
Su 1.5lt
Spor yok maalesef kızlarımı uyutamadm 40 dkka bende atarlanıp geldim babaları uyutuyo. Bu saatten sonra koltuktan beni kimse kaldıramaz herhalde pertim :KK34:

Eki Görüntüle 2738645 Eki Görüntüle 2738646

Eki Görüntüle 2738647
Ayağına yastık koyup bacaklarını kaldırıp indirebilirsin, yan yatıp tek bacağını kaldırıp indirebilirsin spor için kalkmana gerek yok 😬

1 aydır aynı kiloda dönüyorum kızlar.
1 ay önce çıkardığım kışlık pantalonumun beli sıkıyordu, dün giydim iyi oldu ama tartı inmiyor dün pilini değiştirdim gene tık yok 🤔
Demek ki yağ oranın azalmış kas oranın artmış ölçüler önemli canım. Kasın artar, ödemin olur, bunlar tartıda görünmez ama incelme yaşadıysan doğru yoldasın :KK5: o yüzden ölçüleri takip etmek çok önemli :KK66:

Biri bacağımı tutup kaldıracaksa olur valla hiç enerjim yok :işsiz:
Amannn sen de çok mız mız çıktın yaaa benm kızlar hiç itiraz etmez yapardı :KK12:
Ne var yani benim için 10 bi bacağını 10 bi bacağını indirip kaldırsan :KK12:
10 da belki köprü yaparsın hani vardır o kadar hatrım yani :KK12: belki 10 da V şeklini alırsın yani başlayınca yaptıkça yapasın gelecek belki :KK12:
Belki yatağa giderken 10 da squat yaparsın 🙄

Amannn sen de çok mız mız çıktın yaaa benm kızlar hiç itiraz etmez yapardı :KK12:
10 da belki köprü yaparsın hani vardır o kadar hatrım yani :KK12: belki 10 da V şeklini alırsın yani başlayınca yaptıkça yapasın gelecek belki :KK12:
Liste gittikçe artıyo 🙃

Yapsam mi yapmasam mi diye diye 50 dk eliptik yaptim. Cidden baslamak önemli. Yapinca devaminda da yapasin geliyor.

X