Fit ve Mutlu Yaşam

İyi akşamlar kızlar 🥰
Sabah:
1 su bardağı ılık sirkeli su
Peynirli omlet,domates,hindi füme,1 dilim ekmek,yeşil çay
Ara öğün:
Sade filtre kahve,sütlü tatlı
Ara öğün:
Yarım ayva,yeşil çay
Akşam:
Pırasa yemeği ,1 kase yoğurt ,tavuk ızgara
Spor: bacak +kalça hareketleri
(15 dakika)
100 ip atlama
Su :2.5litre
Afiyet olsun canim güzel ama sütlü tatli ne ve miktari ne kadar? Cok degilse dengeli olmus menün spor da güzel

İyı aksamlar kızlar nasılsınız

Selam kızlar nasılsınız? Yarın tam gaz başlıcam Allah ın izniyle 🤲🏼🙋🏼‍♀️
İyiyim siz nasilsiniz acim :KK70:
Benn acıktım siz akşam meyve falan yiyor musunuz yoksa akşam yemeği sonrası ağza bir fermuar mı çekiyorsunuz 😬
Ben yemiyorum canim cok cok zorlanirsam yiyorum ama o da meyve olmuyo. Tarcinli sut kakaolu süt tarcinli yogurt naneli yogurt tarzi seyler oluyo.
Ben biraz aralikli oruc tarzi gidiyorum. Ama bitki cayi sekersiz kahve serbest.

Keşkül yapmıştım canım şeker miktarı az 1 litre süte yarım su bardağı şekerdi. Bir kase yedim.
O zaman cok iyi 🤩 bi süre sonra normal ölcüde seker katinca insana fazla geliyo biliyo musun. Ben de hep tatlilarin sekerini az katarim normal olcusunden.
Eskiden tam bi cikolata seker delisiydim simdi agir geliyo seker miktari cok olunca😂

O zaman cok iyi 🤩 bi süre sonra normal ölcüde seker katinca insana fazla geliyo biliyo musun. Ben de hep tatlilarin sekerini az katarim normal olcusunden.
Eskiden tam bi cikolata seker delisiydim simdi agir geliyo seker miktari cok olunca😂
Yorgunum ben sırt ağrım var filmim bitsin yatıcam sizlere iyi geceler ☺️🙋🏼‍♀️

Yemedikçe yememeye alışıyor sanırım insan yedikçe de yiyesi geliyor 😁

Ben cok begendim canim bekledigimden iyi oldu tadi. Bide karabiber pulbiber kattim baharatlarla harmanladim harika oldu😬
Alt tarafi bi pirasali omlet ama su an cok acim abartmis olabilirim :KK70:

Kizlar nerelerdesiniz? Acıkan var mı :KK17:
Ben yine örgüye düştüm 🤣🤣 valla acıktım galiba. Artık yatıcam inşallah. Seni yenmem lazım
İyı aksamlar kızlar nasılsınız
İyi canım sen nasılsın?
Benn acıktım siz akşam meyve falan yiyor musunuz yoksa akşam yemeği sonrası ağza bir fermuar mı çekiyorsunuz 😬
Fermuar candır 🥰🥰🥰
Selam kızlar nasılsınız? Yarın tam gaz başlıcam Allah ın izniyle 🤲🏼🙋🏼‍♀️
İyi seni sormalı. Nasıldı doğum günü? 🥰🥰

X