Fiyasko buluşma

Tatszhayat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2020
439
322
28
Az önce bir buçuk saatlik bir buluşmadan geliyorum. İki gün öncesinde sosyal medyadan biriyle tanıştım . Çok varlıklı birisi. İyi bir mesleğe sahip ve aynı şehirdeyiz. Bunlar beni cezbetti ve görüşmeyi kabul ettim. Hafta sonu görüşelim demiştim ama çok ısrar edince kabul ettim iş çıkışı buluşmayı. İdare eder geçti, çok içime sinmedi. Soğuk geldi, konuşacak bir şey de bulamadım açıkçası , o da öyle . Ama tekrar teklif ederse kabul ederim diye düşünüyordum . Eve geldim bir baktım araba storysi atmış, arkada çalan şarkı eski sevgiliye Özlem içerikli 😄 sanırım benimle buluştuğuna pişman oldu . Aradığını bende bulamadı ve karamsarlığa kapıldı 😄 bir de şaka gibi bir şey anlatıcam. E devleti açıp üstüne kayıtlı arabaları gösterdi bana 🤣 benim rezilliğime ne dersiniz? Anneme anlatmıştım buluşmadan önce bununla. Annem çocuğun hikayesine bakmış . Buluşmada bana dedi ki bu kim seninle aynı soyadda 😄 böyle saçma bir şey yaşadım anlatmak istedim . Bizim hayaller yine siyah poşete

bir de şaka gibi bir şey anlatıcam. E devleti açıp üstüne kayıtlı arabaları gösterdi bana

Sizinki yine iyimiş geçen aynı yerde çalıştığım bir kız biriyle görüşmüş adam ona kullandığı duş jelini, deodorantını, şampuanın ve burcunu sormuş. Tam 1,5 saat bunları konuşmuş.

Benzeri başıma gelmişti bana mal varlığını,babasının şirketini,son model iphone ve apple watch mı neydi işte onları göstermişti sonra takıldığı pahalı mekanlardaki resimleri göstermişti biri ve tanımadığım bir insandı😂okulun kafesinde ders çalışırken telefon şarjı bahanesiyle oturup kahve ısmarlayacağım diye tutturmuştu.sonrada hadi gel seni kahvaltıya götüreyim demişti😒daha tanımadan etmeden malıyla etkilemeye çalışan tipten buz gibi soğurum.şimdiki sevgilim bana kedisini göstermişti daha çok etkilendiğim kesin😂

Benzeri başıma gelmişti bana mal varlığını,babasının şirketini,son model iphone ve apple watch mı neydi işte onları göstermişti sonra takıldığı pahalı mekanlardaki resimleri göstermişti biri ve tanımadığım bir insandı😂okulun kafesinde ders çalışırken telefon şarjı bahanesiyle oturup kahve ısmarlayacağım diye tutturmuştu.sonrada hadi gel seni kahvaltıya götüreyim demişti😒daha tanımadan etmeden malıyla etkilemeye çalışan tipten buz gibi soğurum.şimdiki sevgilim bana kedisini göstermişti daha çok etkilendiğim kesin😂
Herkese iyi kötü bir şeyler gösterilmiş. Bana hiç bir şey gösterilmeden etkilenmiştim :KK70:

X