Flörtüm evleniyormuş ( ekran görüntüsü koydum)

Bana başka bir üyeyi hatırlatıyor😂
Bunları ilişki yaşamadıklarına ikna edemedik bir türlü. Ayrıldık sanıyorlar hâlâ. Olmayan şeyden nasıl ayrılıyorlarsa.
Aşk dedikleri arayış, umut, eksiklik; aşk acısı çekiyorum sanıyorlar ama aslında hayal kırıklığı yaşıyorlar.

Bir erkek gerçekten birini seviyorsa ne anasına bakar ne danasına. İstemiyor bahane üretiyor. Siz de peşine düşmeyin. Erkeklerin peşine düşülmemeli. Kendileri isterse gelir. Düşersen bu sefer ekran görüntüsü alırsın başka zaman ise başka şeyler alırsın 😶 Bırakın artık şu erkeklerin ardına düşmeyi.

Sizin bir ilişkiniz yokmuş ki zaten. Aynı şehirde bir gün bile sizle görüşmeyi düşünmemiş. Arada yazıp cinsellik yaşayabilir miyim diye ölçüp tartmış sizi . Bakmış cinsellik olmayacak sizden kurtulmanın yollarını aramaya başlamış. Biraz aklınızı başınıza alın. İlişki , sevgili olma aynı şehirde birbirini görmeden olmaz
İşi gereği hep akşamları davette bulundu ben gitmedim hanımefendi her şeyi anlatmadım diye benimle buluşmak istemediğini nereden çıkarıyorsunuz ?

İşi gereği hep akşamları davette bulundu ben gitmedim hanımefendi her şeyi anlatmadım diye benimle buluşmak istemediğini nereden çıkarıyorsunuz ?
Siz daha öncemi konunuzda okuyorum işe girmemde kolay o zaman evleneceğiz kısmetse yazmadınız mı? Bir kere bile görmediğiniz insanla evlilik hayali kurmak pek akıllıca değil. Bak şimdi Müge Anli nin sesi ile dinleyin bu kısmı : sizin bir ilişkiniz yok siz beni delirtmek mi istiyorsunuz 😂

Sizinle yola çıkmamış ki yolda bulduğu ile değişsin. Annesinin bulduğu ile niye evlenmek istiyor biliyor musunuz? Bazı erkekler internetten her haltı yer ama internette tanıştıkları kadına iyi gözle bakmaz asla. Nerden mi biliyorum? Eski eşim beni aldatırken onlarla sen bir değilsin, asla öyle biriyle evlenmem ciddi düşünmem demişti. Arkadaşı da hem eşini aldatıyormuş hem de onlar senin tırnağın olamaz diyormuş. Allah böyle insanlarla karşılaştırmasın kimseyi. Kurtulmuşsunuz işte ne güzel
Sizi aldatan eski eşinizin dediğine inanıp, erkeklerin internette tanıştığı kıza iyi gözle bakmadıklarına emin mi oldunuz gerçekten?
:110:

Sizi aldatan eski eşinizin dediğine inanıp, erkeklerin internette tanıştığı kıza iyi gözle bakmadıklarına emin mi oldunuz gerçekten?
:110:
Sözle söylemesine gerek yok. Kadınlara attığı mesajlarda da gördüm. Aşık olan olmuş mesela ona. Yalvarıyor kadın görüşelim, ciddi düşünüyorum diye. Benim eskisi ne yapayım ben senin gibi kadınları demis, benimle konuşurken başkalarıyla da konuşursun sen demis. Falan filan… arkadaşına kadınlar hakkında yazmış kötü şeyler. Kendisi çok iyi ahlaklı biriymiş gibi.
Ben hayatım boyunca asla internet üzerinden kimseyle konuşmadım. İyi biri çıkar çıkmaz diyemem ama erkek her haltı yiyip kimse ile ilişkisi olmayan aile kızı (!) arıyor. Örneğini çoook görüyoruz bu forumda da. Tanışıp mutlu olan da var ama ben bu işlere girmedim. Süreci bilemem.

Sözle söylemesine gerek yok. Kadınlara attığı mesajlarda da gördüm. Aşık olan olmuş mesela ona. Yalvarıyor kadın görüşelim, ciddi düşünüyorum diye. Benim eskisi ne yapayım ben senin gibi kadınları demis, benimle konuşurken başkalarıyla da konuşursun sen demis. Falan filan… arkadaşına kadınlar hakkında yazmış kötü şeyler. Kendisi çok iyi ahlaklı biriymiş gibi.
Ben hayatım boyunca asla internet üzerinden kimseyle konuşmadım. İyi biri çıkar çıkmaz diyemem ama erkek her haltı yiyip kimse ile ilişkisi olmayan aile kızı (!) arıyor. Örneğini çoook görüyoruz bu forumda da. Tanışıp mutlu olan da var ama ben bu işlere girmedim. Süreci bilemem.
Al işte tam bir kaypak tam bir ş.....iz🤦🏻‍♀️
Ahlakı namusu bilen adam karısını aldatmaz zaten ama o kadar yoksun bir insanmış ki kendi yediği halta bakmadan karşı tarafı suçlamış bir de.
Ay sevindim sizin adınıza ya kurtulmuşsunuz o pis ezikten 😑

Al işte tam bir kaypak tam bir ş.....iz🤦🏻‍♀️
Ahlakı namusu bilen adam karısını aldatmaz zaten ama o kadar yoksun bir insanmış ki kendi yediği halta bakmadan karşı tarafı suçlamış bir de.
Ay sevindim sizin adınıza ya kurtulmuşsunuz o pis ezikten 😑
Ben zaten tekrar ben evlendim. Mutluyum da şükür. O kudurduğu ile kalsın

X