Flörtüm evleniyormuş ( ekran görüntüsü koydum)

yorgunqueen

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2022
68
46
22
Geçen gün konu açmıştım. Bilenler bilir maddi durumum yüzünden konuşmayı bırakmıştı beyefendi.Ben engelledikten sonra yine aradı düzeltmek için uğraştı ben de normal konuşuyordum yüz vermeden. Israrla yazmadım yani buna açıklık getireyim
Aslında olay pek de maddi durum yüzünden değilmiş. Hatta cinsellik yüzünden de değilmiş.
Annesi bir hafta öncesine kadar bunu biriyle tanıştırmak istiyordu bana da yok hayatım yok o işler yok diyip konuyu kapatmıştık.
Bu sabah da bir mesaj ile uyandım.
Keşke duygularımla oynamasaydı :)
Bir kere daha onaylıyorum internet üzerinden kimse ile tanışılmayacağını tabii ki kendim için onaylıyorum bunu. Bazen iyi insanlar da çıkabilir o ayrı ama.
Çok üzüldüm :) Yola çıktığını yolda bulduğuyla değişen bir insanmış. Allah’a havale ediyorum.
EK:
Yazma dedi evet çünkü onu sıkboğaz ettiğimi düşünüyordu.Hatta beni arayıp engeli kaldırmamı istediği gün yine sıkboğaz edici davranmıştım. Bir konuda ona inanmadım ve ekran görüntüsü istedim.Ekran görüntüsü istediğimde “yok ya bu bana kafayı yedirecek görüşürüz hadi ya” dedi ve bu kez de o beni engelledi. Bende engellemediği bir yerden üzüldüğümü belirten bir mesaj attım ve ahımı aldığından söz ettim çünkü gerçekten çok üzülmüştüm. Oda mesajıma karşılık evleneceğinden bahsetti ve engelleyip kayboldu.

Son düzenleme:
Bu uyarıyı yapması için ayrılık sonrası yazmış olmanız gerekir. Muhtemelen inkar edeceksiniz ancak diğer konudaki şahane ayrılık mesajınızı hatırlayınca pek inandırıcı gelmeyecek bana.

Bu birinden kurtulmak için kullanılacak en şahane bahanedir. Doğru mudur yalan mıdır bilmem. Adam sizinle olmak istemiyor, bunun sebebinin maddi durumunuz, cinsellik ya da başka birisi olması bişey değiştirmiyor. İstemiyorum dedi bahanesini sundu bitirdi, o kadar üzerine gittiniz ki iki ayrı bahane daha sürdü önünüze.,

Geçen gün konu açmıştım. Bilenler bilir maddi durumum yüzünden konuşmayı bırakmıştı beyefendi.Sonra yine aradı düzeltmek için uğraştı ben de normal konuşuyordum yüz vermeden.
Aslında olay pek de maddi durum yüzünden değilmiş. Hatta cinsellik yüzünden de değilmiş.
Annesi bir hafta öncesine kadar bunu biriyle tanıştırmak istiyordu bana da yok hayatım yok o işler yok diyip konuyu kapatmıştık.
Bir kere daha onaylıyorum internet üzerinden kimse ile tanışılmayacağını tabii ki kendim için onaylıyorum bunu. Bazen iyi insanlar da çıkabilir o ayrı ama.
Çok üzüldüm :) Yola çıktığını yolda bulduğuyla değişen bir insanmış. Allah’a havale ediyorum.
Gerçek de olabilir seni kıskandırmak gez vermek için de olabilir. Her iki durumda da bişey değişmez. Cevap vermene bile değmez. Yoksay onu kendini fasülye gibi mi etten saymasına sebep olma.

KONU GÜNCELLEMESİ***
Arkadaşlar ben bugün gidip yazmak gibi hata yaptım ama iyiki yazmışım. Niyeti cinsellikmiş. Benimle sevişmek istiyormuş ama ben onu daha önce uyarmıştım evlenince bazı şeyleri yaşarım diye.Bu da bu yüzden aynı frekansta değiliz demiş dün. HEM ZENGİN OLMAM HEM DE CİNSELLİK YÜZÜNDEN BİTİRMİŞ
Bana seveni s*kerler dedi. ŞAKA GİBİ.
Erkekler böyle aşık oluyor dedi.
Ben de başta uyarmıştım neden görüşmeye devam ettin amacın duygularımla mı oynamaktı dedim “Yoo kaçtım kaç defa kıyamıyorum sana” dedi.
Ay cidden içim bi rahatladı niyetini duyunca.
Üzüldüm evet ama engellemeden önce de “Ben seni masum sevecektim.
teşekkür ederim niyetini belli ettiğin için hayatım kararmadı en azından.bir gün sadece masumca sevilmek istediğinde beni hatırla.Allahın adaleti büyüktür şaşmaz” dedim engeli bastım.
Biraz da ona dert olsun dünden beri ağlıyorum hep boşaymış üzüntüm.Adamın amacı zaten belliymiş ben görememişim.
Ailesi frekansına uygun hatun bulmus iste.İyi frekanslar deyip bak isine ne dertleniyorsunuz boyle mallar icin.

Bu uyarıyı yapması için ayrılık sonrası yazmış olmanız gerekir. Muhtemelen inkar edeceksiniz ancak diğer konudaki şahane ayrılık mesajınızı hatırlayınca pek inandırıcı gelmeyecek bana.

Bu birinden kurtulmak için kullanılacak en şahane bahanedir. Doğru mudur yalan mıdır bilmem. Adam sizinle olmak istemiyor, bunun sebebinin maddi durumunuz, cinsellik ya da başka birisi olması bişey değiştirmiyor. İstemiyorum dedi bahanesini sundu bitirdi, o kadar üzerine gittiniz ki iki ayrı bahane daha sürdü önünüze.,
Onu engelledikten sonra beni aradı üstümde ağırlık var konuşalım dedi.Ahın tuttu falan dedi hatta. Sonrasında iyi geceler dedik çok konuşmadık. 2 gün sonra böyle bir mesaj attı

Geçen gün konu açmıştım. Bilenler bilir maddi durumum yüzünden konuşmayı bırakmıştı beyefendi.Sonra yine aradı düzeltmek için uğraştı ben de normal konuşuyordum yüz vermeden.
Pis sünepe.ailenin tanıştırdığıyla evlenecek kadar sünepe birine acırım ancak.

Onu engelledikten sonra beni aradı üstümde ağırlık var konuşalım dedi.Ahın tuttu falan dedi hatta. Sonrasında iyi geceler dedik çok konuşmadık. 2 gün sonra böyle bir mesaj attı
Seveni s.kerler demiş adamın telefonunu açmanız bile kendinize saygı duymadığınızın ispatı.

ısrar etmedim o aramıştı ben engelledikten sonra. Kendi geldi kendi gitti kısaca
Bacım sen demedin mi adamın amacı sevişmek ben de evlenmeden istemiyorum
Arkadaşlar ben bugün gidip yazmak gibi hata yaptım ama iyiki yazmışım. Niyeti cinsellikmiş. Benimle sevişmek istiyormuş ama ben onu daha önce uyarmıştım evlenince bazı şeyleri yaşarım diye.Bu da bu yüzden aynı frekansta değiliz demiş dün. HEM ZENGİN OLMAM HEM DE CİNSELLİK YÜZÜNDEN BİTİRMİŞ
Bana seveni s*kerler dedi
Engelleştiniz hatta , istemediğin adamı sal gitsin ne konuşuyorsun daha az önce de böyle hamile bir üye vardı adam hamile bıraktığı kadına şimdi ne yapalım yani demiş diye dert yanıyor. Bak seninkide çok net adam sevişmek istiyor, belki fuckbody arıyor belki ten uyumu vs bilemem ama sen evlenmeden birlikte olmak istemiyorsan daha bu adamla arasa da yazsa da telgrafta çekse aracı da gönderse iletişime geçmiycen , ne istediğine karar ver ona göre hareket et lütfen. Sonra vay beni kandırdı vay hamile kaldım vay benimle evlenmiyor diye üzülme.

Seveni s.kerler demiş adamın telefonunu açmanız bile kendinize saygı duymadığınızın ispatı.
aslında o kadar aptal davrandım ki haklısınız. onun için bana senin tepkini ölçmek için dedim demişti. ben normalde çok uyanık akıllıca davranan biriyim ama karşı cinsim olunca aptallaşıyorum.

Bacım sen demedin mi adamın amacı sevişmek ben de evlenmeden istemiyorum

Engelleştiniz hatta , istemediğin adamı sal gitsin ne konuşuyorsun daha az önce de böyle hamile bir üye vardı adam hamile bıraktığı kadına şimdi ne yapalım yani demiş diye dert yanıyor. Bak seninki de çok net sevişmek istiyor, belki fuckbody arıyor belki ten uyumu vs bilemem ama sen evlenmeden birlikte olmak istemiyorsan daha bu adamla arasa da yazsa da telgrafta çekse aracı da gönderse iletişime geçmiycen , ne istediğine karar ver ona göre hareket et lütfen.
haklısınız o an aptalca davrandım.

Bence adamın derdi ne seks, ne zenginlik ne de evlenmek. Adam sizi istemiyor. Sırf yakasından düşün diye de bütün kozlarını kullanmış. Hani bunu normal birine tek bir tanesini sunsa kadın koşa koşa kaçacakken siz de 3. anca biraz biraz uzaklaşma etkisi yaratmış. Bir eski sevgilim vardı ayrıldık ama yine sürekli arayıp üzüldüğünü söylerdi. Yaşım 19, öğrenciyim. Aradığında okuldaydım açtım artık aramamasını evlenecegimi simdi de nisanlımın annesiyle alısveriste oldugumu söylemistimsjdjfjfk anca öyle kurtulmuştum. Darısı sizinkinin başına😬

Ay hatırlatma o manas destanını dur. :olamaz:

X