Folik asit regenesis max

dilanguness

Üye
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2020
231
95
22
Merhaba hanımlar, 8 haftalık hamileyim normalde folik asit kullanıyorum ama az kaldı biticek regenesis max iyimiş diye duydum onu kullanmak istiyorum. Sizce kullanmalımıyım? Ve düşük riskim var progestan fitil günde 2 defa kullanıyorum regenesis maxı onunla birlikte kullanırsam bir sıkıntı olmaz herhalde? Bilgiler annecikler cevap verirseniz çok mutlu olurum :) ilk gebeliğim bilgisizim 😅

Merhaba hanımlar, 8 haftalık hamileyim normalde folik asit kullanıyorum ama az kaldı biticek regenesis max iyimiş diye duydum onu kullanmak istiyorum. Sizce kullanmalımıyım? Ve düşük riskim var progestan fitil günde 2 defa kullanıyorum regenesis maxı onunla birlikte kullanırsam bir sıkıntı olmaz herhalde? Bilgiler annecikler cevap verirseniz çok mutlu olurum :) ilk gebeliğim bilgisizim 😅
Bunu eczaneye sormalisiniz
Bizden cevap dahi alsanız ebeniz varsa ebenizi bile arayıp sorun lütfen

Folik asiti (folbiol) 12. Haftadan sonra bırakıp regenesis max kullanmaya başladım 2. Kutudayım, kullanıp memnun olan çok varmış bende bir sıkıntı yaşamadım 😊
Eczanede 68₺, internetten 50₺ Almıştım

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    121,5 KB · Görüntüleme: 448
Kalp atışı varsa korkma inşallah bir şey olmaz artık. Geç döllenme olabilir
Geç döllenmemi ? Ya ben çok korkuyorum. 8 haftalık gebeyim 1 hafta 4 gün geride doktor geç döllenme dedi kalp atışı filan var ama korkuyorum.test yaptım İlk hastaneye gittiğimde 6 haftalık olması gerekirken sat göre ama 5 haftalık dedi kese göründü bende 5 haftalığa ayarladım uygulamayı bir dahaki gittiğimde 6 hafta 5 günlüktü tam çıktı yani günü. Bir sonraki gittiğimde ise 7 hafta 6 günlük olması gerekirken 7 hafta 2 günlük dedi 1 hafta geç döllenmeydi zaten 4 gün daha eklenmiş oldu. Çok korkuyorum bilmiyorum gelişmiyormu? Kalp atışı var dedi bir sıkıntıda yok dedi ama bilemiyorum sizin nasıl oldu?

Ben kalp atışı duymamıştım kürtaj oldum sağlıksızdi yani sende kalp atışı varsa korkma bir şey olmaz. Sağlıkla kucağına al inşallah

regenesiste de folik asit var. 3. 4. Aydan sonra doktorun folik asiti kesip sadece regenesis tarzı bir multivitamin verecektir zaten.

Ben ikisini de kullanıyorum fitili de folik asiti de tüp bebek doktorum doğuma kadar kullanacaksın dedu

X