Pudra, Fondöten, Kapatıcılar fondöten tavsiyesi

fiyatı uygun ne kullanabilirim benimde cok koyu olmasada rengi çillerim var burnumda

fiyatı uygun ne kullanabilirim benimde cok koyu olmasada rengi çillerim var burnumda

Loreal infallible kapatıcılık konusunda iyi aslında ama bende kusma yapıyor bir kaç saat sonra.

http://www.hepsiburada.com/liste/pr...kozmetik.pla&gclid=CJ7opf2zjsUCFajHtAodfToAaw

Broda stokta yok ama ben gratisten indirimdeyken 32 ye falan almıştım. Ay sonu indiriminden. Daha uygun bakarsanız da yukarıda pastel den memnun kalan biri yazmış.

http://pekhanimpekhanimcik.blogspot.com.tr/2014/03/urun-incelemesi-189-pastel-silky-dream.html

15-20 tl arası bir fiyatı var google dan yazınca.

bb kremin kapatıcılıgı nasıl
Cok hafif kapatiyor zaten bb krem kremin icine biraz fondöten eklenmis hali.Fondöten ile ayni islevi gormez.Günlük kullanim icin bana bb krem bile ağır geliyor, fondöten özel günler dışında kullanamiyorum.Cildim de kaldirmiyor zaten sağolsun hemen kustugu icin

Revlon ColorStay fondöteni deneyen var mı daha önce? Alsam mı almasam mı karar veremedim. Bazı yerlerde kuru ciltler için olanı bile kuru ciltler için pek uygun değil yazıyor.

Özel bir gece için makyajımda kullanacağım fondötene karar veremedim.Günlük makyajımda bb krem tercih ediyorum.Onun dışında özel günler hariç fondöten kullanmam.Zaten sorunlu bir cildim olmadığından ihtiyaç duymuyorum günlük makyajımda fondötene.Önceki fondötenim l'oreal di.Şimdi yine loreal infallible düşünüyorum hem fondöten hem de pudrasını.şŞöyle bir sorunum da var.Cildim karma, makyajımı ilk yaptığım an hiç sorun yok.Ama 1-2 saat sonra cildimde kusma yapıyor ve çok kötü bir görüntü çıkıyor ortaya nedense.Bana bir fondöten önerin lütfen
Bende fondöten arıyorum düğünüm için. Makyaj bazı kullanabilirsin belki işe yarar ben Lorealinkini almayı düşünüyorum ya da mac birde makyaj sabitleyici spreyler varmış baya süre içinde akmıyormuş makyajın:21:

tum mesajlari okuyamadim. yagli/karma cilde loreal infallible mat iyi geliyor, kaliciligi da iyi ama rengi tutturmak biraz zor, bi de nasi desem ciltte fondoten oldugu belli oluo.
affinitone mat olan o kadar kapatici degil, 2-3 saatlik bikaliciligi var.

X