for tea zayıflama çayı

Arkadaslar ben de moringa çayına başladım. Açıkçası calıştığımı için biraz zor oluyor. Yemeklerden yarım saat önce içilmesi gerekiyormuş ama ben sabah kahvaltısına kadar çok acıkıyorum zaten o kadar açken o çayı içmek zor oluyor. Aksam çayını da işten çıkmadan hemen önce içiyorum. Akşam yemeği ile arası 1 saat olmuş oluyor. "yemeklerden önce yarım saat" olayını oturtamadım yani. 5 gündür içiyorum henüz kg veremedim
Bende macha cayina baslasim ..ilk ictigimde etkisi olmadi. Ancak poset cay seklindeydi bendeki.. poseti yirtip posasiyla beraber icince etkisini gordum .eger poset cay seklindeyse bi de oyle deneyin

Bende macha cayina baslasim ..ilk ictigimde etkisi olmadi. Ancak poset cay seklindeydi bendeki.. poseti yirtip posasiyla beraber icince etkisini gordum .eger poset cay seklindeyse bi de oyle deneyin
Evet poşet seklinde. Ben de yarından itibaren öyle deneyeyim sağolasın. Sizde ne kadar sürede etki etti?

Ya reklam olmazsa nerden alığınızı en azından özelden yazabilirmisiniz acaba benimde 7 aylık kızım var iki yıl üstüste Doğum yaptım 72 kiloyum 163 boyum var çok değil ama en az beş altı vermem lazım lifetea alacaktım ama siz bundan memnun kaldıysanız güncel biriyle konuşup birebir öğrenmek daha iyi internet gerçek mi sahte mi anlayamıyor insan

Ben malesef almamla o mathca cayini çöpe attım kokusu midemi bulandırdı içemedim

Kızlar 2 ay olmuş açılalı bu post.alanlar faydasını gördümü bende bugün sipariş verdim inşallah işe yarar

Tadı çok kötü olduğu için daha fazla dayanamayıp bıraktım ben arkadaslar. Zaten 2-3kg fazlam vardı. Eylülden sonra pilatese başlamayı düşünüyorum su an spor yapmak için çok sıcak ☺️

Sanırım en iyi kullanam benim .2.5 ay kullandım 12 kilo verdim 3 yıl önce ...içerikleri aynı bu çayların benim ki irontea idi.faceden aldım bir kadın bu işi yapıyordu. Çayın yanında yeşilçayda içiyordum. Tatlı isteğini alıyor . Ben tatlı yemedim diye kilo verdim zaten . Şimdi de şeker hapı kullanıyorum. Oda insülini dengeliyor tatlı istetmiyor. Hatta yemekdende miden bulanıyor .yani bu çayları içip güzel beslenirseniz hızlı ve güzel kilo verirsiniz. Ben çok şey denedim . Hep geri aldım. Şimdi midemi küçülttüm .kaldı 5..10 kilo onuda versem iyi olurdu. Çokken gidiyorda az olunca gitmiyor.

Bir aydır harfiyen kullanıyorum gram eksilme yok. Ben hariç herkes zayıflamış görünüyor sayfalarındaki msjlarda bakılırsa. 169tl verdim bi de içime oturdu sonuç alamamak :'(

Merhaba lar bahsettiğiniz forx5 iron tea cayiysa ben kullaniyrm 58kiloydum ilk sipariş verdigimde yeme içmeden kismadan 55kilo ile ilk kavanozu bitirdim tekrar sipariş verdim ekstra güçlendirici toz diye fazladan cay gönder diler ikisini büyük bir kapta karıştırıp kullanmaya başladım 2kavanoza yakin çoğaldı 45gundur iciyrm 1kilo verdim ilk kullanıma göre baya az verdim yetkiliye sordum siz zaten zayıf oldugunuz için diğerleri fazla kilo veremezsinz dediler daha çok çayın var bakalım bitince sonuç ne olacak

Kızlar merhaba ben kullandım 15 günde 2.5 kg verdim fakat tup bebeğe başladım doktor yasakladı bana ... tedavim olumsuz sonuçlanınca bugün yeniden başladım herkese tavsiye ederim gerçekten kullanınca hak vereceksiniz bana çok sussatiyor o yüzden tokluk hissi oluyor sizde yemeden kg verilmeyeceği için lütfen yemek yiyin ben yoğurtla yiyince hele akşama kadar yemek yemek hissim olmuyor

ben fortea'yi kullandım ancak etki göstermedi.hem de öyle iştahım da kapanma falan da olmadı gerçi çayı içerken diyette yaptım. belki ben yanlış kullanmışımdır bilmiyorum evden cıkmadan içmeye çalışıyordum ama sıcak olduğu için mideme dokundu sonra yoğurtla da kullanabilirsiniz dedi yetkili yoğurtla kullandım ekti göstermedi max 1.5 kilo anca vermişimdir . ikinci kutuyu da aldım belki ben yanlış yaptım diye ama yok onda da bir etki olmadı yarısında bıraktım. bence önemli olan çay falan değil boğazı tutmak.

X