FSH ı yuksek olanların bulusma yeri

Kızlar ben Saracoglunun cayından ısmarladım, insallah cuma elimde olacak. 18 gun ondan icip, sonra 15 gun soğan kuru yapıcam.
Ne gelismeler olacak merak ediyorum.
Ayrıca vajinal ultrasonla yumurtalarınıza bakıldı mı hiç, onu merak ettim?
Paylaşırsanız memnun oluruz

Hakkımızda herşeyin hayırlısı inşallah

canım benim bakılmıştı fsh ım yüksek ama 2 tane yumurta görüldüğünü söylemişti dr hatta şaşırmıştı hayret olmamması lazım demişti canım yani anlayacağın yumurta var sen baktırdınmı cnım

Ben de baktırdım Sevi, doktorum çaplarını filan ölçtü ve korkma rezervin iyi ama bir an evvel çocuk yapın dedi.
Biz de 2 aydır çalışmalara başladık, hayırlısı artık.

benim yaş 23 olcak 2 yıllık evliyim ama ben eşimin yaşı için acele etmek istiyorum çünkü eşim 39 yaşında fsh 10.00 prl 20.86 bende hayıt tohumu içiyim diyorum ama bi anlatsanız şuanda adetim bitti ne zaman başlayım nasıl içeyim sebepsiz inferfiliteyiz eşimede önerebileceğiniz bişeyler varmı?
bu arada adetimi hiç etkilemiyor bu değerler 28 de bir oluyorum.

benim yaş 23 olcak 2 yıllık evliyim ama ben eşimin yaşı için acele etmek istiyorum çünkü eşim 39 yaşında fsh 10.00 prl 20.86 bende hayıt tohumu içiyim diyorum ama bi anlatsanız şuanda adetim bitti ne zaman başlayım nasıl içeyim sebepsiz inferfiliteyiz eşimede önerebileceğiniz bişeyler varmı?
bu arada adetimi hiç etkilemiyor bu değerler 28 de bir oluyorum.

canım sen de hayıt iç ne zamn istersen ozaman başlayabilirsin eşinde keçi boynuzu yesin bol bol bide mesir macununun çok iyi olduğunu söylüyorlar canımeşinin yaşı çokda geç değil bence benim eşimin yaşı 45 dr gayet normal dedi erkeklerde yaş önemli değil canım kadınlarda önemli allah ennkısa zmaanda senide bebğine kavuştursun iyi bayramlar

Sanırım FSH değeri çok yüksek olmadıkça regl periyodunu etkilemiyor, benim de 28 gunde. eşin için bence de endişelenmene gerek yok ama yine de bir spermogram yaptırmalısınız. herşeyden emin olmak için.
Bizler de bitki desteğiyle Allah nasip ederse bu işi halledelim.

Ben daha once de belirtmiştim saracoğlu kürünü uygulayacağım. gelecek aya da tekrar hormon testi, sonuçları da paylaşacağım kısmetse

Herkese hayırlı bayramlarturkbayragi

canım sen de hayıt iç ne zamn istersen ozaman başlayabilirsin eşinde keçi boynuzu yesin bol bol bide mesir macununun çok iyi olduğunu söylüyorlar canımeşinin yaşı çokda geç değil bence benim eşimin yaşı 45 dr gayet normal dedi erkeklerde yaş önemli değil canım kadınlarda önemli allah ennkısa zmaanda senide bebğine kavuştursun iyi bayramlar

evet erkeklerde yaş önemli değil ama çok geç baba olmasını istemezdim.
tamam ben bu hayıta bayramdan sonra başlayım günde 2 fincan içsem olur dimi allah senide bebeğine kavuştursun canım allah yardımcımız olsun belki bu ayda ettiğimiz dualar kışın bir bir olur hee ne dersiniz hepinize iyi bayramlar kızlar öpüldünüz.

evet erkeklerde yaş önemli değil ama çok geç baba olmasını istemezdim.
tamam ben bu hayıta bayramdan sonra başlayım günde 2 fincan içsem olur dimi allah senide bebeğine kavuştursun canım allah yardımcımız olsun belki bu ayda ettiğimiz dualar kışın bir bir olur hee ne dersiniz hepinize iyi bayramlar kızlar öpüldünüz.

bayramdan sonra başlayablirsin tabikide canım alah senide bebğine kavuştursun canım 2 fincan içebilirsin bende öyle içiyorum zaten sanada iyi bayramlar canım

merhaba Kızlar,

Yeni üye oldum birbirinize desteğinize hayran kaldım. umarım beni de aranıza alırsınız.
Yaşım 37 geçen yıl evlendim. 7 ay korundum ve 6 aydırda korunmuyum. Bu ay doktora gittim kan tahlili
falan derken fsh 14.65 çıktı. Doktorum 3 ay adetten sonra 5 gün içilmek üzere hormon hapı verdi adetime
10 gün var sonra içicem ve kasımda belli olacak ya hamile kalıcam yada kalmayacağım. bunu 3 ay denedikten
sonra olmuyorsa tüp bebek dedi.
Aranızda bu durumda olup ta normal yolla hamile kalan oldu mu.

benımkı nasıl bu fsh nedemek 5.29 benımkı dr 13 kont var solucek bakalım ıyımı kotumu dıye

yasım 36 1 yıllık evlyım hıc korunmadık.benım psh 10,1 yuksek dedı doktor aşılama yapcaz dedı.ben hemen olmak ıstemıyorm.dogal yollarla sansımı denemek ıstıyorm.esımdede sperm hareketsızlıgı cıktı sigara bırakmayı onerdı bırakmasada azalttık.ama kecı boynuzu suyunu ve pekmezını ıcırıyorum hergun.bende havuc ve ıncır kurune basladım.hayıt cayı dahamı etkılı yoksa onlarımı denesem :KK43:

X