Futbolcu Sorunsalı ..

Burak yilmaz gercekten tevazu sahibi bir futbolcu, son derece sacma bisey kurgulamis bilinc altina atmis yasamissin ama sana anlayis gosterir, gercekten mutevazi adam. Ruyalar bilincaltinin izdusumudur oyle hayak etmis oyle gormussun anlam yuklemek cok sacma. Ama kafayi takmissin belli, antrenmanlara git bi sekilde ulas. Sevgilin de ne rahatmis ya ben bile rahatsiz oldum okurken adam kiskanmiyo hic, ilginc

Fikir beyanınız ve eleştiriniz için teşekkür ederim. Bilinçaltının bir oyunu olmasını bende çok istiyorum. Yapı olarak da takıntılı bir insanımdır zaten, çok fazla görme isteğim bu yüzden. Sözlüme gelince de; olayın başından beri haberdar olması ve artniyetli olmadığımı bilmesi onu rahatlatan etkenlerden birisi.. Burak yılmaz'ı görünce ona aşık olmacağım ya da üzerine atlamayacağımdan çok emin. O da bir an önce bu durumdan kurtulmak istiyor emin olabilirsiniz. Yine de tşk ederim.

Sizi cok sık rüyamda gördüm burakbeymi diceksiniz :KK52::KK1:
insanlar türlü türlü bahanelerle adama ulaşmaya calışıodur.
belki sizide onlardan biri sanmışlardır ondan dönmemişlerdir.

Bence de öyle birşey oldu,

Bu işi bu kadar uzatmanız gereklimiydi yani

Gerekmiş demekki.

bunun altından bişey çıkmaz. boş yere kendini de sözlünü de huzursuz etme. bilinçaltının bir oyunu sadece bu.

:KK3:
Onlar takilmislar sana :)) yasiniz kac

:KK53::KK53:

seni anladım da sözlünün seni o adamla buluşturma çabalarını anlayamadım :44:

Bilmem belki sizin hayatınızda da vardır, ya da sizde yapmışsınızdır. Hayatınızdaki birilerinin mutlu olması ya da kafasının rahatlaması için bazı hamleler..Bu da onlardan biri olarak değerlendirilebilir.

Ben de fanatik Galatasaray'lıyım..
Burak Yılmaz'la da yakinen ilgileniyorum ben de.
Florya'da kendisiyle tanışma organizasyonum olmuştu.
Çok kibar ve beyefendi biri.
Kuzeni Onur ile görüştünüz sanıyorum. Onur normalde kimseye cevap vermez. Size cevap yazması samimi bulduğundandır.
Dilerim en kısa zamanda sen de tanışma fırsatı yakalarsın..
Yazın Çeşme'de olursan görme şansın daha yüksek diyebilirim hatta.

Ben de fanatik Galatasaray'lıyım..
Burak Yılmaz'la da yakinen ilgileniyorum ben de.
Florya'da kendisiyle tanışma organizasyonum olmuştu.
Çok kibar ve beyefendi biri.
Kuzeni Onur ile görüştünüz sanıyorum. Onur normalde kimseye cevap vermez. Size cevap yazması samimi bulduğundandır.
Dilerim en kısa zamanda sen de tanışma fırsatı yakalarsın..
Yazın Çeşme'de olursan görme şansın daha yüksek diyebilirim hatta.

Öyle mi, çok şanslısınız..

Teşekkür ederim,

Sevgiler,

Bundan seneleeeer evvel henüz Antalyaspordayken keşfetmiştim kendisini sonra bize gelmişti ordan Manisaya ordan zaten Fenere derken Eskişehir ordan Trabzona ordan Galatasaraya:KK14:.Baya bi dolaşmış be :KK1:Manisaya kadar takibimdeydi sonra bıraktım hatta bekarlığa veda partisinde nişan atmasına kadar detayla takip ederdim.Şimdiki genç kızların gözdesi.Olur öyle şeyler gözünüzde büyütmeyin.

Bundan seneleeeer evvel henüz Antalyaspordayken keşfetmiştim kendisini sonra bize gelmişti ordan Manisaya ordan zaten Fenere derken Eskişehir ordan Trabzona ordan Galatasaraya:KK14:.Baya bi dolaşmış be :KK1:Manisaya kadar takibimdeydi sonra bıraktım hatta bekarlığa veda partisinde nişan atmasına kadar detayla takip ederdim.Şimdiki genç kızların gözdesi.Olur öyle şeyler gözünüzde büyütmeyin.

Samimi yaklaşımınız için teşekkür ederim öncelikle, dediğim gibi öyle hayranlık beslemek gibi bişi değil bu kendimi aptal bir toteme inandırmış gidiyorum. Ama geçecek inşallah.

Sevgiler,

Bende milli sporcumuz Arda Turanı görürdüm çok fanatik Fenerbahçeli olmama ragmen kendisine küçüklükten aşırı bir sevdam var :KK1: Sporcuları görmek imkansız değil ben çok sporcuyla fotograf çekildim konuştum bazen twitterdan geri dönüş yapıyorlar eğer samimi olursanız.Alay ettiklerini düşünmüyorum işleri güçleri yok alay mı edecekler sanmam ve o kadar eglence varken insanlarla oynamazlar :) Bence telefonla görüşeceksiniz Burak Yılmazla yada bir buluşma olacak ama bir şey çıkacagını sanmam sadece rahatlarsınız belkide Burak'ın hayatında kötü giden şeyler olabilir basite almayın ne çıkarki yeni birisiyle tanışmış olursunuz hemde sevdiginiz birisiyle :))

Bende milli sporcumuz Arda Turanı görürdüm çok fanatik Fenerbahçeli olmama ragmen kendisine küçüklükten aşırı bir sevdam var :KK1: Sporcuları görmek imkansız değil ben çok sporcuyla fotograf çekildim konuştum bazen twitterdan geri dönüş yapıyorlar eğer samimi olursanız.Alay ettiklerini düşünmüyorum işleri güçleri yok alay mı edecekler sanmam ve o kadar eglence varken insanlarla oynamazlar :) Bence telefonla görüşeceksiniz Burak Yılmazla yada bir buluşma olacak ama bir şey çıkacagını sanmam sadece rahatlarsınız belkide Burak'ın hayatında kötü giden şeyler olabilir basite almayın ne çıkarki yeni birisiyle tanışmış olursunuz hemde sevdiginiz birisiyle :))

Teşekkür ederim arkadaşım inşallah güzel şeyler duymak hoş :)

bende antalyada otururken kivanc tatlitugun antalyaya geldigi haberini gormustum televizyonda aklimda kalmis 1 hafta hergun gordum ruyamda bilincalti kesinlikle...

Bu futbolcuların hepsi etiler levent istinye gibi yerlerde.. Mutlaka çok takıldığı bi cafe restaurant var oralarda mutlaka görürsünüz bence :44:
ben biara ibrahim toramanı her hafta görüyodum :KK1::KK1:

Bu futbolcuların hepsi etiler levent istinye gibi yerlerde.. Mutlaka çok takıldığı bi cafe restaurant var oralarda mutlaka görürsünüz bence :44:
ben biara ibrahim toramanı her hafta görüyodum :KK1::KK1:

Burda Flyinnde oluyorlar genelde hatta bu rüyayı görmeden önce ( aylar önce ) görmüştüm buragi :)) sonra görmedim bi daha. .:)

Eski konuyu hortlatmış gibi olmayayım ama, Burak bugün evlendi :) Benim de aklıma bu konu geldi.

Son düzenleme:
Eski konuyu hortlatmış gibi olmayayım ama, Burak bugün evlendi :) Benim de aklıma bu konu geldi.

kızı nıye dılek ağacı yapmışlar? kurdalelerle..

niye burak bı ışı varda 2 dakka bırını görüp gıtcekmış gıbı?

(bence gelın dışında kımsenın haberı yok..

arkadakı kızda rönte yatmış)

Son düzenleme:
X