Galiba eşim anladı..

Orgazm Taklidi Yapıyor Musunuz?

• Ankete Katılan
    740
Eşimle birlikte olduk o boşaldı bende orgazm olmuş taklidi yaptım üzülmesin diye ama inanmadı gibi oldu emin değilim bazen ilişkiden tam zevk alıcam derken o his gidiyo sizede oluyo mu eşim taklit yaptığımı anladı mı diye korkuyorum kendini kötü hissetsin istemiyorum ama onun kadar zevk alamıyorum her zaman benimle aynı şeyleri yaşayan var mı dertleşmek istiyorum biraz
Taklit yaptığını anladıysa bir zahmet kendini kötü hissetsin. Eğlenmesi gereken sadece onlarmış gibi davranmayın.

Gerçekten orgazm taklidi nasıl yapılabilir ki? Orgazm olduğunda vucudun, vajina bölgesi istemsizce kasılır. Ve bu taklit edilebilecek bir kasılma değil. Daha önce kadının gerçekten orgazm olmasını sağlayan her erkek bence taklitle gerçeği ayırt edebilir. 🤔
Katılıyorum size ayrıca ben evli olsam niye taklite ihtiyaç duyayım beni de boşaltsin bir zahmet kendini boşaltabiliyorsa tek taraflı cinsellik ve tatmin olur mu ben olsam söylerim şunu böyle yap bunu böyle yap yada geç tatmin oluyorum daha çok uğraşman lazım diye eş bu sonuçta sevgili, nişanlı değil, bir erkeğin kadınıni mutlu etmesi lazım bencildir yoksa , bencil biri de ruhsuzdur romantiklikten de anlamaz aşktan da

adam seni tatmin edemediyse kendi utansın be.. ilişkiden zevk alıcam diye insan kendini kasamaz zaten. zevk varsa alınır bu kadar basit.
şu erkeklerinizi azcık eğitin ya sadece kendilerine çalışmasınlar her seferinde.. eşleri için de biraz çaba göstermeyi öğrensinler..
Ayy öyle biriyle evli olmak istemem beni tatmin etmeyecekse eşim evliliğin anlamı ne zaten bir erkek kadını seviyorsa öncelik onu mutlu etmeye çalışır sadece hediye ,iltifat anlamında değil buna cinsellikte dahil elbette bencil erkek sevmiyorum ben kolay soğurum öyle birşey olursa

Afedersiniz biraz acık konusacagım ben alttayken asla orgazm olmuyor ama üste cıkınca oluyor sürtünmeyle gecekleşiyor bu ne kadar dogru bilmiyorum önceleri herkesin bu sekilde orgazm oldugunu düşünürdüm ama cevredeki duyduğum kadarıyla bazıları eşlerden önce orgazm oluyor benimde aklıma takıldı şuan yani alttayken asla zevk alamıyorum ama üsteyken alabiliyorum bu yanlış mı dogru mı bilmşyorum😑

Afedersiniz biraz acık konusacagım ben alttayken asla orgazm olmuyor ama üste cıkınca oluyor sürtünmeyle gecekleşiyor bu ne kadar dogru bilmiyorum önceleri herkesin bu sekilde orgazm oldugunu düşünürdüm ama cevredeki duyduğum kadarıyla bazıları eşlerden önce orgazm oluyor benimde aklıma takıldı şuan yani alttayken asla zevk alamıyorum ama üsteyken alabiliyorum bu yanlış mı dogru mı bilmşyorum😑
Kişiden kişiye ve karşındakinin performansına göre değişir o, cinsellikte normal diye bir şey yok, her şey kişiye göre

Bildirimden sonra şimdi de girişe sabitlenmiş. Tam da tramvay tıkış tıkışken açtım 🤣

Yakında sayfayı açar açmaz tam ekran çıkacak gibime geliyor, takriben 14 Şubat'ta.

X