Garip bir huyum var.

LadyBrietta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2016
37
18
Merhaba arkadaşlar. Ben 163 boyunda 85 kiloyum. Hayatım diyetlerle geçti ama iradesizliğim nedeniyle hep 2-3 kg verip bıraktım. Zaten 85 kiloya da 52 kilodan geldim. Nasıl oldu ben bile anlamış değilim. Benim diyetlerde zorlandığım şöyle bir durum var. Ben sabah hiçbirşey yemesem kahve ve çayla bütün gün aç kalabiliyorum. Ama diyet yaparken sabah yersem günün bütün geri kalanı canım birşeyler yemek,tatlı yemek,yemek yemek vs. istiyor. Aç kalmak da iyi değil. Yağ değil kas kaybına neden oluyor biliyorum. Sizce bütün gün aç kalıp su çay vs içip akşam yemek yesem mi?

öyle yaparsan saçların bile dökülür denenmiştir şahsım tarafından ... sonra hastanelik falan olmuştum bilmem ne.... sağlıklı az öz ye az hareket et.... yaparsın bütün o fit hatunlar manyak gibi spor yapıyor.... onlar kadar olmasa da bir çaban olsun vücudun seni desteklicek.....bende 47 kg den 78 e pik yapmıştım şimdi 66 yım... veremiyorum diyordum karataya bi başladım 4 - 5 ayda gitti....

Bir arkadaşım vardı 110 kg civarı. Kız başka ülkede yaşıyordu. Internetten bir çocukla tanıştı. Yazın Türkiye'de buluşmaya karar verdiler. Bir diyete girdi. Bütün gün aç. Soda su çay kahve vs içiyor ama sadece o kadar. 63 kg falan oldu. Şuan 66-67 kg. Yıllar geçti. Kilo almadı. Şimdi evliler hatta. Ve o daha zararlı birşey daha yapıyordu. Hergün müshil içiyordu. Nasıl ölmedi bilmiyorum.

X