Garip bir uyku çeşidi

Smoother

zamanın en deli hanımefendisi :))
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2016
467
197
Nerden başlasam hiç bilmiyorum bu olayı 2 seneden beri yaşıyorum üst üste yaşadığımda oldu aylar sonra yaşadığımda o zamanlar cok fazla korku filmi izlerdim ondan dolayidir deyip umursamazdim. Tam uykuya dalacakken gözlerimin onunde bir pencere aciliyor halisulasyon gormeye basliyorum her yerim kitleniyor bi anda zar zor elimi kolumu hareket ettirmeye calisiyorum kendime geldigim zamandq tum vucuduma agirlik cokuyor ve 3 saniye suren bi titreme yasiyorum tum vucudumda uzun zamandan sonra ilk kez bugun oldu bu seferde ayni seyler oldu ama bu sefer kalbimede biseyler oldu sizladi agirmaya basladi falan gordugu halisulasyonlarin cogu dumanalti bir ev kopek yilan gibi seyler bu bir hastalik mi ? Normal uykuda bile disarda konusulan seyleri duyuyorum bazen psikologa gitmem gerekiyo mu

Durduğunuz kabahat.

Şöyle ki ben gece uyanırım ortaokuldan beri karaltılar görürdüm. Arkadaşım psikyatrist ona sordum önce gündüz görmüyorsan sorun yok dedi:süslü:

Sonra okb için başka bir doktora gitmiştim o da normal dedi ve ilaç kulladığım zaman ve uzun bir zaman hiç görmedim.

Durduğunuz kabahat.

Şöyle ki ben gece uyanırım ortaokuldan beri karaltılar görürdüm. Arkadaşım psikyatrist ona sordum önce gündüz görmüyorsan sorun yok dedi:süslü:

Sonra okb için başka bir doktora gitmiştim o da normal dedi ve ilaç kulladığım zaman ve uzun bir zaman hiç görmedim.
Bana gece gunduz fark etmiyor ikisindede yasadim :duduk::KK12:

panikatakla gelen karabasan bana kalırsa bir uzmana gõrünmelisin

Bu durum uyku evrelerinin birinde galiba ram idi adı o sırada olurmus biraz araştır istersen
Uyku klinikleri ilgileniyomus bu tarz durumlarda

Norolog ve psikiyatr a gidin,gecmis olsun

Teleportation olamaz değil mi?hani şu uyurken ruhun bedenden ayrılması olayı?
Ollabilirde cunku hissedebiliyorum sanki ruhum cikmista tekrar girdigi zaman titreme basiyor gibi kendimi kontrolde edebiliyorum elimi kipirdatmasam neler yasarim kim bilir

X