Gayrimeşru sayılan çocuk ve sevgilim

Eğer benim için söylediyseniz ben çocuğu kenara iteklemedim hatta görüşmemesini yanlış buluyorum , yarın birgün aynısı bana da olursa diye korkuyorum diyorum.
İkiside adamın çocuğu olacak, senin çocuğunun diğer çocuktan farkı ne? Yok. Kendi kanından olan diğer çocuğa bakmıyorsa seninkine de bakmama ihtimali var. Çünkü adamda o potansiyel var. Ayrıca çocuk için gayrimeşru kelimesini kullanmayın, sonuçta evlilik birliği içerisinde doğmuş. Eğer bu bakış açısı size aitse bakış açınızı değiştirin.

Pardon ben fikrimi size mi sundum da yorum yaptınız ? 😂Ayrıca okuduğunu anlayan biri olsanız onaylıyor muyum ?hayır . Yazısını görürsünüz. Ben sizlere değil konu sahibine naçizane fikrimi sundum. Takdir edersiniz ki kimin hangi koşullarda neler yaşadığını bilemiyoruz. Hamile bir kadın olarak bebeği sevmeme durumunu vs kabul edebilir miyim? Lütfen mantıklı olun. Okuduğunuzu anlayın. Ön yargılarından kurtulun. Linççi olmayın. Kimsenin yorumu siz yorumlayın diye değil konu sahibinedir bunu unutmayın. Konuyu sabote etmeyin 🥰 sevgiler
Yanlisiniz var.
Yorumlar tum kullanicilar icindir. Herkes caninin istedigi gibi alinti yapabilir.

Bilmiyorum. Karşı taraf da bir kadın olduğu için çirkinleşmek istemiyorum bu soruyu sorarak. Ben sadece ipucu arıyorum karakteriyle alakalı 🙂
Kadınla niye cirkeflisicen,bunu sevgiline sorucam
DNA testi yapıldı mı

Karaktere gelince o kadın kendi kendine hamile kalmadi ya bu adamla beraber oldu dimi
Kadın rahatmış ya bu ne Demekse,o zaman sorun yok ye iç gez toz yat
Ama sorun çıkınca kadından oldu suç

Sevgiliniz bana doğru insan gelmedi
Insan geçmişini ört bas edemez
Bide çocuğa bakmıyor ilgi yok bu çocuk gökten inmedi

Kadının suçlu kendisi maşallah tertemiz

Eğer benim için söylediyseniz ben çocuğu kenara iteklemedim hatta görüşmemesini yanlış buluyorum , yarın birgün aynısı bana da olursa diye korkuyorum diyorum.

Size demedim. Siz zaten durumun farkinda oldugunuz icin konu actiniz. Bizim toplumda bir sürü sahip cikilmayan cocuklar var böyle. Bazilarinda anne ortadan kaybolur, bazilarinda baba. Insanlar sorumluluklarindan kaciyorlar, olan o cocuklara onlarla beraber topluma oluyor. Ve biz bu tür davranislara göz yumdugumuz sürece bu tür davranislar devam eder ve artar da. Gencliginde istemedigi bir zamanda istemedigi bir kisi ile baba olmus olabilir, ama artik yasini almis, aklini basina almasi gerekir. O cocuk hayatinda var olan bir gercek, ne kadar da inkar etmeye calissa da

Yanlisiniz var.
Yorumlar tum kullanicilar icindir. Herkes caninin istedigi gibi alinti yapabilir.
Sevgili darkmore sizlerin fikrini merak etsem başlık açar bu fikrim size göre doğru mu diye sorardım. Burada sorulmuş bir soru var ve kişiye yanıt yaptım. Ayrıca onaylayıp onaylamamanız da sorun değil. Herbirimiz farklı renkleriZ bu hayatta. Her renk ayrı güzel. Sevgiler

28 yaşındayım daha önce evlenip boşandım. Çocuğum yok. Bir süredir hayatımda beni mutlu eden biri var. İlişkiye ilk başladığımızda yani tanıştığımızda bana hiç evlenmediğini ama 13 yaşında bir çocuğu olduğunu söyledi. O zaman buna bu kadar takılmadım yani yeni tanıştığım birini sorularımla sıkboğaz etmek istemedim. Zamanla kendi anlattı yavaş yavaş zaten. Benim sıkıntım bir çocuğunun olması değil, çocuğuna sahip çıkmayan bir adamın karakteriyle ve geleceğiyle alakalı ipuçları arıyorum. Yarın bir gün benimle olacak olan çocuğuna da sahip çıkmaz mı? Çocuğuna sahip çıkmayan adam sana sahip çıkar mı? Vicdan ve merhametiyle alakalı şüphelere düşüyorum.Ailesiyle tanıştım, o da benim ailemle tanıştı. Aramızda büyük bir problem yok ama bu konu beni düşündürüyor. Sizden öneri almak istedim. Ve olayı da anlatayım .Erkek arkadaşım 20 yaşındayken biriyle sevgili oluyor , kız rahat bir yaşam tarzına sahip olduğu için hap ile korunduğunu söylüyor bu zaman içerisinde ayrılıyorlar ve kız 6 aylık hamileyken arayıp söylüyor. Erkek arkadaşım bu zamana kadar söylemediği için öfkeleniyor,inanmıyor ,tuzak kurduğunu vs. Düşünüyor. Ailesine anlatıyor. Ailesi evlen sahip çık biz size bakarız diyor maddi durumları iyi. Ama erkek arkadaşım çocuk için evlenmem diyor. Hayatıma böyle birini alıp zehir edemem. Çocuğa hamile kalır kalmaz bana söyleyebilirdi belki aldırırdık ortak karar verirdik diyor. Hemde korunduğunu söyleyerek bana yalan söyledi kandırdı diyerek evlenmiyor. Ama kızı annesinin evine getiriyor ,resmi nikah kıyıyor kızın aile baskısı yüzünden. Çocuk doğar doğmaz nüfusuna da alıp boşanıyorlar . Erkek arkadaşımın ailesi bebeğe sadece maddi anlamda yardım ediyorlar . Ama erkek arkadaşım ne çocuğu merak ediyor ne soruyor. Fotolarını görüyormuş ama.Bu arada çocuk 5 yaşına gelince kadın evleniyor . Ve erkek arkadaşım 13 yıldır bu çocuğu ne arıyor ne soruyor. Hala kabullenmiyor. Bu konuda tartıştık. Normalde kediye köpeğe yaşlıya hastaya aşırı merhamet gösteren bu adam neden kendi çocuğu ile görüşmez. Yarın birgün kendi çocupunun başını okşarken aklına diğeri gelmezmi. Ne düşünüyorsunyz bu konuda?
Çocuğuna sahip çıkmayan adama güvenmem çok net. Kendi kanına canına sahip çıkmayan adam bana ne yapmaz... Siz de bugün evlenip çocuk yapıp yarın boşanabilirsiniz. Sizin çocuğunuza da sadece fotoğraftan baksa şaşırtıcı olur mu?

Ya o cocugun günahi nedir tüm bunda. Bu durumda en önemlisi gercekten size ve ailenize saygi göstermesi mi. Cocuklari ne kolay kenara itekliyorsunuz aklim almıyor. Bugün o cocuga yapan yarin sizinkinize de yapan. Bosuna ortada bir sürü sahip cikilmayan cocuklar yok. Zaten insanlar hayatlarini beraber sürdürecek gönüllüleri buluyorlar hemen. Oh ne ala memleket
Kilit kelime:kandirilmis cunku
Ne guzel,gez toz yat kalk caninin istedigi gibi yasa,cocuk olunca da kandirildim de
İstedigim gibi yasadim ondan oldu demiyor kimse. Hemen kilif hazir,kandirildim.

Erkek arkadaşın sanırım çocugun kendinden olup olmadığından emin değil o yüzden içinde bir soğukluk var. Ama bu çocuga yapılan bir kötülük. O masum... Eğer bu tarz bir şüphesi varsa daha o bebekken dna testi yaptıracaktı. Ona göre sahip çıkacaktı. Çocuk kocaman olmuş yazık günah ya...

Sevgili darkmore sizlerin fikrini merak etsem başlık açar bu fikrim size göre doğru mu diye sorardım. Burada sorulmuş bir soru var ve kişiye yanıt yaptım. Ayrıca onaylayıp onaylamamanız da sorun değil. Herbirimiz farklı renkleriZ bu hayatta. Her renk ayrı güzel. Sevgiler
Her renk guzelse neden uye arkadaslara sizin fikrinizi merak etmedim diyorsunuz? Belki size renklerini gostermek istiyorlar,fikir alisverisi guzeldir. Ayni bahsettiginiz renkler gibi.

Pardon ben fikrimi size mi sundum da yorum yaptınız ? 😂Ayrıca okuduğunu anlayan biri olsanız onaylıyor muyum ?hayır . Yazısını görürsünüz. Ben sizlere değil konu sahibine naçizane fikrimi sundum. Takdir edersiniz ki kimin hangi koşullarda neler yaşadığını bilemiyoruz. Hamile bir kadın olarak bebeği sevmeme durumunu vs kabul edebilir miyim? Lütfen mantıklı olun. Okuduğunuzu anlayın. Ön yargılarından kurtulun. Linççi olmayın. Kimsenin yorumu siz yorumlayın diye değil konu sahibinedir bunu unutmayın. Konuyu sabote etmeyin 🥰 sevgiler

Ben okudugumu gayet anladim. Istedigim yere de istedigim sekilde yorum yaparim kurallari cignemedikten sonra. Size soracak degilim. Cok zorunuza gidiyorsa göz ardi edersiniz. Olur biter.

Her renk guzelse neden uye arkadaslara sizin fikrinizi merak etmedim diyorsunuz? Belki size renklerini gostermek istiyorlar,fikir alisverisi guzeldir. Ayni bahsettiginiz renkler gibi.
Tabi.. ben fikrimi aynı kendisine ilettiğim gibi size söyledim. Ben konu sahibine cevap yazdım o bana. Ben fikirlerinizi değerlendirseydim her birinizin beyefendinin linçine dislike atar geçerdim sizler gibi. Bunu siz yaptınız ama ben yapmadım 😁 neyse konu bu değil zaten sabote olmasın. Hoşçakalın

Bilmiyorum. Karşı taraf da bir kadın olduğu için çirkinleşmek istemiyorum bu soruyu sorarak. Ben sadece ipucu arıyorum karakteriyle alakalı 🙂
Ben Dna testi yapıldığını düşünüyorum.
Sizin sevgilinizin karakterine sahip bir adam kendi dnasına sahip olmayan bir çocuğa yıllarca bakmaz, bir kuruş harcamaz.

Erkek arkadaşınızın üstün spermlerini cebren ve hile ile elde edip, kendini hamile bırakan şu kadına da bakın siz!
Nasıl bir tuzak yahu bu, ay yazık adamcağıza ama aferin sadece ‘sperm’ olarak baktığı bir canlıya hiçbir duygu beslememiş, düşmemiş örümcek sağlarına.

Birazcık aklınız var ise, kendinin de değil herhangi bir çocuğa merhamet göstermeyen ve onu resmen babasız büyütmeyi kendine reva gören adam kılıklıdan uzak durursunız.

Kilit kelime:kandirilmis cunku
Ne guzel,gez toz yat kalk caninin istedigi gibi yasa,cocuk olunca da kandirildim de
İstedigim gibi yasadim ondan oldu demiyor kimse. Hemen kilif hazir,kandirildim.

Burda basta sorun adamin korunmamasi. Kadin hap aliyor ya is benden cikti. Orda sorumluluk almamis. Ondan sonra zamaninda söyleseydi aldirirdik diyor, yine sorumluluk alinmiyor. Sonra nikah kiyiliyor kagit üstünde rezillik cikmasin diye, ama ondan sonra cocukla herhangi bir iletisim yok. Adam yine sorumluluktan kaciyor ve hala kacmakta.

X