Gazi hastahanesi burun ameliyatı dr Duygu ötgöz şibar ameliyat sürecim

Ben ameliyatımı oldum bitti.. Eve çıktım her şey güzel geçti.Gazi Hastanesi çok güzeldi, perşembe günü tamponlarım çıkacak biraz onlar rahatsız ediyor

Bende gazi hastanesinden poliklinik randevusu aldım duygu hocayla nasıl görüşebilirim bir de süreç hakkında bilgilendirirmisiniz siz ne zaman muayene oldunuz ne kadar fiyat verdi cevaplarsanız sevinirim : duygu hocayla görüşmek istiyorum dedigimde direkt görüştüm. Kan tahilleri röntgen ekg corona testo yaptirdim en sonda anestezi onayi suana kadar fiyat icin bisey soylenmedi ameliyattan sonra soylencek dedi ben medikalden malzeme aldim 265 tl yarin ameliyat olacagim sonrasinda tekrar bilgilendiririm

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Ben de bu ay sonu Duygu hanımdan randevu almak istiyorum. Online olarak randevu aldıktan sonra telefonla arayıp muayene olmak istediğim doktoru mu söylemeliyim? Fiyat olarak bilgi verir misiniz?

Ben duygu hanıma ameliyat oldum cok basarılı bır cerrah guler yuzlu ılgılı ve meslegını cok ıyı yapıyor benım burnum cok zor bır burundu kokden kırık yanukluk vardı ama cok guzel yapdı gözünüz kapalı ameliyat olabılırsınz
merhaba özelden burnunuzun fotografını atar mısınız bende duygu hanıma ameliyat olacağimda

Ben duygu hocayı cok araştırdım yarın sabah ameliyatım. Var kendisine duygu hocanın memleketı tusu kazanma puanını dugununu konyadakı pratısyenlık donemını ve suan gazıde yapdıgı ameliyatfakı hastalarını bende cok guvendım ameliyat oluyum yazarım allah sıfa versın
ameliyat olduysanız burnunuzun fotoğrafını özelden atabilir misiniz bende duygu hanıma ameliyat olacağımda :)

X