Gebe kalamayanlar buraya.....

cnm ben kendimi suçluyorum uzun yoldan geldim.doktor gıdebılırsın dedı acaba yoldan dolayı mı düştü....:KK43:((((

Aaa bilmiyorum ki canm olabilir ama olmayadabilir allah biliyo sen üzülme artk eşinle birbirinize destek olun ki daha sağlıklı bebişleriniz olsun sıkma canını artk toparlan yoluna bak ben eminim yine olcak hemde kısa bi süre sonra :KK66:

Baktim normal gecen ayda bugunlerde yuksek sen ne zaman anladin ates yuksekliginden hamileligini?
Benim normalde 36.4 çıkardı yumurtlama sonrasi 36.2ye düşer ertesi gün adet olurdum bu sefer adet günü 36.5e çıktı düşmedi hala o gün aklımda eşime dert yaniyordum kan negatif ama ateşim çıkti benim kafam karıştı diye :)

cnm neler yaşadım:KK43: kan değerim 1227 y di kanama ateş titreme kan değeri oldu 500 sonra 300 ve oldu..apartopar batmana gttim.doktor ilaçla düşürmeye çalıştı bir kısmını vucut ilaçla attı bır kısmı kaldı..doktor temızleyelımmı ıstersen dedı bende kurtaj oldum ..tüp bebek ti..bi sürü masraf maddı manevı yıprandımmm....çok uzuluorm
Canım benim ya. Cok gecmiş olsun ama bak üzülme düşügn arkası dan cabuk hamile kalınırms benm öyle 3arkafasım var bitaside eltim.

Benim normalde 36.4 çıkardı yumurtlama sonrasi 36.2ye düşer ertesi gün adet olurdum bu sefer adet günü 36.5e çıktı düşmedi hala o gün aklımda eşime dert yaniyordum kan negatif ama ateşim çıkti benim kafam karıştı diye :)
Offf ins darisi basima bakalim benim nolcak bugun 20.gun bitti tekrar hesapladim...yumjrtlama gununu degerlendirdim artik kasmicam kendimi yaaaa:KK43:(

Ateş ölçme yanıltabiliyorrr

Canim bugun 21.gunum 36.6 cikti normal midir ki?

nurun_ala_nur nurun_ala_nur canim benim ya bugün 12.günüm ve 11:50 de catlatma iğnesi vurdurdum.48 saat içinde agrin olacak.anlaki yumurta catladi birlikte ol dedi.bende henüz öyle bi agri olmadi.gecen ay 12.günü catlamisti.simdi ben bugünmu yarinmi baslicam ya :KK43: bilen varsa cevap bekliyorum.

nurun_ala_nur nurun_ala_nur canim benim ya bugün 12.günüm ve 11:50 de catlatma iğnesi vurdurdum.48 saat içinde agrin olacak.anlaki yumurta catladi birlikte ol dedi.bende henüz öyle bi agri olmadi.gecen ay 12.günü catlamisti.simdi ben bugünmu yarinmi baslicam ya :KK43: bilen varsa cevap bekliyorum.
36 saat sonra çatlıyor ama bence riske atma başla ve bi hafta sürdür

Sen yine de doktorun dedigi günden itibaren gün aşırına basla belki sende ağrı yapmamistir

X