Aşılama Kasım ayı aşılama yaptıranlar ve pozitif sonuç alanlar buraya 🥰

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Rapora başvurup çıkana kadar aşılama da deneyebilirsiniz. Oldu da aşılama tuttu rapor dursun kenarda ekmek istemez su istemez.
Senin sınırda canım doğal da hala bir şans var diye aşılama önermiştir. Garantisi yok işte insanı en çok strese sokan da o.
Labaratuvar referans değerleri farklılık gösterir canım bu arada ona çok takılma.
Doğru söylüyorsun tutmazsa bir kere daha deneyip kenarda tutmak için hazırlayabilirim raporu evet garanti yok gerçekten bir tane kendiliğinden oldu onu da kalp atışı duymak için gittik kalp durduğunu öğrendik ben birde kür kullandım belki onunda etkisi olabilir

Doğru söylüyorsun tutmazsa bir kere daha deneyip kenarda tutmak için hazırlayabilirim raporu evet garanti yok gerçekten bir tane kendiliğinden oldu onu da kalp atışı duymak için gittik kalp durduğunu öğrendik ben birde kür kullandım belki onunda etkisi olabilir
Düşüğün üstünden ne kadar geçti peki? Allah tekrarını yaşatmasın😔

5 ay oldu 😣 Allah kimseye yaşatmasın haftlarca kendimi korumaya devam etmiştim piskolojik olarak rabbim birdaha yaşatmasın hayırlı evlat nasip etsin

İlk aşılamam oldu.. 3 asılama sonrası tüp bebek raporu cıkacak
Merhaba ben ilk aşılamami yaptiracagim da olumsuz sonuclanirsa tüp bebek icin gec kalmak istemiyorum. Tup bebek raporu devlette yaptırmak ıcin mi çıkartılıyor. Birde asilamalar özelde olup devlette tup bebek yaptırılabilir mi bu konulara cok yabancıyım hep özel düşündüğüm icin devlet hastanesi prosedürünü hic bilmiyorum

Merhaba ben ilk aşılamami yaptiracagim da olumsuz sonuclanirsa tüp bebek icin gec kalmak istemiyorum. Tup bebek raporu devlette yaptırmak ıcin mi çıkartılıyor. Birde asilamalar özelde olup devlette tup bebek yaptırılabilir mi bu konulara cok yabancıyım hep özel düşündüğüm icin devlet hastanesi prosedürünü hic bilmiyorum
Söyle eğerki devlette yaptırcaksın tüp bebeği iki aşılama sartı istiyor sonra tüp raporu cıkıyor o da yine aynı yerde yaptırmak zorundasın aşılamayı da ...

Söyle eğerki devlette yaptırcaksın tüp bebeği iki aşılama sartı istiyor sonra tüp raporu cıkıyor o da yine aynı yerde yaptırmak zorundasın aşılamayı da ...
Eğer aşılamayı devlet yaptırıp rapor alıp sonra tutmazsa tüp bebek raporu cıkarıp raporlu tüp bebek raporu geçen özel merkezler var orda da yaptırabilirsin..

Ay estağfurullah insan merak ediyor haliyle keşke ben de bütün sorularımı birilerine sorabilseydim 😊
Evet raporla fiyat biraz düşüyor ama ortalama ne kadar düşüyor bilmiyorum. Amh belli bi değerin altındaysa başka hiçbir şart olmadan rapor alınıyor diye biliyorum ama bi arkadaş almıştı öyle. Erkekte sorun olunca da hemen çıkıyor sayı morfoloji sıkıntısı falan varsa.
Valla amh düşükse ikinci aşılamayla bence strese girmeyin sonuçta ilaç alacaksın yine hormon kullanacaksın. Tüp bebekte de aynı ilaçları kullanacaksın bir kez hormon alıp dondurulmuş embriyoyla devam etmek daha mantıklı geliyor bana. Benim de amh düşük olur muydu demeyelim diye bir kez aşılama deneyip tüpe geçmiştik.
Canım benim ilaçlar, muayene ücretleri falan toplam 20 bini buldu. Raporsuz bizim bu arada.
Merhabalar öncelikle tebrik ederim nerde yaptırdınız tüp bebeği ve sıkıntı neydi bende de pko var 1 kez aşılama yapıldı ve negatif

Inşallah Rabbim emeklerinizin karşılığını verir.
Aşılamayla ve doğal yolla gebelik elde etme yüzdeleri aynı. Ben aşılama tedavimden zaten umutlu değildim o yüzden bir kez denedim sadece. O da olmadı zaten.
Inşallah sizler pozitif sonuç alırsınız daha fazla yıpranmadan 🤗
Merhaba hamilesiniz sanırım siz hangi tedavi ile hamile kaldınız acaba ☺️

Ya benim amh o kadar değişik ki normalde değişmez biliyorum ama bir hastanede yaptırdım 0.71 çıkmıştı sonra bu ay başka doktor yaptırdım 1.09 çıktı doktor asilama deneyelim diyince bizde kabul ettik o zaman ben eşimle konuşayım bakalım o ne dicek rapor hazırlama biraz uzun sürüyormuş zaten en azından onu toplarız
Merhaba benimde amh düşük direk rapor alırım sanıyordum ancak rapor için ultrasondada 2-3 yumurta görmesi lazımmış bende 14 yumurta göründüğü için amh tek başına geçerli değil rapor veremeyiz dediler

Merhaba benimde amh düşük direk rapor alırım sanıyordum ancak rapor için ultrasondada 2-3 yumurta görmesi lazımmış bende 14 yumurta göründüğü için amh tek başına geçerli değil rapor veremeyiz dediler
Benim o kadar çıkmıyor canım ya 2 3 anca zaten

Aslında kalan da çok ama şans siz test yaptınız mı hiç benim amh değerim düşüktu bir ay sonra tekrar yapıldı biraz yükselmiş ben bitkisel şeyler yedim hep ama fsh değerim çok yüksek çıktı doktor asilama yapalım dedi birtane kendiliğinden gebelik vardı düşük oldu
Mrb amh kaçtı sizin bide neler tükettiniz rica etsem bana da soylermisiniz

X