Gebe kalamayanlar buraya.....

nurun_ala_nur nurun_ala_nur canim benim ya bugün 12.günüm ve 11:50 de catlatma iğnesi vurdurdum.48 saat içinde agrin olacak.anlaki yumurta catladi birlikte ol dedi.bende henüz öyle bi agri olmadi.gecen ay 12.günü catlamisti.simdi ben bugünmu yarinmi baslicam ya :KK43: bilen varsa cevap bekliyorum.
Abla illaki agri olacak diye kural yoktur sanirim sen mumkunse yarin aksami degerlendirirsin yada garanti olsun diye bu aksami da degerlendir ben oyle yaptim doktor yumurtan icin igne vermicez sen bu aksam ve yarin aksam beraber ol dedi bende cuma aksamini ve ctesi sabahi degerlendirdim

kızlar yumurtlamada yada gebelikte altta böyle ağrı yada nabız atışı gibi birşey hisseden var mı

Vala benmde öyle bi 36.8 çıkıyo bi 36.3 anlamadım gitti :KK70: ama ben geç ölçüyorum yaa 10 da falan

Canım ya çok farklı benim
regl 3. günü başladım bak resmini atıyorum
image.jpg

Canım ya çok farklı benim
regl 3. günü başladım bak resmini atıyorum
Eki Görüntüle 1439934

Ay evet ablacım çok enteresan benmde öyle çıkıyo işte. Reglim de bugün 36. gün bitti hâlâ tık yok. Tam böyle ağrı giriyo diyorum heh tamam bu sefer kesin olcam geliyo ama yok yok yok İşte. Nolcak böyle yaa sinirlerim iyice gerildi :mad:

Ay evet ablacım çok enteresan benmde öyle çıkıyo işte. Reglim de bugün 36. gün bitti hâlâ tık yok. Tam böyle ağrı giriyo diyorum heh tamam bu sefer kesin olcam geliyo ama yok yok yok İşte. Nolcak böyle yaa sinirlerim iyice gerildi :mad:

Normalde kaç günde oluyodun..?
Canım benim kendini sıkma strese sokmamaya çalış daha fazla uzamasın gebelik testi yaptın mı peki..?

Normalde kaç günde oluyodun..?
Canım benim kendini sıkma strese sokmamaya çalış daha fazla uzamasın gebelik testi yaptın mı peki..?

Yani 33-35 günde bir oluyodu düzensiz de diyemem yani her ay oluyodum. Aralık ve ocakta klomen+çatlatma iğnesi oldum ya o 2 ay 28 de bir oldum. Sonra bıraktım tedaviyi işte 23 şubatta olmam gerekiyodu olmadım hadi dedim eski döngüye döndü heralde tekrar e oda pazartesiydi gene olmadım üzülüyorum artk yaa yaptım gebelik testi 2 kez ama negatif çıktı napcam bilmiyorum :KK42: olmazsa kan testi yapayım diyorum ama bilemedim

Yani 33-35 günde bir oluyodu düzensiz de diyemem yani her ay oluyodum. Aralık ve ocakta klomen+çatlatma iğnesi oldum ya o 2 ay 28 de bir oldum. Sonra bıraktım tedaviyi işte 23 şubatta olmam gerekiyodu olmadım hadi dedim eski döngüye döndü heralde tekrar e oda pazartesiydi gene olmadım üzülüyorum artk yaa yaptım gebelik testi 2 kez ama negatif çıktı napcam bilmiyorum :KK42: olmazsa kan testi yapayım diyorum ama bilemedim

Aynen dr git kan tahlili iste
Gebelik çıkmazsa sarıkantoron die bir bitki var 100gr alsan yeter ondan iç o seni hem rahatlatır hem de regli başlar
Ahh bu belirsiz beklemeler
Benim 3 gün geçmişti heveslendim idrar testi yaptım negatif bozuktur dedim kan tahlili yaptım negatif ona ragmen acaba varda çıkmıyo mu die düşünmeye başladım snr regli geldi 3 ay önce falan oldu bu bende ondan snr bıraktım bebek olayını olursa olur diyorum
İnş en kısa sürede seninde netleşir inşaAllah gebelik vardır yoksa da regl başlasında rahatla bari :KK43:

Aynen dr git kan tahlili iste
Gebelik çıkmazsa sarıkantoron die bir bitki var 100gr alsan yeter ondan iç o seni hem rahatlatır hem de regli başlar
Ahh bu belirsiz beklemeler
Benim 3 gün geçmişti heveslendim idrar testi yaptım negatif bozuktur dedim kan tahlili yaptım negatif ona ragmen acaba varda çıkmıyo mu die düşünmeye başladım snr regli geldi 3 ay önce falan oldu bu bende ondan snr bıraktım bebek olayını olursa olur diyorum
İnş en kısa sürede seninde netleşir inşaAllah gebelik vardır yoksa da regl başlasında rahatla bari :KK43:

Amin ablacım aynen öyle yaa varsa çıksın yoksa gelsin diyorum artk gerçekten takmıyorum zaten şuan bebekten önce daha mühim bikaç şey var o yüzden geri planda kalıyo heveslenmiyorum ama böyle regl geçince zorla aklıma giriyo ona sinir oluyorum bu sefer :mad: belki yarın giderim kan vermeye zannetmiyorum ama en azından kafam rahatlar

Amin ablacım aynen öyle yaa varsa çıksın yoksa gelsin diyorum artk gerçekten takmıyorum zaten şuan bebekten önce daha mühim bikaç şey var o yüzden geri planda kalıyo heveslenmiyorum ama böyle regl geçince zorla aklıma giriyo ona sinir oluyorum bu sefer :mad: belki yarın giderim kan vermeye zannetmiyorum ama en azından kafam rahatlar

Canım benim hakkında hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin inşaAllah
Tahlil yaptırmadan ilaç falan alma sakın tahlil yaptırırsan acaba demekten kurtulursun hemde bitki çayıyla sökülürsün
inşaAllah vardır ama genelde beklemeyince geliyor :KK66:

Canım benim hakkında hayırlısı neyse Rabbim onu nasip etsin inşaAllah
Tahlil yaptırmadan ilaç falan alma sakın tahlil yaptırırsan acaba demekten kurtulursun hemde bitki çayıyla sökülürsün
inşaAllah vardır ama genelde beklemeyince geliyor :KK66:

Evet ablacım haklısın. Kv de sakın ilaç alma diyo. Görsen hergün soruyo adet oldun mu diye ablanın bebeğini gördüm ağlamaklı oldum içlendim dedi. Allahım diyorum kadına bişey olmadan bi torun verebilsem kucağına diye içim içimi yiyo ölümlü dünya yaşı var bi sürü hastalığı var üzülüyorum çok büyük yük bu üzerimde. Keşke bi sürpriz olsa :KK66:))

X