Gebeliği testte geç öğrenen var mı?

Ben 😄 daha adet öncesinden erken gebelik testine başlayıp, her gün yapıp negatif sonucu gördüm. Adet gecikmesinin 9.günü ya da 10.gününde daha yeni hafifce ikinci çizgim hafifce belirmişti. Sonra doktora gittik, geç yumurtlama imiş 😄 son adet tarihine göre bebiş 38+4 , ama aslında olan 37+1. İlk ultrasonumda da adet tarihinden, olması gerekenden 10 günlük bir gerilik söz konusuydu. Doğuracağım yakında, hala 10 günlük fark var 😄 ama buna asla gelişim geriliği denmiyor. Bebek nihayetinde 1 haftada, 1 haftalık gelişim gösteriyor. Sadece hesaplayıp son adet tarihim sistemde değiştirildi. Ona göre hesaplandı hep. Öyle bir durum olursa bendeki gibi, sistemden doktorun son adet tarihini değiştirmesi gerekecek. Bunu da ilk ultrason görüntüsündeki boyutuna göre yapacak. Yapılmadığında bebişe yok yere gelişim geriliği diyebilir. 1 haftada 1 haftalık gelişim gösteriyor oluyor, ama son adet tarihine göre hesaplansa bebiş o sırada 1 hafta 10 günlük gelişim göstermediği için(doğal olarak 😄) gelişim geriliği tanısı alıyor. Gerek yok yani 😄 ay inşallah vardır bebiş de sonradan hesaplaması kolay. Hakkında hayırlısı olsun, rabbim gönlüne göre versin inşallah 😍
Mrb benim adetim 9 gun gecikti 7. Gun kan verdim negatif acaba gec döllenmemi

Mrb benim adetim 9 gun gecikti 7. Gun kan verdim negatif acaba gec döllenmemi
Kuzum oladabilir olmayadabilir bir şey diyemem o konuda. Ben normalde de pcos hastasıyım o yüzden yumurtlama tarihlerim, adet tarihlerim belli olmazdı. İlaçla adet görüyordum yani. Düzenli adet gören biriysen ama geç yumurtlama ihtimali de çok düşük

X