Gebeliğe Hazırlık Gebelik belirtileri neler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzum benimde bat gecti yapmadim daha test cildim cok guzellesti ve rahimde biseyler oluyo sol tarafinda akintinda degisiklik varmiydi bende bikacgun once su gbi homojen sulu uzayan akinti geldi ve sonrasi raki beyazi az az geliyo swndede oldumu
Test yaptınız mı yada regl oldunuz mu şuan bende sizle aynı şeyleri yaşıyorum batım 1 gün gecikti dün test yaptım negatif çıktı :KK43:

İnşallah gebesinizdir müjdeli haber bekliyorum sizden :) ben şuan dr gitmeyi düşünmüyorum ama ne zaman tekrar test yapmalıyım bilmiyorum dün bat günüydü

Merhaba kızlar, bu ay hiç daha önce yaşamadığım belirtiler var bel ağrım var çoğunlukla kasık ağrılarım azaldı arada oluyor, mide bulantısı bile oldu çok erken biliyorum ama dediğim gibi hiç olmayan şeyler bu ay nedense çoğu belirtileri yaşıyorum sadece gögüs hassasiyetim yok arada sancı giriyor okadar 2 gün önce gebelik testi yaptım negatif çıktı bat’a 3 gün var.
Merak ettiğim bu belirtileri yaşayan anneler oldumu.. diken üstündeyim her an adet olacakmış korkusu sarıyor 🥺
regl oldunuz mu ne durumdasınız

Kuzum benimde bat gecti yapmadim daha test cildim cok guzellesti ve rahimde biseyler oluyo sol tarafinda akintinda degisiklik varmiydi bende bikacgun once su gbi homojen sulu uzayan akinti geldi ve sonrasi raki beyazi az az geliyo swndede oldumu
regl oldunuz mu ne durumdasınız benimde 2 gün geçti aynı şeyleri yaşıyorum sizinle acaba psikolojik mi diye düşünüyorum :KK43:

Merhaba 17 şubatta adet bitti sonra 22 şubatta yumurtlama döneminde korunmasız ilişki yaşadık eşimle sadece o gün beraber kalabildik ve şuan doğu görevinde sol kasıkta hafif ağrım oldu ilk zamanlar 1hafta kadar arada saniyelik sancı giriyo başka bir belirti yok ama 9 mart adet günüm hamilemiyim bilmiyorum ne yapmam gerek test ne zaman yapayım daha 1 hafta önce oldu bu olay erken mi zaten 20 gün temiz kalıyorum çok kısa sürede adetim geliyo

regl oldunuz mu ne durumdasınız benimde 2 gün geçti aynı şeyleri yaşıyorum sizinle acaba psikolojik mi diye düşünüyorum :KK43:
Cnm olmadim hala test yaptim tek cizgi cikti doktorumu aradim 7/10 nunu bekle em gec 10nu nankadarnolmazsan gel dedi ama kaset testte negatifdi don regl 31 ocak
buay 28 3 gun ordan dedi bi hafta daha bekle dedi 10nunda olmassan gel dedi bendede belirtim yok hala goguslerim hafif dolgun ama agriyok uclari karariyo sanki bide bugun farkettim

X