Mart ayı gebelik planlayanlarr🎁🎁🎁

busr1234567

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2024
54
8
25
Kızlar merhaba. Mart ayı gebelikle ilgili çok konu var. 1 konu da ben açayım dedim.
Sat 25 şubat
Bat 25 mart
11 mart çatlatma iğnesi oldum. Ve düşünüyorum ki, günleri değerlendirdik.
Adet pncesi bacak ağrısı göğüs dolgunlaşması olurdu yine var. 1-2 gün kasıkta hafif adet sızıları oldu. Şimdi kasık ağrıları yok. Bacak ağrısı biraz azaldı ama yine de var. Göğüs dolgunlaşması var fakat hiç sızı bile yok. Sol göğsüme iyne batması gibi ard arda 2-3 defa battı. Akıntı yok.
Sizin bat ne zaman? Belirtileriniz varmı? Varsa neler?
İnşəAllah bebeklerimizi hayırlısıyla kucağımıza alalım kızlar 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Benim 23 Mart beklenen regl tarihim . Ümitliydim çok ama dün ki erken ve kaset testlerde negatifi gördüm. Normal regl ağrılarım var. Ve akıntımın rengi pembeye döndü. Sanırım reglim başlıyor. Yerleşme kanaması değilse tabi :)))

Benim 23 Mart beklenen regl tarihim . Ümitliydim çok ama dün ki erken ve kaset testlerde negatifi gördüm. Normal regl ağrılarım var. Ve akıntımın rengi pembeye döndü. Sanırım reglim başlıyor. Yerleşme kanaması değilse tabi :)
Ne gibi bekirtilerin var? Bur tek regl ağrısımı?

Kızlar merhaba. Mart ayı gebelikle ilgili çok konu var. 1 konu da ben açayım dedim.
Sat 25 şubat
Bat 25 mart
Adet pncesi bacak ağrısı göğüs dolgunlaşması olurdu yine var. 1-2 gün kasıkta hafif adet sızıları oldu. Şimdi kasık ağrıları yok. Bacak ağrısı biraz azaldı ama yine de var. Göğüs dolgunlaşması var fakat hiç sızı bile yok. Sol göğsüme iyne batması gibi ard arda 2-3 defa battı. Akıntı yok.
Merhabaa, benim de 19 mart iğne günüm. Değerlendirdik. İlk iğneyi kullandığımda yumurtam çatladığı an çok kuvvetli akıntım olmuştu. Ceviz kadar vardı. Bu sefer olmadı hiç. Acaba kiste mi çevirdi diye düşündüm. Sizlerde oldu mu akıntı?

Sat 25 şubat
Bat 25 mart
Merhaba Büşra hanım inşallah herşey gönlünüzce olur,benimde yumurtlama günleri ve sonrası bel ağrısı vardı ve birliktelik sonrası karın gurultusu çok oldu sanırım bu yumurtalama veya çatlamadan dolayı oluyor hormonal değişikliklerden dolayı hep olur yumurtlama dönemimde.üç gün sonra mide yanması yaşadım hafiften ilişkiden 5 6 gün sonra afedersinşz gaz oldu baya üç gün falan.Bel ağrısı devam ediyor ve üç yerden sivilcem çıktı ilişkiden bir haft sonra normlade hiç çıkmaz .ilişkiden 10 11 sonrada bacak sızlamalarım başladı ağrı yani üst bacakta adet onceside olurdum ve o an veya yarım saate olurdum bu sefer oldu ertesi gün geçti gibi şuan da adet günüm ve gurultu dwvam ediyor akıntıda var hafiften

Merhaba Büşra hanım inşallah herşey gönlünüzce olur,benimde yumurtlama günleri ve sonrası bel ağrısı vardı ve birliktelik sonrası karın gurultusu çok oldu sanırım bu yumurtalama veya çatlamadan dolayı oluyor hormonal değişikliklerden dolayı hep olur yumurtlama dönemimde.üç gün sonra mide yanması yaşadım hafiften ilişkiden 5 6 gün sonra afedersinşz gaz oldu baya üç gün falan.Bel ağrısı devam ediyor ve üç yerden sivilcem çıktı ilişkiden bir haft sonra normlade hiç çıkmaz .ilişkiden 10 11 sonrada bacak sızlamalarım başladı ağrı yani üst bacakta adet onceside olurdum ve o an veya yarım saate olurdum bu sefer oldu ertesi gün geçti gibi şuan da adet günüm ve gurultu dwvam ediyor akıntıda var hafiften
Adetiniz ne zaman?

Bugün iğnenin 12 ci günü test yaptım öğleden sonra negatif oldu. Acaba gebelik oluşsaydı çift olması gerekiyormu?

Adetiniz ne zaman?
Bugundü sabah şiddetli adet ağrısı oldu bacak sızlaması da yüzde 99 oldum dedim ama hala olmadım,çok şaşırdım normalde ağrım olur ve hemen olurum ama bu sefer olmadım ama geçen ayda bir hafta geç olmuştum emzirdiğim için yeni yeni düzene giriyor adetim.

Dün daha doğrusu 23ünde test yaptım negatif çıktı ama biraz erken yaptığım içinde olabilir bilemiyorum Birlikteliğin 13.günü yaptım ve kaset testi erken gebelik testi değildi.Birde burada çok duydum artımed markası kullanıp hatalı sonuç alan çoktu benimkide artımeddi eşim almıştı bilemiyorum olmazsam bikaçgün sonra tekrar yaparım hayırlısı olsun inşallah

Hayır 2 ci gebeliğim olacak. İlk gebeliğim düşükle sonuçlandı.
Bugün 14 günüm test negatif
Bizim şer bildiğimizde hayır vardır belki ben en doğru zamanda hayırlı ise diye dua ediyorum , umutsuz olmayın şöyle düşünün belkide 10 15 gün sonra gebe kalacaksınız belkide rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyor.

Merhaba kızlar, Ben normalde 28 günde bir adet olurum düzenlidir ve 14. Gunu yumurtlama olur. Bu sefer tesadüf eseri doktora gittiğimde 9. Günü sağ tarafta18 mm yumurtam olduğunu, bugün ve yarin iliski olsun dedi. Benim sormak istediğim yumurtlamam erken oldugu için regli beklememe gerek var mı sizce yani bat dan 5 6 gün önce test yapmakla 14. Günü yumutlamq olanin ayni mi arasında aynı mı. Reglime 10 gün var ama sağ tarafımda ara ara batma hissi kaɓiz gaz oluyor, bebek dollendi diyelim sağ tarafimin hala ağrıması normal mi kiste mı dönüştü çatlamadi diye endişe ediyorum

X