Gebelik belirtileri

Berraakk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2020
132
60
25
Kızlar herkese merhaba ben yumurtlama günümü ovulasyon testiyle testiyle takip ettim ve o günleri değerlendirdik suanda adet günüme 1 hafta var normalde adetime 10 gün kala göğüslerim aşırı ağrır ama hala bi ağrı sızı hiç bisey yok çok hafif beyaz akıntım oluyor ara ara birde ayaklarım aşırı üşüyor demir gibi oluyor sizce ayak üşümesi bi gebelik belirtisimi

-Haziran-

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Kasım 2012
1.076
2.536
Genelde psikolojik olur malesef. En önemli belirti adetinizin gecikmesi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-06-2021

Hamileliğimin 32. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 61 gün kaldı.

Bebeğiniz rahim içinde hava tenefüs edemediği için, koku duyusu doğumdan sonra aktif hale gelecektir. Bebeğinizin gelişi yaklaştıkça, vücudunuz sıkça doğum kasılmaları ve hareketleri yapıyor ve bunlar giderek artıyor. Bu doğum öncesi kasılmalara Braxton-Hicks kasılmaları denir. Bebeğiniz demir, fosfor ve kalsiyum depolamaya başladı.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1780 gr. - Yaklaşık boyu : 42.4 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

TATOSH

yuvasina asik 🤲❤
Pro Üye
12 Haziran 2007
4.527
768
bende goguslerde hafif sanci ama herzaman ki gibi degil,ayaklarda usume,basagrisi, tansiyon dusuklugu,koku hassasiyeti ve pembe kahve akinti ile anliyordumm hakkinda hayirlisi olsun gonlundeki omrune nasip olsun 🤲💞

Berikko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
2.774
8.373
30
Benimde adetim gecikti.. Gebelik olur diye korkuyorum.. Hicbi belirti de yok.. Sadece gecikmedir mevsimseldir insallah🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 546 gün geçti.

Berraakk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2020
132
60
25
bende goguslerde hafif sanci ama herzaman ki gibi degil,ayaklarda usume,basagrisi, tansiyon dusuklugu,koku hassasiyeti ve pembe kahve akinti ile anliyordumm hakkinda hayirlisi olsun gonlundeki omrune nasip olsun 🤲💞
Aminn canım benim inşallah normalde adetime 10 gün kala göğüslerim çok ağrırdı ama şuan hiC bi ağrı sızı yok akıntı berrak ara ara oluyo bakalım adet günümü bekliycem test için 🤲🤲

Lakimgril

Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2020
176
67
25
Kızlar herkese merhaba ben yumurtlama günümü ovulasyon testiyle testiyle takip ettim ve o günleri değerlendirdik suanda adet günüme 1 hafta var normalde adetime 10 gün kala göğüslerim aşırı ağrır ama hala bi ağrı sızı hiç bisey yok çok hafif beyaz akıntım oluyor ara ara birde ayaklarım aşırı üşüyor demir gibi oluyor sizce ayak üşümesi bi gebelik belirtisimi
Kafana takma adet gecikmesini bekle taktıkça farklı belirtiler olur gibi olur bende sadece koku ve göğüs kaşıntısı olmuştu mesela belirtiler farklılık gösterebilir hakkında hayırlısı olsun allahım gönlüne göre versin ❤️🙏

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 43 gün geçti.

Berikko

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2019
2.774
8.373
30
Bende aksine inşallah gebeyimdir diye dua ediyorum inşallah 🤲

Ben doğum yapali 1 yil oldu yeni.. Premature doğdu.. Zor zamanlar gecirdim.. Psikolojik olarak da hazır değilim maalesef😕

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 546 gün geçti.

Berraakk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2020
132
60
25
Kafana takma adet gecikmesini bekle taktıkça farklı belirtiler olur gibi olur bende sadece koku ve göğüs kaşıntısı olmuştu mesela belirtiler farklılık gösterebilir hakkında hayırlısı olsun allahım gönlüne göre versin ❤🙏
Aminn inşallah bencede beklemek en iyisi nasipte ne zaman varsa o zaman olur 🤲