Gebelik belirtileri

Berraakk

Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2020
134
62
28
Kızlar herkese merhaba ben yumurtlama günümü ovulasyon testiyle testiyle takip ettim ve o günleri değerlendirdik suanda adet günüme 1 hafta var normalde adetime 10 gün kala göğüslerim aşırı ağrır ama hala bi ağrı sızı hiç bisey yok çok hafif beyaz akıntım oluyor ara ara birde ayaklarım aşırı üşüyor demir gibi oluyor sizce ayak üşümesi bi gebelik belirtisimi

bende goguslerde hafif sanci ama herzaman ki gibi degil,ayaklarda usume,basagrisi, tansiyon dusuklugu,koku hassasiyeti ve pembe kahve akinti ile anliyordumm hakkinda hayirlisi olsun gonlundeki omrune nasip olsun 🤲💞

Benimde adetim gecikti.. Gebelik olur diye korkuyorum.. Hicbi belirti de yok.. Sadece gecikmedir mevsimseldir insallah🙏

bende goguslerde hafif sanci ama herzaman ki gibi degil,ayaklarda usume,basagrisi, tansiyon dusuklugu,koku hassasiyeti ve pembe kahve akinti ile anliyordumm hakkinda hayirlisi olsun gonlundeki omrune nasip olsun 🤲💞
Aminn canım benim inşallah normalde adetime 10 gün kala göğüslerim çok ağrırdı ama şuan hiC bi ağrı sızı yok akıntı berrak ara ara oluyo bakalım adet günümü bekliycem test için 🤲🤲

Kızlar herkese merhaba ben yumurtlama günümü ovulasyon testiyle testiyle takip ettim ve o günleri değerlendirdik suanda adet günüme 1 hafta var normalde adetime 10 gün kala göğüslerim aşırı ağrır ama hala bi ağrı sızı hiç bisey yok çok hafif beyaz akıntım oluyor ara ara birde ayaklarım aşırı üşüyor demir gibi oluyor sizce ayak üşümesi bi gebelik belirtisimi
Kafana takma adet gecikmesini bekle taktıkça farklı belirtiler olur gibi olur bende sadece koku ve göğüs kaşıntısı olmuştu mesela belirtiler farklılık gösterebilir hakkında hayırlısı olsun allahım gönlüne göre versin ❤️🙏

Kafana takma adet gecikmesini bekle taktıkça farklı belirtiler olur gibi olur bende sadece koku ve göğüs kaşıntısı olmuştu mesela belirtiler farklılık gösterebilir hakkında hayırlısı olsun allahım gönlüne göre versin ❤🙏
Aminn inşallah bencede beklemek en iyisi nasipte ne zaman varsa o zaman olur 🤲

X