GEBELİK.....Beta hcg acilll

Sizler sadece bazı şeyleri kabul etmekte zorlanıyorsunuz üstüne yanlış anlıyorsunuz her neyse bayan.

Ay canım benim inşallah ya Yarın gidicem inşallah hayırlı haberler alırız sizind

Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alın inşallah Amin dua edin hamile annelerin duası kabul olur yarın gideceğim doktora

5 gün geçti benim... bende adetime son 7 gün varken test yaptım negatif çıktı.... daha sonra Adetime 1 gün kala bi daha yaptım çok silik bi şekilde çıktı

5 gün geçti benim... bende adetime son 7 gün varken test yaptım negatif çıktı.... daha sonra Adetime 1 gün kala bi daha yaptım çok silik bi şekilde çıktı
Anladım canım bende salı gününe kadar olmazsam testi tekrarlayıp bi sağlık ocağına gidicem kan için :) tebrik ederim bu arada sıkıntısız bir şekilde atlatırsın bu süreci inşallah benimde ilk olduğu için bir bilgim yok beta konusunda falan ama strese sokma kendini lütfen her şeyi etkiliyor biliyorsun

3 hafta oyle bızım son adetten sonra ya bakmıyorlar da ondan 3 hafta denıyor canım :) dollenmeden sonra yanı bızım deyımımızle 5 hafta oluyor. bıyolojık olarak 3. haftada yenı yerlesıyor tutunma donemı oluyor:))

Sizin biraz sinirleniriz yıpranmıs gbi geldi bana neden bukdr sinirlendiniz anlayamadım . Bayan gayet iç rahatlatıcı bir ifade kullanmıs . Vermis oldugunuz ornege gelınce 3 haftaluk hamılelık adete 1 hafta kala oluyor ki adete bir hafta kala hamılleık bile cok nadir bellı oluyorken kese asla görünmez . Videosunu izlediginiz kısı yanlıs ifade etmıs olablır . Ayrıca hamıle insanlarsınız hepınız hassas donemden gecıyorsunuz birbirinizin kalbını kırmayın lütfen

Anlayan birilerinin olmasi ne guzel, tesekkur ederim, kendi dogrusundan baska dogruya inanmayan,ikna olmayan insanlara ne soylesem bos malesef. Yanlis anlamaya cok cok musait. 3.hamileligimi yasiyorum suan ve hepsinde nerdeyse ayni seyi yasadim bunu ornek olarak soylemem cok normal

bakın sizin bi üstünüzde ki bayan benim yorumuma nasıl cevap vermiş. ben ne sinirliyim ne atarlı hanımefendi lütfen yanlış anlamayın çok rica ediyorum. bende gebeyim ve nereye baksam herkes farklı bişi diyor o yüzden kafam karıştı onu belirtmek istedim. başka bir amacım yok.

İşte benimde çok kfam karıştı. Videosunu izlediğim bayan doktorun kendi ağzıyla dediği kısa bir videoda eklemiş o yüzden şaşkınım.

hayır ben henüz gitmedim doktora çarşamba gideceğim. malesef randevu bulunamıyor.
Gebelık haftanıza bakınca çözdüm olayı her kafadan bi ses cıkınca sizde henuz hamılelıgın basında olunca strese girmissinniz . Saglık ocagında kan testlerinizi tekrarlayın düzenli artıs olursa korkmayın en az bir bucuk katı kadar yani . Bende ilk gunler cok stresliydim bide benım yerlesme kanamam ara ara devam etmıstı dıs gebelıkten korkmustum baya . 5. Haftamda doktora gittim keseyi karından goremedı vajınal muayene ile gordu . Yengemde mesela 10binlerde beta varken kese gorunmedi . Aslında bu degerler gittigimiz hastanenein ultrason cihazlarının kalitesine gore de degısebılıyor . Hakkınızda hayırlısı

Beta tahminimce 6000 lerde kese gözüktü doktor da demişti beş bini geçmeden göremezsin diye. 5 haftaya tekabül ediyor 6. Haftada kalp atışını duyduk şükür. İnşallah hayırlı haberler alirsiniz. Bir de 375 lerde iken öğrenmiştim değerim labarotuvar tam iki gün olması arada fark ettiriyor.

Tekrar yaptırcam zaten inş yaparlar. Bu kese olayı işte karmaşık bi durum benim eltimin ki beş haftalıkken gözükmüştü işte her bayanda ve gittiğin hastaneye göre değişiyor. Bakalım netice nolcak teşekkürler

Bu hamilelik başlamasıyla bitişi ne kadarda çok yelpazesi geniş bir olay gerçekten. Ben böyle her insanda baya fark yaratan olay görmedim işte her doktor farklı konuşuyor, insanlarıda farklı farklı yönlendiriyorlar. Bakalım benim ufaklık inş yerleşmişse ne zaman belli etcek kendini.

Genelde böyle ılk hamılelıgımde de boyleydı geç döllenme vs olmadıysa böyle oluyor yanı bu haftalarda tabı kesın gözüyle bakmamak lazım herkesin surecı farklıda ısleyebılır yıne de ınsallah gosterırır mınık :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…