GEBELİK.....Beta hcg acilll

bende adet olamadim yine diye ki baya zamandir bebek olmuyordu dedim sokturucu alayim eczaneden sonra gittim icimden bir ses dedi ki test al deli misin belki de vardir bebek ve test aldim evet bebegim vardi su an 5.5 yasinda ve kardesi de var 10 gun sonra 1 yasina girecek Allah im onlari bizlere bagislasin ins. isteyen tum kardeslerime de tez zamanda hayirli saglikli evlatlar nasip etsin ins. ben de iki dusuk ve hep sıkıntılı hamilelikler ile kavustum cocuklarima artik yenilen icilenden midir her sey kimyasal ,gdo lu falan artik o kadar zor oldu ki normal hamile kalabilmek yada devam ettirebilmek, tup bebek yeni bir iş kolu ,sektör haline geldi resmen bu yolda Allah hepinizin yardimcisi olsun ins. miniminnacık canlariniz pıt diye sagliklica ,hayirlisi ile kolayca kucaginizda,yuvanizda yerini alsin ins. amin...

Merhaba son durumun nedir acaba,inşaallah tutunmuştur bebeğün sana
Merhaba canım benim teşhis koymak epey uzun sürdü ama dış gebelik çıktı en sonda maalesef çok kötü bir süreç inşallah kimse yaşamaz iğne ile düşürdüm umarım sağlıklıbgenelik ve evlatlar nasıp eser allah hepimize

Geçmiş olsun canım görüpte cevap verdiğin için çok teşekkür ederim. Bugün muane oldum 614 tü değerim bişey söylemedi pazartesi tekrar görelim dedi dış gebelik olabilir dedi. Senin süreç nasıldı yani betayı kaçla öğrendin ve nasıl devam etti. En son teşhisi nasıl koydular

Teşekkür ederim canım çok stresli bir süreçti ilk betayı adetim 1 gün kala öğrendim 12 di adet günü de regli oldum düşük yaptığımı söyledi kimyasal olabilir bir kaç gün sonra değerim 11 olmuştu bende artık düşüyor dedim ama yine az bir düşüş kafamı karışmadı değil bir hafta sonra sırf merakımdan baktım değerim 18 çok şaşırdım ve korktum sonra iki gnde bir tam iki kat değil ama iki katına yakın artış oldu doktor bir şey diyemedi beklemeliyiz dedi değeri. 1000 küsürü buluncaya ultrason sağ tüpte bir oluşum gördü ve yüksek ihtimal dış gebelik ama kesin tanı için de kürtaj yaptı değer yine çok az bir artış yapınca iğne yaptı hastanede 1 hafta 10 gün kadar yattım şükür benim hemen cevap verdim tedaviye hiç yükselmedi hep düştü 800,700,500,300 50 olunca taburcu etti iki hafta sonrada sıfırlandı inşaşlah senin içinde en hayırlısı olur sağlıksız ise en kısa sürede atlatırsın ben çok stres yapmıştım hiç stres yapma kendine boşu boşuna oldu da iğne falan olursan da adet görür gibi kanamam ya da lekelenmem olabilir hiç endişenme umarım sağlıklı evlatlar nasıp olur sana bana herkese isteyen

Merhaba canım çok teşekkür ederim cvbın için, benimde en son 720 çıktığında kanamam başlamıştı bende düşüyor sandım. 1 hafta sonra kan verdim 1490 çıktı hemen doktora koştum baktı bişey göremedi dış gebeliktir dedi ipne verdi yolladı . Ben güvenmedim devlet hastanesine gittim baya araştırdılar tüplerde bişey görmediler 2 gün sonra tekrar gel dedi gittim düşük yapıyorsun rahminün alt tarafında bir oluşum var dedi. 2 gün somra tekrar gel kan değerine bakacağız dedi

Merak ettim ne yptın canım inşallah her şey yolundadır

Mtx iğnesi vurdular canım
Hayırlısı olsun. Çok geçmiş olsun bir daha da yaşatmasın allah. İnşallahBEnde subatta iğne oldum da korunuyorum hala acaba densem mi de diye düşünmüyor değilim kafam karıştı hsg de çektirmeden denemek istmeıyırum bakalım nasıl olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…