Gebelik boyunca kanama şikayeti olanlar

elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum çok pirpirikli biriyim o iyi olsun elimden gelen her şeyi yaparım Allahım izin verdikçe içim hep pırpır inşallah sakinleşirim

Benim 13. Haftada yoğun kanamam oldu yine’de dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum
Kesinlikle bazılarımızda dikkat etmek gerekiyor. Ama kimisinden hiçbir şey olmuyor ev, çocuk koşturanlar maşallah onlara.. Yapı meselesi sanırım Herkes sağlıklı olsun güzel bir hamilelik ve doğum yaşasın inşallah

İnşallah ben kimsenin böyle kanama yaşanmasını istemem çok zor

Aynı şekilde ben de sevmem yatmayı, inşallah hayırlısı olur, sagolun verdiğiniz bilgiler için

Benim 5. Haftadan 11. Haftaya dek kanamam oldu 12. Haftada kesildi ve hergün pembe yada kahverengi hatta bir kez kıpkırmızı bildiğiniz adet kanaması gibi ama şuan 15. Haftadayım herşey iyileşmeye başladı oyuzden stres yapmamaya çalısın doktorun dediklerini harfiyen uygulayın ben hala progestan kullanıyorum sabah akşam fitil şeklinde ve haftada bir kez proluton iğne vurduruyorum kendinizi çok endişelendirip stres yapmamaya çalısın dinlenin doktorunuz gereklı gördüğünde size yatak istirahati vericektir zaten ufak lekelenmelerden korkmayın yogun ağrı eşliğinde adet gibi kanamalar tehlikeli demişti doktorum her durumda doktora danışmakta fayda var tabi ha bide su çok önemli bol bol su için bu dönemde şans yanınızda olsun

Aynı şekilde ben de sevmem yatmayı, inşallah hayırlısı olur, sagolun verdiğiniz bilgiler için
Benim 13. Haftada yoğun kanamam oldu yine’de dikkatli olmak lazım diye düşünüyorum
Her bunye farklı tabi bazılarında son aya kadar devam edebiliyomus okadar çok şey öğreniyoruz ki bu süreçte insan şaşırıyor korkuyor bende yatmayı sevmeyen biriyim hatta kendimi az iyi hissetsem hemen kalktım ama kendimi zorlamamak sartıyla tabi lavaboya giderken çekiniyordum artık rapor verdi doktorum üç hafta yatak istirahati mecbur yattım zorunlu olmadıkca kalkmıyordum lavabo yemek yemek ihtiyacı vs gibi ama okadar zor bi süreç yaşadım ki o durumdan bu duruma gelmem bana mucize gibi geliyor çok şükür herşey düzeliyor artık daha rahat hissediyorum kendimi inşallah hepimizin sorunları son bulur

Çok sagolun, Rabbım hepimizin yardımcısı olsun

Yaa insallah. Cok sevindim tutunacaklar annelerine guclu onlar

Şuan ne durumdasınız merak ettim . Benim durumuma çok benziyor sizin durumunuz

Şuan ne durumdasınız merak ettim . Benim durumuma çok benziyor sizin durumunuz
Mesajınızı çok geç gördüm kusura bakmayın şuan herşey normale döndü çok şükür 17. Haftamda yine adet benzeri yoğun kanama yaşadım ama busefer birkaçgün sürdü iğneyi bırakmıştık doktorumla nedeni ona bağlıyorum çünkü kiçeride kanama alanı bulamıyorlar kanamanın nedeninide bulamadı doktorlar şuan 19+5 im haftaya perinatolog randevum var herşey dahada netleşicek siz dikkatli olun ve doktorunuzla sürekli irtibatta olmanızı tavsıye ederim inşallah sizin durumunuzda düzelir biran önce sağlıkla sıhhatle mutlu dönemlere geçersiniz

Ben kanama olunca korktum acile gittim doktor dinlen demişti bana dinlemedim onu.
Maalesef iki bebeğimi de kaybettim düşük yaptım. Doktor kanamaya bağlı düşük yatsan belki düşmezdi dedi

Ben kanama olunca korktum acile gittim doktor dinlen demişti bana dinlemedim onu.
Maalesef iki bebeğimi de kaybettim düşük yaptım. Doktor kanamaya bağlı düşük yatsan belki düşmezdi dedi
Yaaa çok üzüldüm ( kendinizi suçlamayın sakın elinizde olan birşey değil sonuçta Bundan sonrasında istediğiniz tüm güzellikler sizinle olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…