Gebelik testi bakarmısınız ?

Hamilemiyim ?

• Ankete Katılan
    43
kanda hcg hormonunun iki günde iki katına çıkması lazım diye biliyorum bence en yakın zamanda bi kadın Doğum doktoruna gitmelisin☺️

Canım öncelikle hayırlısı plsun inşallah evet 2 günde 2 katı çıkması gerekiyo ama bilmiyprum doktor nasıl bhcg testini devam ettirmedi. Yani perşembe 2.testten sonra ctesi bi daha verilmesi gerekiyo. Evet geç döllenme olabilir öncelikle sağlıklısı olsun inşallah. Mesela benim ilk değerim 175ti 2 gün sonra 454 olmuştu ve 4 gin gecikmişti. İşk gebeliğim ise ilk gün 600lerde ikinci test 1600lerdey. Ya başka bi doktora daha git kan ver 2 gün arayla yada dediğin gibi bekle bakalım bikaç hafta. Sakın yanlış anlama yazdım ama benim ilinci gebeliğim. BiraZ biliyorum diye yazdım. Bu arada kişiden kişiyede değişiyo herşey ☺️

Canım öncelikle hayırlısı plsun inşallah evet 2 günde 2 katı çıkması gerekiyo ama bilmiyprum doktor nasıl bhcg testini devam ettirmedi. Yani perşembe 2.testten sonra ctesi bi daha verilmesi gerekiyo. Evet geç döllenme olabilir öncelikle sağlıklısı olsun inşallah. Mesela benim ilk değerim 175ti 2 gün sonra 454 olmuştu ve 4 gin gecikmişti. İşk gebeliğim ise ilk gün 600lerde ikinci test 1600lerdey. Ya başka bi doktora daha git kan ver 2 gün arayla yada dediğin gibi bekle bakalım bikaç hafta. Sakın yanlış anlama yazdım ama benim ilinci gebeliğim. BiraZ biliyorum diye yazdım. Bu arada kişiden kişiyede değişiyo herşey ☺️
Tesekkurler canim sagol insallah hayirlisi olur bi kac hafta bekliycem bakalim :KK66:

Benimde yok inan bana biz burda kızlarla kardeş gibi olduk birbirmizin sevincini mutluluğunu üzüntüsünü paylaşıyoruz. Ben arada bakıyorum yeni açılan topiklere cevap veren olmuyor genelde ben bildiğim kadarıyla yanıtlıyım karşı tarafa yardımcı oliyim istiyorum. Baktım ki sanada herkes hamilesin demiş değer bana düşük geldi katlamada düşük geldi böyle bir ihtimalde var haberin olsun demek istedim. Gebeliğe hazırlık bölümünde ocak şubat mar batını bekleyenler başkıklı bir topik var bende oradayım daha bilgili kızlar var orada paylaş bakalım bu sonuçlrı onlar ne dicekler
Kimyasal gebelik basımdan gecti değerleriniz benimkiyle hemen hemen aynı üzmek istemem ama herseye hazırlıklı olun inş sağlıklı bir gebeliktir

Kızlar bakar mısınız

Eklentiler

• 20180226_102300.jpg
    20180226_102300.jpg
    42,2 KB · Görüntüleme: 676
  • P_20180226_102014.jpg
    P_20180226_102014.jpg
    23 KB · Görüntüleme: 573
hakkında hayırlısı olsun inş haberlerini bekliyorum ❤️❤️
Canım erkenden aldılar ultrason da baktı ilk çok küçük net bişey göremiyorum biz kana bakalım bi de dedi kan verdim sabah dokuzda sonuçları alırsın dediler ama ben internetten öğreniyorum sonuçları 3-4 gibi çıkar haber veririm :KK15::KK15:

X