Gebelik testi bakarmısınız ?

Hamilemiyim ?

• Ankete Katılan
    43
Canım erkenden aldılar ultrason da baktı ilk çok küçük net bişey göremiyorum biz kana bakalım bi de dedi kan verdim sabah dokuzda sonuçları alırsın dediler ama ben internetten öğreniyorum sonuçları 3-4 gibi çıkar haber veririm :KK15::KK15:
Cok sevindim adına canım benim Bekliyorun sabırsızlıkla :KK15::KK15:

Eklentiler

• Screenshot_20180226-143456.jpg
    Screenshot_20180226-143456.jpg
    20,5 KB · Görüntüleme: 1.168
Selam kızlar ,adetimin 25.günü evde normal test vardı yaptım ama ben hayal mi görüyorum bi baksanız hayalet çizgi mi ne ondan görüyorum ama yanılıyorum sanırım :KK43:

Eklentiler

• IMG_8300.JPG
    IMG_8300.JPG
    29,3 KB · Görüntüleme: 1.063
  • IMG_8303.JPG
    IMG_8303.JPG
    15,1 KB · Görüntüleme: 933
Selam kızlar ,adetimin 25.günü evde normal test vardı yaptım ama ben hayal mi görüyorum bi baksanız hayalet çizgi mi ne ondan görüyorum ama yanılıyorum sanırım :KK43:
cift cizgi canım cok dikkatli bakınca belli oluyor allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin daha ne bel ağrıları cekeceksin annesi biraz büyüsün :)[/QUOTE]

Son düzenleme:
Daha yeni sanırım o yüzden böyle çıkmış hayırlı olsun

Meraba kızlar son adet tarihim 29 ocak adet takvimi programım var orda 28 şubat diyo regl ama herkes 1 martta olursun diyo adet anlamadım ben dun olmadım bugün de olmadım hiç ağrım falanda yok

Canım başta benim de böyleydi hatta benim ultrasondan sonra net çizgi çıktı kan testi yaptırdın mı

Kızlar selam adetimin 25.günü erken gebelik testi yaptım sizce sonuç ?

Eklentiler

• IMG_8817.JPG
    IMG_8817.JPG
    19,7 KB · Görüntüleme: 652
X