Gebelik testi kullananlar buraya

insallah cnm hepimize birde benimki huysz adam allem ediyorum kallem ediyorum bakalim ya ben filmi cektireyimde gerci evlendikten sonra ultrasona girdim 2 kadin dogumcuya gittim yumurtaliklar gayet iyi rahimci guzel ve rahim agzida iyi dedi kist falanda yok bilmiorum ya sadece adetlerim 6 aydir bole az az geliyo sonra gene cogaliyor anlamadim sonra burdada hormonlarima bakildi super dediler anlamamdim

Allah hakkinizda hayirlisini versin insallah olur Gamze abla hic kimsenin kucagi bebeksiz kalmasin. Benimde ismim Selma vereliniortak ve kesinlikle haber verecem olumlu veya olumsuz

Allah hakkinizda hayirlisini versin insallah olur Gamze abla hic kimsenin kucagi bebeksiz kalmasin. Benimde ismim Selma vereliniortak ve kesinlikle haber verecem olumlu veya olumsuz

bu arada cok memnun oldum annemin adi selmaydi cnm ekle beni sana bir kahve icer bakarim birgun tmm mi ii geceler esine selamlar dua edicem cnm

bu arada cok memnun oldum annemin adi selmaydi cnm ekle beni sana bir kahve icer bakarim birgun tmm mi ii geceler esine selamlar dua edicem cnm

Aa ne güzel ee eskilerin ismi nostaljik yani :jeyyar: tamam kahve falimi isterim haaa :kahve: sanada iyi ge´celer kendinize iyi bakin

:

Asilama kolay ama sadece 15-19% gibi gebe kalma sansin var bu yöntem bence daha cok tüpleri tikali olanlar icin uygun sebebi belirsiz kisiler icin vakit kaybi. Tüp bebek tabii merkezine göre 60-70% kadar sans veriyor.

Insallah bizim sonuc 9 subatta belli olacak.

AZ KALDI SEKERIMMM HARIKA HABERI ALMAMIZA DUALARIM SANA...VE TUM ISTEYENLERE:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:nazar:

Bu sabah ilginc bir rüya gördüm, gerci bulundugum olaydan dolayi etkilendim biliyorum ama sizlerle paylasmak istedim. Idrar testi yapiyormusum, 1, 2,3 hepside positif sonra kan testinde baktiriyorum degerim 77 cikiyor. Galiba gününden önce baktiriyorum ve cok sevindigimi hatirliyorum. Haaa rüyalara bu arada inanmiyorum, cok gördüm bu rüyalardan ama simdiye kadar hic biri gercek olmadi. Adi üstünde rüya, ama güzeldi :eek: turkbayragi

hic belli olmaz benimde esim gormustu ruyasinda almanya ya gitmistik gezmeye akrabalarda kaldik orada ruyasinda gormustu sabah kalkti anlatti bende guldum inanmadim cunki o ay yumurtlama zamaninda misafirlikteydik ve hicbisey yapamamistik ve o ay hamile kalmisim nasil oldu bende anlamadim yarin insallah gormek nasip olur herseyin hayirlisi insallah ruyalarin gercek olur bitanem dualarim seninle

hic belli olmaz benimde esim gormustu ruyasinda almanya ya gitmistik gezmeye akrabalarda kaldik orada ruyasinda gormustu sabah kalkti anlatti bende guldum inanmadim cunki o ay yumurtlama zamaninda misafirlikteydik ve hicbisey yapamamistik ve o ay hamile kalmisim nasil oldu bende anlamadim yarin insallah gormek nasip olur herseyin hayirlisi insallah ruyalarin gercek olur bitanem dualarim seninle

önce zaten hayira vurdum ama ne bilim simdi benim durum farkli nede olsa sonuc bekliyorum hani bildik birsey oldugu icin ister istemez rüyama girebilir. Ama ablamda 2 sefer görmüs onun halbuki tedaviden haberi yoktu söyleyince sasirdi bak rüyam cikacak diye. Insallah öyle olur fazlada umutlanma istemiyorum.

slm laubali cim hastaneden yeni geldim ve kucuk minigimi gordum cok mutluyum hemde cooooooooooooookkkkkkkkkkk
allah im o guzel rabbim sana ve isteyen herkese yasatsin bu mutlulugu
biz 9 haftalik biliyoduk ama benim adet donemim hep geciktigi icin yani her ay 34 35 yada daha fazla gectigi icin bebisim yeni 8 haftalik olmus kalp atislarini duyamadik ama yerinde duruyo simdilik hersey yolundaymis 2 hafta sonra tekrar randevu aldik insallah ozaman duyucaz kalp sesini ayyyyyyyyyyy cok mutluyum yaaaaaaaaaa allah im ne olur sanada yasatsin dualarim seninle

slm laubali cim hastaneden yeni geldim ve kucuk minigimi gordum cok mutluyum hemde cooooooooooooookkkkkkkkkkk
allah im o guzel rabbim sana ve isteyen herkese yasatsin bu mutlulugu
biz 9 haftalik biliyoduk ama benim adet donemim hep geciktigi icin yani her ay 34 35 yada daha fazla gectigi icin bebisim yeni 8 haftalik olmus kalp atislarini duyamadik ama yerinde duruyo simdilik hersey yolundaymis 2 hafta sonra tekrar randevu aldik insallah ozaman duyucaz kalp sesini ayyyyyyyyyyy cok mutluyum yaaaaaaaaaa allah im ne olur sanada yasatsin dualarim seninle

Allah tamamina erdirsin canim senin adina cok sevindim. Gercektende ne kadar mutlu oldugun yazma tarzindan belli tekrar tekrar tebrik ederim arkadasim.

canim benim cok sagol az kaldi seninde test e varmi bi degisiklik insallah bi aksilik yoktur hersey yolundadir bizi haberdar et merakla bekliyorum

Az kaldi heyecanda artti eyvahedigeldismile suan hic bir belirti yok agrim sizimda yok arada sirada sadece igne batmasi gibi biseyler giriyor sag kasigima bazende hickirik gibi devam ediyor kasigimda. Allaha sükür simdilik iyi sikayetim yok :asigim:

arkadaslar selam ben yeniyim adetim 17 gün gecikti 4 tane idrar testi yaptım negatif 14.gün bide kan testi yapayım dedim oda negatif basına böyle bişey gelen varmı

hadi hayirlisi biseyler var gibi cnm goguslerinde varmi bi agri benim iki gebeligimde de gunum gectikten birkac gun sonra goguslerim sisti ve agirdi simdiye kadar hep adetten once sizlardi ama hamileliklerimde gunum gectikten sonra sizladi hakkinda hayirlisi olsun

arkadaslar selam ben yeniyim adetim 17 gün gecikti 4 tane idrar testi yaptım negatif 14.gün bide kan testi yapayım dedim oda negatif basına böyle bişey gelen varmı

Adetin eger normalde düzenliyse o zaman gecikmen ya hormonel sorunlardan yada kistten dolayi olabilir. Ben yerinde olsam doktora muayeneye giderim.

Son düzenleme:

cnm baya bi gecmis gunun bildigim kadariyla yoksa yoktur olsaydi simdiye kadar coktan cikardi her sekilde kanda da idrarda da bence biran once bi doktora gorun allah korusun belki baska bi rahatsizligin vardir ne kadar erken ogrenirsen okadar iyi olur kusura bakma ne olur seni uzmek istemem ama biran once bi doktora gorunmrni tavsiye ederim

slm arkadaşlar benimde adetim gecikti en son 31 aralıkta oldum hala gelen giden yok dün idrar testi yaptım negatif adet düzensizliğide vardı

X