Gebelik testi kullananlar buraya

evet haklisin gecen sefer baya bi agrin vardi bende onun icin sormustum bi belirti agrin falan varmi diye bencede sen ates olcmeye dvm et

Evet ya sorma canim hatta o kadar sanci cektimki en sonunda hastaneyi arayip gitmistim. Off ya cok heyecanliyim, her an adet agrisi basliyacak kanamam olacak diye korkuyorum. Daha zaman var cünkü eyvahedigeldismileeyvahedigeldismile

CADIARZU kızlar adetime 3-4 gün var ama test yapsam çıkarmı?mide bulantısı ve uyku hali var baya negatif çıkar diye korkudan yapamıyorum kendimi zor tutuyorum yapsammı?

Eger üzülmiyeceksen dene. Idrar testi kisiden kisiye farkli cikiyor. Olsa bile bazilerinde gec gösteriyor.

labualicim seni ara ara okudum denk geldi..çok dua ediyorum sana..
bu ay kalacaksın inşallah...

Merhaba kızlar, ben de bu sitedeki bir arkadaşın tavsiyesiyle internetten LABOQUICK marka test sipariş ettim, 10 tanesi 22,5TL. zemuszemus

Askmesk, canım, ben geçen sene nisanda hamile kalmıştım, gerçi düşük yaşadım ama adetime 3-4 gün kala ucuz tester ve sabah idrarıyla yapmıştım, her gün bir tane. Adetten 1 gün önce çook silik çıkmıştı, o gün gidip kan testi yaptırdım 75 çıktı. Yani 75ken bile çok silik çıkıyor. Canını sıkmayacaksan deneyebilirsin bence. :ecrin_bebek:

Laubaliciğim, inşallah sen de bu ay tutturursun... :emir_bebek:

Kızlar hepimizin hakkında hayırlısı... a.s.

Merhaba kızlar, ben de bu sitedeki bir arkadaşın tavsiyesiyle internetten LABOQUICK marka test sipariş ettim, 10 tanesi 22,5TL. zemuszemus

Askmesk, canım, ben geçen sene nisanda hamile kalmıştım, gerçi düşük yaşadım ama adetime 3-4 gün kala ucuz tester ve sabah idrarıyla yapmıştım, her gün bir tane. Adetten 1 gün önce çook silik çıkmıştı, o gün gidip kan testi yaptırdım 75 çıktı. Yani 75ken bile çok silik çıkıyor. Canını sıkmayacaksan deneyebilirsin bence. :ecrin_bebek:

canım yaptım bugün test ama silik çıktı 1-2 gün sonra tekrar yapıcam canım.

laubali cim nerelerdesin kayboldun yine durumlarin nasil cnm hayirli haberlerini bekliyoruz

Tatlim ben burdayim ama dün sen yoktun e cumartesi belki disari cikmisinizdir diye tahmin ettim. Bugün normal adet günüm ama gelmedi. Ya cok rahatim hic agrim veya belirti yok. Idrarda negatif kafam almiyor ilk defa böyleyim.

Peki sen tedavi falan görüyormusun?

Cift cizgiyi henüz yakaliyamadim, ama tahminem bende idrara gec cikiyor, üstüne görme ve kimyasal gebelikte bile testte silik bile cikmamisti. Hatta kan testi yapacagim sabah idrarda bakmistim koca negatifti ama kanda 28 cikti sonra düstü o ayri bisey

ahhhh canim ne disarisi kafami kaldiramiyomki disari cikiyim ilac kullaniyorum faydasi oluyo ama yinede kotuyum yedigim hicbirseyin tadini alamiyorum agzim hep aci tatli bile yesem aci yemis gibi oluyor neyse senin adina hem sevindim hem uzuldum sevindim hala adet olmamissin uzuldum tahlil sonucun hala negatif olmasi insallah pozitife doner canim anini slkma hakkinda hayirlisi neyse o olsun rabbim gonlune goresini versin

Ah canim nedir senin bu bulantilardan cektigin. Neyse bir kac hafta sonra zaten hafiflesir.

Benim bugün adet yine gelmedi. Yarinde son gün.

Canım bu süper bi haber, bebiş olmasa silik bile çıkmazdı... zemuszemus
İnşallah birkaç gün içinde güzel sonucu alırız... :ecrin_bebek:

hala adet olmadım ama inatla test yapmıyorum hep hastalancakmışım gibi geliyor bu mide bulantılarıda stresten sanırım offf offff deliricem :a015: :uhm:

Neden inatla test yapmiyorsun pek anliyamadim:uhm:[/QUOT

canım3-4 gün önce test yaptım silik çıktı önce sonra ertesi sabah yaptım dahada silik hatta görünmüyecek kadar şimdi korkuyom bide benim günler net değil 28-32 gün arası değişiyor bugün 32.gün 1-2 gün bekliycem eşim delirtti beni zaten varsa var yoksa yok stres yapma boşuna diyip duruyor.ilk denememizdi bu ümidim yok birazda anlayacağın karışık işler bende karıştım.....

X