Gebelik testi kullananlar buraya

hadi hayirlisi biseyler var gibi cnm goguslerinde varmi bi agri benim iki gebeligimde de gunum gectikten birkac gun sonra goguslerim sisti ve agirdi simdiye kadar hep adetten once sizlardi ama hamileliklerimde gunum gectikten sonra sizladi hakkinda hayirlisi olsun

Biraz degisiyor suan gögüslerim öncekine göre yumusadi demekki ilactan dolayiymis ama sadece ici agriyor yani dokunuldugu zaman sert ici oda biraz aci veriyor. Bunun disinda batmalar var karnimda baskada hiccc birsey yok canim. Haa bu arada sabah atesim 36,9 cikti bayanssulusmile

geçen ay doktor kontrolü yaptırmadık moladaydım şimdi ne oluyo ya gene adet gecikmesimi başlıyo

bunlar aynı zamanda adet belirtiside o yüzden bilmiyorum

Evet aynen öyle. Normalde adet düzensizligi yasiyormuydun? Eger adetlerin hep zamaninda geliyorsa bence kan testi yaptir cünkü en net sonuc ve icin rahat olur ne oldugunu bilirsin en azindan

DÜzensız canım ya o yÜzden dıyorum bu haftayı atlatsammı haftaya salı falan doktora gıdeyım

AteŞım normlade 36,1-36,3 bu hafta 36,7-36,9 Çıkıyo adetım yakınlasa dÜŞmesı lazım dımı ya

adetlerim çok düzenlidir niye böyle oldu anlamadım cumartesiye randevu aldım gidicem bakalım hayırlısı olsun kist olabilirmi acaba

laubali cim bende ilk supelendigimde atesimi sabah olcmustum 37,3 cikmisti ve bide goguslerimde cok kasinti oluyodu uklarinda cevresinde falan bunlar ilk belirtilerimdi

laubali cim bende ilk supelendigimde atesimi sabah olcmustum 37,3 cikmisti ve bide goguslerimde cok kasinti oluyodu uklarinda cevresinde falan bunlar ilk belirtilerimdi

Zaten hamilelik varsa ates hep yüksekte sabit kalirmis, ben gecen sene ates ölcme yöntemini kullandigim icin kendi atesimin adet zamaninda ve yumurtlama esnasinda nerde olacagini ezberledim. Adet olana kadar 1 isi düsüyor sonra adet oluyorum. Simdi bakiyorumda hergün 1 isi düserse adetimi gececek buda beni biraz umutlandiriyor

Sali 36,9
Carsamba 36,7
Persembe 36,9
Cuma
Cumartesi
Pazar regl günü ve genelde 36,2 olunca adetim geliyo simdi ise arada cok fark var
r

baya fark var cnm ya benimde icimdeki his boyle soyluyo bu kez sonuncu olucak ve hamile kalacaksin cift cizgiyi sende goreceksin ins.

Bakim yarin sabah kac cikacak. Bu yöntem diger test´lerden daha iyi hemde ucuz kaydirigubbakcemile3 Gecen ay bu zamanlar adet sancilarim baslamisti ve kivraniyordum simdi ise sükür belirti yok. Esimde kiziyor cok üstüne düsüyorsun diye Çok üzgünüm çoook

X