Gebelik testi kullananlar buraya

Ama zaten daha ilk denemeniz bencede simdiden strese bosuna giriyorsun daha cok yenisiniz esinin dedigi gibi varsa var yoksada yok bide idrar testi her zaman dogru sonuc vermiyor . Yinede hakkinizda hayirlisi olsun.

Ama zaten daha ilk denemeniz bencede simdiden strese bosuna giriyorsun daha cok yenisiniz esinin dedigi gibi varsa var yoksada yok bide idrar testi her zaman dogru sonuc vermiyor . Yinede hakkinizda hayirlisi olsun.

öyle canım ama ben acayip panik ve aceleciyim eşimde bi okadar rahat yani ortalık karışıyo.dediğin gibi hayırlısı olsun hepimiz için...:Saruboceq:

öyle canım ama ben acayip panik ve aceleciyim eşimde bi okadar rahat yani ortalık karışıyo.dediğin gibi hayırlısı olsun hepimiz için...:Saruboceq:

anladim canim bize sonucunu bildir merakta birakma. Yarinde ben kanda baktiracam adetim dün gelmeliydi.

hadi hayirlisi butun dualarim seninle insallah hic gelmez adetinde karninda bebisin bekliyodur canm haber ver ne olur ben catlarim yoksa

slm kzılar birşey soracağım umarım bilginiz vardır. internetten 8 tane miratech marka kaset tipi gebelik testi ısmarladım. kullanan var mı adet günü mü yapmak lazım. daha adetime 9 gün var da. merak ettim.

slm kzılar birşey soracağım umarım bilginiz vardır. internetten 8 tane miratech marka kaset tipi gebelik testi ısmarladım. kullanan var mı adet günü mü yapmak lazım. daha adetime 9 gün var da. merak ettim.

ben kullandım canım onu eczacı gününü enaz 3 gün geçmesi gerekir dedi ama ben 3 gün kala yaptım çıkmadı hala adette olmadım ama ii bi testmiş elinde çok varsa dene ....ama 2-3 önce daha önce çıkması zor

nasil yani yaaaaa yinemi uzulme cnm ne olur takma kafana herseyde vardir bir hayir demesi cok kolay geliyor biliyorum ama kendini nekadar cok uzersen okadar cok zorlasir hersey ne yapalim rabbim de boyle siniyor demekki sabir de bekle cnm benim allah tan umit kesilmez

mrb laubali ben anlayamadım hamile kalmaktan mı kalamamaktan mı korkuyorsun ?? bende her seferinde kendimi hamile kaldım zannedip yiyip bitiriyorum ama hamile kalmak istemediğim için..ve pozitif çıkıcak diye korkudan test yapamıyorum..hatta şuanda da öyle zannettiğim için çıldırmak üzereyim ama şöyle de bir durumum söz konusu yaklaşık 15 gündür damla damla regli oluyorum ... hiç gecikme olmadı ama ayda iki kez regli oldum ona rağmen korkumdan test yapamıyorum..

Kıslar aranızda laboquick marka test kullanan var mı? sürekli silik pozitif verip hatalı olan var mı aranızda?

nasil yani yaaaaa yinemi uzulme cnm ne olur takma kafana herseyde vardir bir hayir demesi cok kolay geliyor biliyorum ama kendini nekadar cok uzersen okadar cok zorlasir hersey ne yapalim rabbim de boyle siniyor demekki sabir de bekle cnm benim allah tan umit kesilmez

üzülmek elde degil ama napalim elimizden hic birsey gelmiyor, sözün bittigi yer diyorlar ya gercektende öyle. offf olur belki bakalim artik zaman bize ne gösterecek.

mrb laubali ben anlayamadım hamile kalmaktan mı kalamamaktan mı korkuyorsun ?? bende her seferinde kendimi hamile kaldım zannedip yiyip bitiriyorum ama hamile kalmak istemediğim için..ve pozitif çıkıcak diye korkudan test yapamıyorum..hatta şuanda da öyle zannettiğim için çıldırmak üzereyim ama şöyle de bir durumum söz konusu yaklaşık 15 gündür damla damla regli oluyorum ... hiç gecikme olmadı ama ayda iki kez regli oldum ona rağmen korkumdan test yapamıyorum..

Tüp bebek denemem negatifle sonuclandigi icin üzüntüm. Ben bi keresinde üstüne görme olayi yasadim azar azar kan geldi hatta leke seklindede olmustu ama hamile olabilecegim ihtimalini vermemistim ve benim kaygisizligim yüzünden bebegimi kaybettigim onun icin her zaman idrar testi yapiyorum olsada olmasada kafam rahat oluyor hic degilim ayni duruma düsmekten koruyorum kendimi. Bence sende yap icindeki kusku ortadan kalksin.

Kıslar aranızda laboquick marka test kullanan var mı? sürekli silik pozitif verip hatalı olan var mı aranızda?

Testin adini duydum ama hatali pozitif verip vermediginden hic bir fikrim yok.

laubali sıkma canını, doğacak bebek inanki herşeye rağmen doğuyor, nasi meselesi...

Dediğim testin hatalı pozitif verdiğini düşünüyorum, emin olursam uyarıcam insanları buradan :)

laubali sıkma canını, doğacak bebek inanki herşeye rağmen doğuyor, nasi meselesi...

Dediğim testin hatalı pozitif verdiğini düşünüyorum, emin olursam uyarıcam insanları buradan :)

Haklisin canim, bebegimizin bu dünyada yiyecek ekmegi varsa zaten hic birsey dünyaya gelmesine engel olamaz. Rabbim bilir herseyi o isterse olur.

Peki neden hatali oldugunu düsünüyorsun? Hamile olmadigin halde pozitifmi cikiyor sende?

laubali canını sıkma ne olur bende 8 aylık evliyim 1 aydır korunmuyoruz okadar istiyorumki bana ve eşime benzeyen bi bebişimiz olsun. allah büyüktür hepimize hayırlısını versin.

Sonuc yine husran canim. Moralim cok bozuk resmen ne yapacagimi sasirmis durumdayim.

canımmmm ne desem bilmemmafoldumben sen diyodun ya bana derdim büyük ama Allahım derdimden daha büyük diye aynen öyle arkadaşım.Allahım sınıyor bizleri.Ama gör bak atlatıcaz bbişlerimize isim konuşacağımız günler de gelecek.Seni çok seviyorumolumunekankayizsmile

X