Gebelik testi silik çizgi adet silik çizgi

Ben göremedim ama benim testimde de gözle görülüyordu resimde belli olmuyordu hafif silikse bile vardır kan testi vermekte fayda var
Açıkcası ışık altında baktıgımda hiç görünmüyor normal oda da baktıgımda resimdeki gibi gördüm kan mı vermeliyim yoksa iki gün sonra tekrar erken gebelik testimi yapıyım ? Bu kadar gölgelikte kanda çıkarmıki

Kızlar sabah ilk idrarla test yaptım ben mi yanlış görüyorum silik çizgi var mı bi bakarmısınız

Bu arada ben iki yıllık evliyim hiç korunmadık adetim çook düzensiz doktorlar ilaç kullanmadan adet olamazsın yumurtanı kaplayan zar biraz kalın dediler. Bende bayadır adet düzenleyici kullanmıyorum. 8-9 gün önce özellikle sağ kasıkta yanma batma sancım çokca vardı belim aynı şekilde sanki ilaç kullanmışımda adet olucakmışım gibiydi. Bir iki gündür ağrılarım hafifledi bi yapıyım dedim öylesine
İnşallah gebesinizdir. Bende erken gebelik testi yaptım ama 2.çizgiyi görememiştim.yanıltıcı diyorlar.kaset test denemenizi öneririm.onun daha iyi sonuç verdiğini duymuştum.

Açıkcası ışık altında baktıgımda hiç görünmüyor normal oda da baktıgımda resimdeki gibi gördüm kan mı vermeliyim yoksa iki gün sonra tekrar erken gebelik testimi yapıyım ? Bu kadar gölgelikte kanda çıkarmıki
Kanda her türlü çıkar
Benim erken gebelik testinde negatif kaset testte pozitif çıktı 1 gün arayla
Bence de kaset test deneyin

Benim reglime yaklaşık 6 gün var 2 gün önce erken gebelik testi yaptım yaklaşık yarım saat sonra çok silik çizgi gördüm. Daha sonra bu sabah kaset test yaptım bunda da yarım saat sonra çok hafif silik çizgi gördüm sizce kuruma çizgisi mi yoksa gebelik olabilir mi ? Yaklaşık 4 5 gündür de kasık ağrısı bel ağrısı bacak ağrısı göğüs hassasiyeti halsizlik yaşıyorum. Normalde regl döneminden bu kadar önce asla böyle yaşamazdım.

Eklentiler

• IMG_9454.jpeg
    IMG_9454.jpeg
    62,2 KB · Görüntüleme: 116
  • IMG_9457.jpeg
    IMG_9457.jpeg
    32,6 KB · Görüntüleme: 91
Benim reglime yaklaşık 6 gün var 2 gün önce erken gebelik testi yaptım yaklaşık yarım saat sonra çok silik çizgi gördüm. Daha sonra bu sabah kaset test yaptım bunda da yarım saat sonra çok hafif silik çizgi gördüm sizce kuruma çizgisi mi yoksa gebelik olabilir mi ? Yaklaşık 4 5 gündür de kasık ağrısı bel ağrısı bacak ağrısı göğüs hassasiyeti halsizlik yaşıyorum. Normalde regl döneminden bu kadar önce asla böyle yaşamazdım.
Pozitif gözükuyor gözünüz aydın
Kan testi verin hemen 🥰
Benim de 5 gün kala çıktı ve kan testimde de pozitif

İlk 5 dakikada çıkan sonuçlar gerçek diyorlar.hatta testin kullanım talimatlarında da yazar. Ama kan verebilirsiniz🥰

İlk 5 dakikada çıkan sonuçlar gerçek diyorlar.hatta testin kullanım talimatlarında da yazar. Ama kan verebilirsiniz🥰
Evet haklısınız ama bir umut işte sabredemedim ve günüme daha varken yaptım🥰 haftaiçi sağlık ocağına gideyim

Evet haklısınız ama bir umut işte sabredemedim ve günüme daha varken yaptım🥰 haftaiçi sağlık ocağına gideyim
Sizi çok iyi anlıyorum aynı durumları bende yaşıyorum ve kan vermeye gitmeye korkuyorum inanın doktor yok diyecek diye.Sabredelim dua edelim inşallah 🥰

Kanda her türlü çıkar
Benim erken gebelik testinde negatif kaset testte pozitif çıktı 1 gün arayla
Bence de kaset test deneyin
Benim gördüğüm o gölgeyi eşim kasetin içindeki açığa çıkmayan gölgelerdir pozitif oldugu için değil dedi. Bilmiyorum tekrar tek çizgi cıkıcak diye artık birşey yapmakta istemiyorum kaset daha mı sağlıklı

Bu da flaşli

Eklentiler

• IMG_20240302_142953.jpg
    IMG_20240302_142953.jpg
    61,2 KB · Görüntüleme: 132
Benim gördüğüm o gölgeyi eşim kasetin içindeki açığa çıkmayan gölgelerdir pozitif oldugu için değil dedi. Bilmiyorum tekrar tek çizgi cıkıcak diye artık birşey yapmakta istemiyorum kaset daha mı sağlıklı
İlk 3 ya da 5 dk da çıktı ise gölge olamaz bu üçüncü hamileliğim
Hep silik olur beta yükseldikçe belirginlesir
Ve bence kaset daha garanti

İlk 3 ya da 5 dk da çıktı ise gölge olamaz bu üçüncü hamileliğim
Hep silik olur beta yükseldikçe belirginlesir
Ve bence kaset daha garanti
Evet 5-6 dk içerisinde gölge tarzında gördüm tekrar ekliyim görüntüyü bu geçersiz oluyor o zaman doğru mu

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 120
X