Gebelik testi silik çizgi adet silik çizgi

nrdmrs

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Mart 2024
34
5
24
Merhabalar.her ay düzenli regl olurum son 3 reglim (30.11.2023/28.12.2023/26.01.2024) Şubat ayında olmam gereken günden 3 gün sonra oldum.test yaptım 2 kere ikisinde de ikinci çizgi silik çıktı.ve akşamına regl oldum sancılı bir şekilde ara ara kasıklarım şiddetli ağrıyor.normal regl sürecimde de ağrı vardı ama bu biraz farklı ağrıyor. 3 gün sürdü ilk gün yoğun son 2 gün 1 ped dolduracak kadar.bugün sabah yine test yaptım 2. Çizgi yine silik çıktı sebebi nedir sizce.pazartesi doktora gideceğim ama dayanamadım size danışmak istedim.Bu sabah yaptığım testi ekledim.Avucumdaki de regl olmadan önceki testim.

Eklentiler

• IMG_20240302_100816.jpg
    IMG_20240302_100816.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 371
  • IMG_20240226_181350.jpg
    IMG_20240226_181350.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 360
Kan testi verdiniz mi hiç normalde bu testler silikse pozitiftir. Bence adeti üstüne gördünüz.

Kan testi verdiniz mi hiç normalde bu testler silikse pozitiftir. Bence adeti üstüne gördünüz.
Henüz vermedim.Evlendiğimden beri 1.5 yıl doğum kontrol hapı kullanıyordum Kasım'da bıraktım Şubat'ta ilk korunmasız ayımdı.ilk defa böyle bişey yaşayınca ve test yapınca ne yapacağımı bilemedim.pazartesi randevum var ama bekleyemedim.

Henüz vermedim.Evlendiğimden beri 1.5 yıl doğum kontrol hapı kullanıyordum Kasım'da bıraktım Şubat'ta ilk korunmasız ayımdı.ilk defa böyle bişey yaşayınca ve test yapınca ne yapacağımı bilemedim.pazartesi randevum var ama bekleyemedim.
Bence kan testi verin 2 saatte çıkıyor sonuç içiniz rahatlar hem doktora da ona göre gidersiniz

Bence de kan testi verin çıkan değerlere göre bakılır. Yerleşme kanaması da olmuş olabilir. İstiyorsanız umarım gebesinzidir.

Aklıma şu da takıldı internette kimyasal ve dış gebelik olabilir diyorlar.dış gebelikte adet kanaması olur mu sizce?
Dış gebelik bu sekilde olmuyor diye biliyorum onu anlamak için de beta baktirmaniz lazım artışına göre bakılıyor
Hem neden olsun ki aklınıza getirmeyin bence

Reglim bitmesine rağmen sağ kasığımda özellikle hafif bir batma hissi ve ağrı var kan vermeye inanın korkuyorum ilk defa yaşadığım için böyle bi olayı umutlanmak istemiyorum açıkçası ama kan vermekten başka şansım yok haklısınız.

Reglim bitmesine rağmen sağ kasığımda özellikle hafif bir batma hissi ve ağrı var kan vermeye inanın korkuyorum ilk defa yaşadığım için böyle bi olayı umutlanmak istemiyorum açıkçası ama kan vermekten başka şansım yok haklısınız.
Gebelikte çok sık yaşanan ağrılar batmalar bunlar tabi doğrusunu değerlere göre yorum yapacak doktorunuz söyleyecek.

Haklısınız ne kadar zamandır deniyorsunuz?
Sizi umutlandirmak istemiyorum ama
Ben yeni öğrendim o batma bende de var

Haklısınız ne kadar zamandır deniyorsunuz?
Sizi umutlandirmak istemiyorum ama
Ben yeni öğrendim o batma bende de var
Doğum kontrol hapını Kasım ayının sonunda bırakmıştım ama korunmaya devam ediyorduk. Ocak ortası korunmayı kestik ve Şubat'ta da hiç korunma olmadı. Ben regl tarihimi beklerken 3 gün önce pembe bi akıntı geldi hatta ben reglim başlayacak diye bekliyordum ama günü 3 gün geçti.

Kızlar sabah ilk idrarla test yaptım ben mi yanlış görüyorum silik çizgi var mı bi bakarmısınız

Bu arada ben iki yıllık evliyim hiç korunmadık adetim çook düzensiz doktorlar ilaç kullanmadan adet olamazsın yumurtanı kaplayan zar biraz kalın dediler. Bende bayadır adet düzenleyici kullanmıyorum. 8-9 gün önce özellikle sağ kasıkta yanma batma sancım çokca vardı belim aynı şekilde sanki ilaç kullanmışımda adet olucakmışım gibiydi. Bir iki gündür ağrılarım hafifledi bi yapıyım dedim öylesine

Eklentiler

• IMG_3106.jpeg
    IMG_3106.jpeg
    34,9 KB · Görüntüleme: 352
  • IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 353
Doğum kontrol hapını Kasım ayının sonunda bırakmıştım ama korunmaya devam ediyorduk. Ocak ortası korunmayı kestik ve Şubat'ta da hiç korunma olmadı. Ben regl tarihimi beklerken 3 gün önce pembe bi akıntı geldi hatta ben reglim başlayacak diye bekliyordum ama günü 3 gün geçti.
Yerleşme diye düşünüyorum ben hala 😍

Kızlar sabah ilk idrarla test yaptım ben mi yanlış görüyorum silik çizgi var mı bi bakarmısınız

Bu arada ben iki yıllık evliyim hiç korunmadık adetim çook düzensiz doktorlar ilaç kullanmadan adet olamazsın yumurtanı kaplayan zar biraz kalın dediler. Bende bayadır adet düzenleyici kullanmıyorum. 8-9 gün önce özellikle sağ kasıkta yanma batma sancım çokca vardı belim aynı şekilde sanki ilaç kullanmışımda adet olucakmışım gibiydi. Bir iki gündür ağrılarım hafifledi bi yapıyım dedim öylesine
Gölge var gibi ama tam belli değil. Bence kana baktırın ve mutlaka bir randevu alın

Ben göremedim ama benim testimde de gözle görülüyordu resimde belli olmuyordu hafif silikse bile vardır kan testi vermekte fayda var

X