Gebelik testi silik çizgi adet silik çizgi

Bence de çok yeni o yüzden çıkmıyor olabilir arkadaşa katılıyorum ben olsam kaset test ile denerim

Çok belli belirsiz ama yok diyemem. Kaset test yapın bir dahaki sefere. Belki de çok yeni bu yüzden henüz çıkmıyor, bence gecikmeyi bekleyin.
Ben öbür gebeliğimde de griptim hastaydım şimdi de hastayim kasık ağrısı var bide bekliycem dediğiniz gibi 2 gün geçince net çizgiyi görmüştüm 2 gün varken silikti

Masallah kaç gün vardı adete?
Benim 5 gün kala 16 çıktı 😍
Allah hepimize sağlıkla ve hayırlısı ile kucağımiza almayı nasip etsin
Benim adet 3 gün gecikti test yaptım silikti regli tarihinin üstünden 6 gün geçti sizce normal mi kasık ağrım ve ara ara kahve lekelenme oluyor

Kızlar teste devam ediyyimmi silik çıktı

Eklentiler

• IMG_20240303_001239.jpg
    IMG_20240303_001239.jpg
    37 KB · Görüntüleme: 108
Benim adet 3 gün gecikti test yaptım silikti regli tarihinin üstünden 6 gün geçti sizce normal mi kasık ağrım ve ara ara kahve lekelenme oluyor
Amin inşallah şuan gebeliğinizin kaçıncı haftasındasınız? değerleriniz nasıl yükseldi.Sağlıkla kucağınıza alın 🥰

Bence normal silik olmasının sebebi geç döllenme büyük ihtimalle büyük oğlumda adet günü silikti. Değerim de 29 çıkmışti.
Benim de çok karnım ağrıyor ama lekelenmem yok lekelenme de normal kıpkırmızı kan gelmediği sürece. Çünkü kese yerleşmeye çalışıyor

Merhaba kızlar dünki ilk idrarla erken gebelik testi 5-10 dk içinde hayalet gölge çıkmıştı dün atmıştım buraya tekrar ekliyim. Bu sabahta ilk idrarla kaset test yaptım 15 dk sonunda baktıgımda silik çizgi gibi gördüm onuda ekliyorum yorumlarmısınız. ( gebelik ihitmali olmasa azcık silik dahi olsa çıkmaz dimi? )
Bu arada kaset testi yaparken erken gebelik testide vardı elimde onuda yaptım onda hiç birşey çıkmadı o yüzden fotografını eklemedim)

Eklentiler

• IMG_3105.jpeg
    IMG_3105.jpeg
    34,7 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_3118.jpeg
    IMG_3118.jpeg
    41,4 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_3117.jpeg
    IMG_3117.jpeg
    121 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_3115.jpeg
    IMG_3115.jpeg
    141,5 KB · Görüntüleme: 81
Bence normal silik olmasının sebebi geç döllenme büyük ihtimalle büyük oğlumda adet günü silikti. Değerim de 29 çıkmışti.
Benim de çok karnım ağrıyor ama lekelenmem yok lekelenme de normal kıpkırmızı kan gelmediği sürece. Çünkü kese yerleşmeye çalışıyor
Kırmızı değil kahverengi ben ped koymuştum perde hiç bulaşmamış sadece peçeteye çok çok az geliyor.kasık ağrım olunca korktum sadece doktor çok yeni diyor o yüzden beta düşük dedi daha adet döneminin içindesin geçmemiş bile dedi

Kırmızı değil kahverengi ben ped koymuştum perde hiç bulaşmamış sadece peçeteye çok çok az geliyor.kasık ağrım olunca korktum sadece doktor çok yeni diyor o yüzden beta düşük dedi daha adet döneminin içindesin geçmemiş bile dedi
Aynen öyle benim de öyle hiç korkmayin bence yerleşmeye çalışıyor

Biri hcg gebelık testi diğeri Ovilasyon testim .

1 Mart Reglım başladı yoğundu 2 martta öyle 3 Mart lekelenme ve 4 martta kesildi 3 gün regli oldum .
Bugün 5 Mart ve bu sekılde çıktı ilk defa ovilasyın yapıyorum yorumlarmısınız ? Ne zaman ilişkiye girmem gerek 14-15 günlerde yumurtlama oluyor dediler ama benim dağa reglı başlangıcımın 5. Günü nasıl bu kdr koyu çıktı ?

Eklentiler

• IMG_4080.jpeg
    IMG_4080.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_4084.jpeg
    IMG_4084.jpeg
    265,9 KB · Görüntüleme: 60
Biri hcg gebelık testi diğeri Ovilasyon testim .

1 Mart Reglım başladı yoğundu 2 martta öyle 3 Mart lekelenme ve 4 martta kesildi 3 gün regli oldum .
Bugün 5 Mart ve bu sekılde çıktı ilk defa ovilasyın yapıyorum yorumlarmısınız ? Ne zaman ilişkiye girmem gerek 14-15 günlerde yumurtlama oluyor dediler ama benim dağa reglı başlangıcımın 5. Günü nasıl bu kdr koyu çıktı ?

Eklentiler

• IMG_4084.jpeg
    IMG_4084.jpeg
    265,9 KB · Görüntüleme: 54
  • IMG_4080.jpeg
    IMG_4080.jpeg
    142,9 KB · Görüntüleme: 94
Merhaba adetim 3 gün geçti bugün test yaptım silim çıktı belli belirsiz bir çizgi bakabilir misiniz

Eklentiler

• IMG_6239.jpeg
    IMG_6239.jpeg
    76 KB · Görüntüleme: 92
X