Gebelik testi ve ovulasyon testi

Kaktuscice

Üye
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2023
30
12
Merhaba kızlar. Sizlerin deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin🙏🏻 bugün çatlama üzerinden 16 gün geçti. 2 gün önce kesilen ve 3 gün süren kahverengi akıntım oldu. Bugün gebelik testi ve ovülasyon testi yaptım ve net bir şey göremediğim için kafam çok karıştı.

Son düzenleme:
İlk idrarla yaptığın testin ilk halinde de silik bir çizgi var hamilelik olabilir kan testi verebilirsin

Merhaba kızlar. Sizlerin deneyimlerinizden yararlanmak istiyorum lütfen yorumlarınızı eksik etmeyin🙏🏻 bugün çatlama üzerinden 16 gün geçti. 2 gün önce kesilen ve 3 gün süren kahverengi akıntım oldu. Bugün gebelik testi ve ovülasyon testi yaptım ve net bir şey göremediğim için kafam çok karıştı.
1. Resimde bugün ilk idrarla yaptığım ve 8 saat bekledikten sonraki gebelik testi.
2. Resimdeki bir kaç saat önce yaptığım ve yarım saat sonraki hali gebelik testinin
3. Resim ise ovülasyon testi. İdrarı damlattığım gibi kopkoyu t belirdi önce
Lütfen yorumlayabilir misiniz? Gebelik ihtimali var mı ?
8 saat sonraki çıkan sonucu neden dikkate alıyorsunuz ki zaten üzerinde yazıyordur ilk 5 dk veya 10 dk içinde çıkan sonucu dikkate alın diye :)

image.jpg
kızlar adetime 6 gün var erken sonuç gebelik testim çıktı ilk 5 dakikada böyle oldu. Sizce gebelik var mı

merhaba adetime 3-4 gün var awox marka test yaptım 20 dk sonra hafif silik çizgi çıktı yapan varmı daha önce

Eklentiler

• WhatsApp Image 2024-03-22 at 12.32.06.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-22 at 12.32.06.jpeg
    42,3 KB · Görüntüleme: 68
X