Gebelik testi yorumu , Acil

catlama ığnesi olmus muydunuz
çatlama iğnesi hamıle kadınların idrarından yapılıyor dıye duymustum o da az da olsa beta yukseltırmıs

adetiniz geçmişmiydi
Bilmiyorumki doğumdan sonra hep düzensiz oldum kurban bayramından 1 gün önce normal sadece gozle gorulucek şekilde kanama oldu ama yok denicek sekildeydi bir veya bilemesin iki damla bu sekil 10 gün sürdü normalde en fazla adetim 6 gün sürüyor ilk gün az gerisi çok gelirdi doğumdan sonra düzelmedi daha yanı o hafif kanamayi kabul etsek adet olarak daha gunum geçmemiş 2 hafta falan olucak

merhaba, adetime 3 gün kala belirtiler doğrultusunda kan verdim. bu sonuca göre hamile miyim, bilen bilgilendirebilir mi beni?

Eklentiler

• C0057856-4326-4D72-B0C9-CFA66478DE6D.jpeg
    C0057856-4326-4D72-B0C9-CFA66478DE6D.jpeg
    60 KB · Görüntüleme: 92
merhaba, adetime 3 gün kala belirtiler doğrultusunda kan verdim. bu sonuca göre hamile miyim, bilen bilgilendirebilir mi beni?
aynısı benimde başıma geldi maalesef kimyasalmış değerim düştü ama bir arkadaşımın bu değerden sonra yükselmeye devam etti ve bebeği dünyaya geldi inş senin de yükselir

Merhaba benim açtığım konulara kimse yorum yapmıyo malesef o yüzden buraya yazmak istedim. Benim reglm 4 güm gecikti adet olmam gereken gün test yaptım negatif çıktı. 12 sinde olmam gerekiyodu ayın 9nunda kahverengi koyu bordo lekelenmem oldu 12sindede akıntımda açık pembe kan vardı yine devamı gelmedi. Yaklasık 10 gündür regl sancısı çekiyorum ama gelen giden yok bu ay progesteronda cok dusuk cıkmkstı o yüzden pek ümidim yok ama ilk defa böle bi olayla karsılasyorm. Bunu daha önce yasayan oldu mu?

X