Gebelikte aşırı tükürük salgısı ve mide kazınması halsizlik yaşayanlar

Okuyunca kendim geldim aklıma ağlayasım geldi:KK43: 34haftalik dogum yaptim. Mide bulantisi kusma (gunde 10,15 defa ) surekli hastanede yatarak gecen haftalar aylar. Eve gelip ertesi gun geri donmeler. Bunlardan beterdi ve daha beteri o tukuruk salgısıydı 🤣🤣🤣🤣 konuşamıyordum su icemiyordum. Dogum masasinda bile kustum elimde salgi icin pecetem🤣🤣🤣🤣 benim gecmedi ne yazikki. Dogum yaptim hepsi yok oldu ama ben aliskanlikla konuşmuyordum 😅 allah yardımcınız olsun. Dilerim sizinkiler gecer
Merhaba, bu yaşadığınız tükürük salgisi kaçıncı ayda bitti
bide cinsiyeti ne oldu

Merhaba, bu yaşadığınız tükürük salgisi kaçıncı ayda bitti
bide cinsiyeti ne oldu
Yedinci hafta da basladi. 34 cü hafta da (7 ay 28 günlük dogum yaptım yani doğumla sona erdi😆 ikiz hamileydim bir kız bir erkek.

Canım benim tüküruk salgısı malesef hala devam ediyor. Oğlumda 14 haftada bitmişti bu oğlumda 26 hafta oldum malesef hala devam ediyor
Cnim ben sadrce kiz cocuga gebe kadinlarda olue sanmistim. Ya agzim zehir gibi surekli tukuruyorum mendil havlu hic bisry yetmiyo cesme gibi qgzim sizinde oylemiydi acaba niye yutamiyoruz?

Cnim ben sadrce kiz cocuga gebe kadinlarda olue sanmistim. Ya agzim zehir gibi surekli tukuruyorum mendil havlu hic bisry yetmiyo cesme gibi qgzim sizinde oylemiydi acaba niye yutamiyoruz?
Mideden geliyo canım ya napsamda yutamıyorum gece gündüz poşet var yanımda

X