Gebelikte İlk Muayene

ilk yapması gereken şey kan degerlerine bakmak canım

Sağlık ocağında yaptırdığım kan tahlilleri yeterli oluyor mu ilk muanede tekrar istenirmi acaba

Ben gorevim dolayisiyla Urfa'da yasiyorum. Burada ozel bir hastanede 75 tl'ye yaptirdim testlerimi.

Ben 5. Haftamda gitmistim hic bir tahlil istemedi..Kalp atisi icin 1 hafta sonra gittik o zaman bir suru test istedi..Ödenenleri saglik ocaginda yaptirdim digerlerini hastanede..Srn kalp atisı dinlemediysen ondan henüz istememistir.
Merhaba sizle aynı durumdayım. 5.haftada gittim sadece keseye baktı bu hafta 6.hafta perşembe günü kalp atışı duymaya gideceğiz çok heyecanlıyım. Siz ne durumdasınız şuan

ben de ilk gittim beta hcg ile progesteron bakti 1 haftaya gel keseyi gormemiz gerek dedi persembe gittim keseyi gordu 2 hafta sonra gel dedi. sonuclar iyi dedi baska kan da almadi. hatta ben de esime dedim bu 2. ya ondan mi bakilmiyor acaba diye ya da kalp atisini duyduktan sonra bakacaklar baska degerlere

Merhaba sizle aynı durumdayım. 5.haftada gittim sadece keseye baktı bu hafta 6.hafta perşembe günü kalp atışı duymaya gideceğiz çok heyecanlıyım. Siz ne durumdasınız şuan
Hayirli olsun öncelikle..Cok guzel heyecanlar bunlar rabbim daim etsin..Kucagınıza almayı nasib etsin..Biz sukur 12. Haftamizi bitirdik..Nasipse bi kızım olacak..Her muayene yeni heyecanlar demek..biz iyiyiz cok şükür

Hayirli olsun öncelikle..Cok guzel heyecanlar bunlar rabbim daim etsin..Kucagınıza almayı nasib etsin..Biz sukur 12. Haftamizi bitirdik..Nasipse bi kızım olacak..Her muayene yeni heyecanlar demek..biz iyiyiz cok şükür
Ay ne mutlu çok çok sevindim inşallah sağlıcakla bu haftaları geçiririz. İnşallah benim de bir kızım olur ama nasip hayırlısı Birşey sormak istiyorum ilk kalp atışlarını dinlemek için gittiğinizde kaç haftalıktınız ve alttan mı baktı ultrasonla mı

Ay ne mutlu çok çok sevindim inşallah sağlıcakla bu haftaları geçiririz. İnşallah benim de bir kızım olur ama nasip hayırlısı Birşey sormak istiyorum ilk kalp atışlarını dinlemek için gittiğinizde kaç haftalıktınız ve alttan mı baktı ultrasonla mı
Rabbim önce sağlıklı sonra gönlüne gore versin canim...ilk kalp atışını 6. Haftada duydum, cok gaz problemim oldugu icin alttan bakti..Eger alttan bakmasından korkuyorsan sakın böyle bir endişen olmasın, bebeğe hiç bir zararı yok

herkese merhabalar ve hayırlı olsunn:KK200: şimdi benim dün bat günümdü sağlık ocağında kan tahlili yaptırdım. beta değerine göre hamileyim. zaten testlerim hep pozitifti. ama ilçe de çalışıyorum ikametim merkezde. o yüzden kaydım olmadı girişim olmadı. tanıdık vasıtayasıyla test yapıldı sadece. değer normal artıyor mu diye kendi aile hekimime mi gitmeliyim herhangi bir sıkıntı var mı yok mu öğrenmek için. yarına doktordan randevu aldım yine çalıştığım ilçeden. yada ordan doktor tekrar test ister mi neye bakar ? daha önce gitmedim hiç doktora bu ilk olcak

X