Gebelikte kasık ağrılarınız nasıldı hamiş arkadaşlarım

Bende bi kac kere oldu sicak basmasi hic yogun olmadi ay insallah vardir isteyen herkese nasip olsun insallah burda hamile kalan arkadaslari gorunce kendim kalmis gibi seviniyorum yemin ediyorum ki 😊
Amin inşallah, bnde de devamlı değil Bi geliyoor bir gidiyor gidince de üşüme geliyor. Bi kaç gün önce yüzüm ve avuçlarım yanıyordu. Gece de ateşten uyanığım oluyor. Peki kasığınjz da böyle pıt pıt atar gibi oluyor mu acaba 😂

Benim ilk belirtim bu ve göğüs ağrısı oldu. Şimdi 5. haftam, hala karnım ağrıyor... Şu 1-2 gün biraz hafifledi gibi ama bakalım. Göğüs hassasiyeti devam. Herkeste farklıdır tabii. Umarım her şey istediğiniz gibi olur ❤️

Amin inşallah, bnde de devamlı değil Bi geliyoor bir gidiyor gidince de üşüme geliyor. Bi kaç gün önce yüzüm ve avuçlarım yanıyordu. Gece de ateşten uyanığım oluyor. Peki kasığınjz da böyle pıt pıt atar gibi oluyor mu acaba 😂
Evet pit pit atar gibi cekilme hissi gibi

Benim ilk belirtim bu ve göğüs ağrısı oldu. Şimdi 5. haftam, hala karnım ağrıyor... Şu 1-2 gün biraz hafifledi gibi ama bakalım. Göğüs hassasiyeti devam. Herkeste farklıdır tabii. Umarım her şey istediğiniz gibi olur ❤️
Cok tesekkur ederim gozunuz aydin bu arada saglikla kucagiiniza alin 💛

Peki gebelikte akinti sekli kivami nasil oluyor
Beyaz yoğun bi akıntı ama dediğim gibi bu belirtiler bende hemen olmadı ikinci ayda falan oldu yani ben hamileliğimi adet olmam gereken günde öğrendim 4 hacta gebeliktim vardı öğrendiğimde herhangi in belirtin yoktu

Beyaz yoğun bi akıntı ama dediğim gibi bu belirtiler bende hemen olmadı ikinci ayda falan oldu yani ben hamileliğimi adet olmam gereken günde öğrendim 4 hacta gebeliktim vardı öğrendiğimde herhangi in belirtin yoktu
Tesekkur ederimmm

Adet öncesi belirtiler vardı bende göğüslerde hassasiyet ufak kasık batmaları , çok belirti aramayın bence o kendini belli ediyor sonradan adetinizin geçmesini bekleyin ve test yapın en sağlıklısı :)

Adet öncesi belirtiler vardı bende göğüslerde hassasiyet ufak kasık batmaları , çok belirti aramayın bence o kendini belli ediyor sonradan adetinizin geçmesini bekleyin ve test yapın en sağlıklısı :)
Ben 18. Gundeyim reglimin 14 e kadar bittigi gunden baslayarak degerlendirdim. Normalde hep sol kasik sizim olurdu . Bir kac gun once kahve leke geldi acik renkte sadece bi gun ve kesildi. Sag tarafimda sizi gibi boyle bi aci var hani yakı takarsiniz da yanar ya boyle tuhaf o kadar siddetli degil tabi ama sag tarafimda igne gibi sicaklik gibi hafif agri var belime ve kalcama vuruyor ayakta durunca ozellikle . Regl olcak gibi bi his bir yandan da pms belirtileri gibi bu belirtiler 15. Gun cikti devam ediyor artarak. Bu arada yumurtlama akintisi 9 dan 14 e kadar gordum

X