Gebelikte kilo takiplerimiz ve kontrolümüz 🤰👼🏻

Size de çok geçmiş olsun bütün çocuklar öksürüyor valla anlamadim ben. Şu an benim oğlumda ayni durumda. Aman diyim sen kendine dikkat et çocukların bağışıklığı bizden daha yüksek onlar atlatır bir şekilde 😊
Salgın varmış canım bi türlü geçmiyor nedense 😒

Bende gebelik öncesi insülin direnci çıktı matofine basladim ve 7. Haftaya kadar kullandirdi Dr. Bugün gittiğim dahiliye nasıl öyle yapar şekeri olanda bile vermiyoruz nerdeyse insülin için hiç ilaç verilmez gebelikte dedi. Başına gelen varmı inşallah bir zararı olmamıştır bebise
merhaba gebelik öncesi bende de vardı, bana da doktor kullan dedi, son tahlillerimde iyi çıktı bıraktık. ama yükselir mi diye korkuyorum. ilacın ben zararı yok diye biliyorum. Siz de bir sorun oldu mu?

merhaba gebelik öncesi bende de vardı, bana da doktor kullan dedi, son tahlillerimde iyi çıktı bıraktık. ama yükselir mi diye korkuyorum. ilacın ben zararı yok diye biliyorum. Siz de bir sorun oldu mu?
Yok Allah'a şükür bir sıkıntı olmadı bebeğimde sağlıkla doğdu
Ama hamilelikte hep şeker takibi yaparak geçirdim açlık tokluk. Şekerim yüksek çıktı hep. Çünkü şekere yatkınlık oluyormuş bizde insuline başlamadan geçirdim şükür biraz diyetle. Sizede hayırlı doğumlar diliyorum

X