2016 RAMAZAN BAŞI VE SONU KİLO VERME SAYACIMIZ :)))

Amann bosver takma simdilik cok rakama.bayramda kilo almamaya bakalim.devam edcez zaten :KK66:
Bayramın ikinci günü tolere günüm benim.canım. Bitek ikinci gün çok abartmamak şartıyla yicem canımın çektiğinden.

bende kilomu yazayım, 75,9 ama regl oldum çok fena şişim,büyük ihtimal oyüzden kilo verememiş gözüküyor.nuda benim avuntum işte.
inşallah bayramda almayız verdiklerimizi.
ayrıca bu konu bayramdan sonrada devam etmeli.

Pirinç lapası bende hiç işe yaramadı. Gram vermedim hala aynıyım. Galiba boşuna iki gün geçirdim. Büyük ihtimalle adetten ama hala 76,2 çok sinir bozucu ağlasam yeri. Daha 75 bile olamadım. Şok yapmak için bende şu işe yarıyor bi iki gün hiç dikkat etmiyorm. Üçüncü gün kilo vermiş oluyorm. Bidaha da hiç şok diyet bilmemne yapmam. Sinir bozucu ya.

Pirinç lapası bende hiç işe yaramadı. Gram vermedim hala aynıyım. Galiba boşuna iki gün geçirdim. Büyük ihtimalle adetten ama hala 76,2 çok sinir bozucu ağlasam yeri. Daha 75 bile olamadım. Şok yapmak için bende şu işe yarıyor bi iki gün hiç dikkat etmiyorm. Üçüncü gün kilo vermiş oluyorm. Bidaha da hiç şok diyet bilmemne yapmam. Sinir bozucu ya.
bencede şok diyete hiç gerek yok hatta gereksiz yere düzenimizi bozuyoruz bende bu hafta 2 gün yaptım 3. gün hiç yemediğim şeylere saldırdım 2 gün aç kalmakta cabası

2 gündür misafirim var pikniğe gidiyoruz bugünde çıkıcaz az sonra şimdiden yazayım dedim bayramda da misafirim olacaklar giremeyebilirim geçen haftaya göre 2 kilo fazla gösterdim reglden 2 kilo fazla gözükmez belki tartıda sorun vardı bayram sonrası düşünücem artık güncel kilom 84.7

bencede şok diyete hiç gerek yok hatta gereksiz yere düzenimizi bozuyoruz bende bu hafta 2 gün yaptım 3. gün hiç yemediğim şeylere saldırdım 2 gün aç kalmakta cabası
Aynen öyle adetliym şuanda,
Aşırı tatlı isteğimi çok bastırdım. Bugün hep tatlı istiyorm ve yedim de. :KK43:

Kizlar kayinvalidemlere geldim.kalicam kac gun.guncel kilonuzu verdikce yazicam.gördümki bu bayram arasini vermemiz cok gerekli bir zamandi.cunku ilk 3 hafta guzel gittik.fakat son hafta hem arada kacamaklar hemde vucut vermemek icin dirence girdi.simdilik bayram boyunca almadan fazla kacirmadan bir gecis donemi olcak.sonrasinda tekrar ilk 3 hafta gibi hizli bir verim olcak insallah.fit olana kadar devam kızlar.ben 2 ay bu sekil verimle normal m beden olcam. Evet bu genc yasta 33 olaraktan ben bir dogum yaptiktan sonra tipimi kaybettim ama geri donmeye basladim.kizim 2 bucuk yasini gecti bu zamana kadar bu kilolar kalmamaliydi ama zararin neresinden donersek kardir.hamile kalmayi dusunen arkadaslar ozellikle normal kiloya inmeli.yoksa sonrasi cok cok zor.neyde lafi cok uzattim :KK48: yazarim ben bu bayram suresince firsat buldukca.bayraminizi simdiden cok cok kutlarim.ailenizle birlikte nice bayramlar dilerim.

İftar = Yarım kase mercimek çorbası, 1 porsiyon karışık ızgara, az salata

Ara = Yarım Künefe

Tartılamadım bugün malesef.

Ben de herkesin bayramını kutlarım. Rabbim sevdiklerinizle geçireceğiniz nice bayramlara eriştirsin inşallah

Dün baklava, tatlı yememe, 1400 kalori almama rağmen hala 75,8 im çok şükür :dua:
Bugünü de atlattıkmı tamamdır. Ama evde tatlı vaar hemde baklava inşallah yemem :) :rolleyes:

Hepinizin bayrami mubarek olsun kizlar.
masallah herkes gramda olsa kilo vermis sanirim tek kilo alan ben oldum bende toparlamaya calisiyorum insallah

Iyi geceler kızlar.nasilsiniz bayramda napiyorsunuz cok kacirmiyorsunuzdur insallah.ben tatli yiyorum ama asıri degil.cikolata yemiyorym.ekmege cok dikkat ediyorum yemiyorum.1 bardak kola disinda icmedim tatli bir sey.yeme potansiyelim var ama tutuyorum kendimi.1 aylik emegim bosa gitmesin diye.bide bu hafta gramda olsa verirmisim.saka tabi olmasi ihtimal bile degil.kizlar yemenize cok dikkat edin.yani dengeleme isine cok onem verin.bu hafta kilomuzu korumamiz lazim.p.tesine tekrar baslayacaz insallah.yine bi hızlı düsüs gorcez umarim ilk hafta.neyse konusuruz bayram sonrasi ... herkese iyi gecelerr

Selam kızlar
Devam ederiyormusunuz bildirim yapmaya.
Bu baslıktan mı yoksa yeni başlık açacakmısınz
Ben bayramd tatlının dibine vurdum maalesef
Sıkı bir beslenme surecine gircem toparlanmam lazım

Kızlar ben bugün başladım yine, son 4 gündüe cıvıtmştm ekmek pilav yemedim ama tatlılara gömüldüm. Hiç iyi olmadı ama bugün 76,1 dim.
Çok almadım Allahtan.
Bugün 750 kalori aldım. Bikaç gün böyle devam.edicem sonra 1000 e tamamlıcam.
Devam ediyor muyuz buraya yazmaya??

Kizlar merhabalarrr...ben bayramo kayinvalidemlerde gecirdim.ordan kapadokyaya gectim 2 gundur.acayip odem olustu.1 ay onceki kiloma dondum.p.tesi tekrar basliycaz insallah.ordan kilo sayacimiza baslariz.bu baslik ramazana ozeldi ya.zaten devam etmek isteyenlerle ordan devam ederiz.baslik ne olsun dersiniz.haftalik olceriz yine.hafta hafta kontrol iyi oluyordu.su aralar pek yazamiyorum malum hala tatil modundayim. p.tesi yazismalara baslariz.bu arada esimde kilo aldi.benimde cok isime geldi.cunku benden cesit cesit menu isteyecekti bu sayede hafif beslenmek zorunda oda kalacak :)
Katilmak isteyenler bana p tesi kilosunu yazarsa bende listeye baslarim

Son düzenleme:
Kizlar merhabalarrr...ben bayramo kayinvalidemlerde gecirdim.ordan kapadokyaya gectim 2 gundur.acayip odem olustu.1 ay onceki kiloma dondum.p.tesi tekrar basliycaz insallah.ordan kilo sayacimiza baslariz.bu baslik ramazana ozeldi ya.zaten devam etmek isteyenlerle ordan devam ederiz.baslik ne olsun dersiniz.haftalik olceriz yine.hafta hafta kontrol iyi oluyordu.su aralar pek yazamiyorum malum hala tatil modundayim. p.tesi yazismalara baslariz.bu arada esimde kilo aldi.benimde cok isime geldi.cunku benden cesit cesit menu isteyecekti bu sayede hafif beslenmek zorunda oda kalacak :)
Katilmak isteyenler bana p tesi kilosunu yazarsa bende listeye baslarim
Zarya çim beni ekle

X