Gebelikte köpek bakımı

Merhabalar, bundan 4 ay önce pug yavrusu sahiplendik. 3 aylıkken eğitime gönderdik 21 gün eğitim aldı. söz dinlemeye başladı her şey ilk zamanlar çok güzeldi bir süre geçtikten sonra eski yaramazlıklarına devam etmeye başladı. Aşıları hemen hemen bitmek üzere düzenli bakımları da yapılıyor. Eşimle 1 yıldır bebek planı yapıyoruz, geçen haftalarda aşılama ile gebe kaldım. Eşim çalışıyor ben Mars'la yalnızım evde.

Sorum şu; gebelikte köpek bakmanın herhangi bir zararı olur mu? Sağlık açısından vs. şimdiden tüm cevaplar için teşekkür ederim.
Benim dayimin eside hamileyken köpek bakıyordu hatta bebekleri doğdu bebek oturana kadar köpek hep beşiğin altinda yatardi neden mi hemen soyleyim annesi mutfakta yemek falan yaparken bebek agladiginda hemen bi kere havlar annesini çağırirdi köpekle beraber büyüdü ve hiç hastalanmadi hatta yegenin bagisikligida kuvvetlendi bende evimde 7 aydır köpek besliyorum ve büyük ihtimal geç döllenme ile hamileyim hafta sonunu bekliyorum gebelik testi için bende evimde köpek bakiyor olucam ve aşılarını iç dış parazit aşılarını yaptirdiktan sonra bence hic birsey olmaz

X