Gebelikte künefe…

Quennhazel

Nirvana
Kayıtlı Üye
24 Mart 2008
1.282
1.705
Hanımlar gebelikte künefe yemek zararlı mı künefe peyniri hamileler için sakıncalı mı?Canım cok cekiyor ama nolur nolmaz diye yemiyordum

Ya canım ne yiyeceğimi şaşırdım valla nette pastorize olmamış peynir yenmez filan yazınca ona bile dikkat eder oldum:)
haklısın canım zaten olması gereken bu, ben her yiyeceğim şeyi netten arattım ya da doktoruma sordum bu sayede hurma, maydonoz, adaçayı, kekik falan tüketmemiş oldum. bir de çok tuhaf bi bilgi kirliliği var bir topicte hamile birine sabahları çiğ yumurta iç yazmıştı biri şok oldum. yani burda soru sor ama tamamen de güvenme herkes bilgili değil ve çok rahat yanlış tavsiyeler veriyorlar

haklısın canım zaten olması gereken bu, ben her yiyeceğim şeyi netten arattım ya da doktoruma sordum bu sayede hurma, maydonoz, adaçayı, kekik falan tüketmemiş oldum. bir de çok tuhaf bi bilgi kirliliği var bir topicte hamile birine sabahları çiğ yumurta iç yazmıştı biri şok oldum. yani burda soru sor ama tamamen de güvenme herkes bilgili değil ve çok rahat yanlış tavsiyeler veriyorlar
Bende netten bakıyorum sürekli doktorumda yememem gerekenlern listesini vermişti ama yine de kafama takılan şeyler oluyor:))

X