Geç döllenme kan değerleri

tugcesyaman

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2019
159
107
Kizlar ben 40 gunde bir adet oluyorum. En son 16 eylulde oldum 26 ekimde kan testi yaptirdim sonuc 2.0 negatif yani. Ama olmayinca 5 kasimda tekrar yaptirdim 290 6 kasimda tekrar istedi doktor 680 cikti. Ama kese gorunmedi tabiki. Haftaya bidaha gidicem. Gec dollenme olabilirmis. Basina gelen varmi. Adet tarihime gore bebek 8 haftalik nerdeyse ama mumkun degil tabiki 4 hafta civaridir diyor doktor?

Beta 4 hafta anca ama geç döllenme de bu kadar gecinide ilk defa duydum kuzum ama sen yinede stres yapma hiç birşey için ☺️

Beta 4 hafta anca ama geç döllenme de bu kadar gecinide ilk defa duydum kuzum ama sen yinede stres yapma hiç birşey için ☺
Adet dongum uzun oldugu icin bu kadar fark cikiyo doktora gore hasta olcakken hamile kalmisim. Cok stres yapmiyorum aslinda 2 yasinda bi kizim var 😊 supriz oldu zaten bakalim 😌 ama insan merak etmiyor degil 😊

Canım benim de son adet tarihim 9 Eylül'dü, 13 Ekim'de testim negatif çıktı, 22 Ekim'de çok silik çizgiyle öğrendim, kan testim de 88'di,yani adet günüme yakın belki de geçtikten sonra hamile KALMIŞIM.
Sağlıkla kucağınq almayı nasip etsin Allah inşallah

Canım benim de son adet tarihim 9 Eylül'dü, 13 Ekim'de testim negatif çıktı, 22 Ekim'de çok silik çizgiyle öğrendim, kan testim de 88'di,yani adet günüme yakın belki de geçtikten sonra hamile KALMIŞIM.
Amin insallah bakalim 😊 diger kizimda ogrendigim gibi gormustum 5 haftalikti. Bu kafami karistirdi biraz.

Kizlar ben 40 gunde bir adet oluyorum. En son 16 eylulde oldum 26 ekimde kan testi yaptirdim sonuc 2.0 negatif yani. Ama olmayinca 5 kasimda tekrar yaptirdim 290 6 kasimda tekrar istedi doktor 680 cikti. Ama kese gorunmedi tabiki. Haftaya bidaha gidicem. Gec dollenme olabilirmis. Basina gelen varmi. Adet tarihime gore bebek 8 haftalik nerdeyse ama mumkun degil tabiki 4 hafta civaridir diyor doktor?
Sonuc ne oldu merak ettim aynı durumdayim suan

benim de adetim gecikince ertesi gün kan testi yaptırdım negatifti bugün 5.günüm ama hala adet olmadım dün sancılarım vardı olacak sandım ama olmadım. geç döllenme olabilir mi acaba ne kadar daha bekleyim sizce tekrar tahlil için

benim de adetim gecikince ertesi gün kan testi yaptırdım negatifti bugün 5.günüm ama hala adet olmadım dün sancılarım vardı olacak sandım ama olmadım. geç döllenme olabilir mi acaba ne kadar daha bekleyim sizce tekrar tahlil için

Bence bekleyin kendinize dikkat edin agır falan kadirmayın olabiliyormus doktor oyle demisti

X